Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За мен най големите хитове от 2014 са Горде долу, С мене да вървиш и Моето слабо място, Не си ти. Първите две са емблеми на Фики и Галин - може би първите им гигахитове,които затвърдиха и позициите им. А и именно тези песни са първите, които стартираха с по над 100 к на ден и почти месец задържаха този трафик. До този момент не бях виждал над 3 милона за по малко от месец , а и вече 3-4 години се слушат и пускат. Моето слабо място е последния масов хит на Преслава, предизвикал истерия и гърмящ отвсякъде...Над 10 милиона без клип. Кво да говорим... Прецедент... А Не си ти беше сензация за целия жант с това, че за пръв път Планета и Фен заедно правят общи проекти и ги ротират едновременно в двата канала в тубата и по тв-то. А и това е песента, която промени целия жанр. Тук за пръв път чуме цигански вокали без да е цигания парчето, което после стана оразец за всеки хит.

 

Нито Галена, нито Джена, нито Андреа могат да имат претенците за топ хитовете за 2014. Тогава може да са изпъквали и да са обрали статуетки и признания, но все пак трите песни посочени от мен излизат края на 2014 и когато са се раздавали наградите тогава са били ощетени и заади това, че са млади и нови имена, и затова че тепърва са трупали фенове, а знаем на какъв принцип гласуваме чалга феновете - всеки за любимеца си, а и януари песните са били на 2-3 седмици, а не най гледаните в канала на Планета, каквито са днес С мене да вървиш и горе доли...

 

Ето защо преди 2 дни приех абсурдно идеята песен, която едва влиза в топ 5 на 2014, да бъде наредени до емблемите на чалгата след 2000 год. То и Дай ми още не взе статуетки за песен и излезе в края на 2016, но е по голям хит от фаворита на рама за 2016 - Пей сърце и от другия фаворит - Не ме заслужаваш

Песните на Галин и Фики са си ft.с едни от най-актуалните за 2014 певици + Оцко,чийто песни през 2014 само единици не ставаха хитове.Относно песента на Преслава,чиято текст е съставен на 90% "да,да,да" не смятам да коментирам,защото такава песен би станала хит дори изпята и от Юнона.Само Не си ти може да се нареди до Хаваната,Най-добрата и Моли се да не почна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се срува, че има вероятност новата на Деса да последва съдбата на Пада звезда. За 4 дни от 250 ка на първи ден падна до 100 к на четвърти. :3fdb8960598fa63e:

Принципно се очаква от мен това да ме разочарова, но по добре този опит да бъде обецата на Деса, че една и съща формула не гарантира за всяко парче успех, отколото да се издъни с трето...

 

Иначе като лайкове си върви добре. Ще видим дали ще заслужи място до Коя е Виновна на където се беше запътила първоначално или ще придружава Пада звезда в графа Месечни хитчета

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се срува, че има вероятност новата на Деса да последва съдбата на Пада звезда. За 4 дни от 250 ка на първи ден падна до 100 к на четвърти. :3fdb8960598fa63e:

Принципно се очаква от мен това да ме разочарова, но по добре този опит да бъде обецата на Деса, че една и съща формула не гарантира за всяко парче успех, отколото да се издъни с трето...

 

Иначе като лайкове си върви добре. Ще видим дали ще заслужи място до Коя е Виновна на където се беше запътила първоначално или ще придружава Пада звезда в графа Месечни хитчета

От предстоящите гледания ще се разбере дали случаят е като на "Пада звезда". За момента си върви като стандартен ДС хит- първите 2-3 дни много силно, след това пада на около 100k. Въпросът е колко време ще се задържи с подобна гледаемост и дали няма да забие между 1-2 милиона, като парчето на Преслава, което с нечовешки мъки се опитва да стигне 3 милиона, докато хит като "Коя" ги направи много по-бързо. :D

 

 

Бони размаза и Камелия с хит :3fdb8960598fa63e:

Чак и аз се изненадвам как върви това парче. Не бих казал, че е размазала Камелия, защото Кемси беше няколко месеца в национален ефир и е насъбрала някакъв интерес към себе си, който може да си проличи при предстоящия сингъл.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От предстоящите гледания ще се разбере дали случаят е като на "Пада звезда". За момента си върви като стандартен ДС хит- първите 2-3 дни много силно, след това пада на около 100k. Въпросът е колко време ще се задържи с подобна гледаемост и дали няма да забие между 1-2 милиона, като парчето на Преслава, което с нечовешки мъки се опитва да стигне 3 милиона, докато хит като "Коя" ги направи много по-бързо. :D

Чак и аз се изненадвам как върви това парче. Не бих казал, че е размазала Камелия, защото Кемси беше няколко месеца в национален ефир и е насъбрала някакъв интерес към себе си, който може да си проличи при предстоящия сингъл.

Остави го Никола смешника. Нека си слуша вече забравената Моро му и да пътува

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо "Moro Mou" се изкарва забравена във форума- наскоро бях на клуб и това беше песента от тази година, на която хората се радваха най-много, затова ди джея я повтаряше отново и отново... Същата работа като с "Дай ми още". Най-големите хитове за 2016 и за 2017, към момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички си купуват гледания много малко от певците не правят тая простотия и после да ми казват че не знаят как се купуват гледания гледания се купуват като си пуснат реклама и във фейсбук страниците им!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Галин и Фики са си ft.с едни от най-актуалните за 2014 певици + Оцко,чийто песни през 2014 само единици не ставаха хитове.Относно песента на Преслава,чиято текст е съставен на 90% "да,да,да" не смятам да коментирам,защото такава песен би станала хит дори изпята и от Юнона.Само Не си ти може да се нареди до Хаваната,Най-добрата и Моли се да не почна

Към днешна дата нито "Хаваната",нито "Моли се да не почна",нито "Най-добрата"(за мое съжаление,много ми е любима)се въртят по клубовете за разлика от "Моето слабо място" и чат-пат на Галин и Фики,които пък от своя страна бяха предизвикали огромен интерес.Сравнението с Преслава и Юнона няма да го коментирам-абсурдно и смешно е.Колко топ певици се опитаха да направят парчета с хаус звучене и на колко от тях им се получи?Анелия-Аз и ти-флоп,Деси Слава-Не го прави-флоп(уникална песен,друга моя много любима),Галена-Да ти олекне-флоп.Коя друга има 10 милиона на песен без клип?Хайде моля ви се,Преслава каква ли не я изкарахте в този форум и то все едни и същи хора. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички си купуват гледания много малко от певците не правят тая простотия и после да ми казват че не знаят как се купуват гледания гледания се купуват като си пуснат реклама и във фейсбук страниците им!

Гледанията от промотиране във Фейсбук са си напълно реални, няма нищо нередно. Рекламата ти излиза, но ти решаваш дали да кликнеш на нея или не. Не виждам нищо лошо в това да популяризират продукта си по този начин, така или иначе телевизия вече почти не се гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата нито "Хаваната",нито "Моли се да не почна",нито "Най-добрата"(за мое съжаление,много ми е любима)се въртят по клубовете за разлика от "Моето слабо място" и чат-пат на Галин и Фики,които пък от своя страна бяха предизвикали огромен интерес.Сравнението с Преслава и Юнона няма да го коментирам-абсурдно и смешно е.Колко топ певици се опитаха да направят парчета с хаус звучене и на колко от тях им се получи?Анелия-Аз и ти-флоп,Деси Слава-Не го прави-флоп(уникална песен,друга моя много любима),Галена-Да ти олекне-флоп.Коя друга има 10 милиона на песен без клип?Хайде моля ви се,Преслава каква ли не я изкарахте в този форум и то все едни и същи хора. :gun_bandana:

Честно казано, аз не виждам смисъл да се спори за всички тези песни от 2014, които със сигурност бяха много масови тогава и малко или много оставиха своята следа. "Хаваната" показа нещо невиждано в българските клипове и звучене на песните, "Моли се да не почна" пък напълно възроди интереса към Джена, след като преди това отново беше изкарвана залязла, "Моето слабо място" върна не-чалга звученето в големите хитове, след като то беше поизчезнало покрай ерата на "Тупалка" и подобията й, "Най-добрата" пък прокара модата да се пее за 'боклуците'. Всички тези песни си бяха наистина големи и не знам за какво се спори изобщо. Проблемът и при четирите обаче е, че излязоха във времена за жанра, в които рядко някоя песен е чак толкова масово наложена в държавата, че да остане във времето по модела на старите- за последните години такава е единствено "Хабиби" и нито една от другите посочени.

Ще се възползвам да кажа и нещо за "Не го прави", което мисля, че не съм казвал преди- когато излезе в началото на 2015, това парче определено не стана тотален хит, но съм сигурен, че щеше да е нещо много повече ако Деси го беше издала към днешна дата, когато името й е далеч по-актуално, отколкото тогава. На нея експериментите с други стилове неведнъж са й се получавали, и този нямаше да е по-различен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата нито "Хаваната",нито "Моли се да не почна",нито "Най-добрата"(за мое съжаление,много ми е любима)се въртят по клубовете за разлика от "Моето слабо място" и чат-пат на Галин и Фики,които пък от своя страна бяха предизвикали огромен интерес.Сравнението с Преслава и Юнона няма да го коментирам-абсурдно и смешно е.Колко топ певици се опитаха да направят парчета с хаус звучене и на колко от тях им се получи?Анелия-Аз и ти-флоп,Деси Слава-Не го прави-флоп(уникална песен,друга моя много любима),Галена-Да ти олекне-флоп.Коя друга има 10 милиона на песен без клип?Хайде моля ви се,Преслава каква ли не я изкарахте в този форум и то все едни и същи хора. :gun_bandana:

Нормално да и въртят слабото място за изминалите 4-5 години само тя и На тебе не отказвам и станаха мегахитове,докато Галена си вади хит след хит!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията от промотиране във Фейсбук са си напълно реални, няма нищо нередно. Рекламата ти излиза, но ти решаваш дали да кликнеш на нея или не. Не виждам нищо лошо в това да популяризират продукта си по този начин, така или иначе телевизия вече почти не се гледа.

Прав си 😊

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Плюшено мече" стартира в канал с 6 хиляди абоната и направи 30 000 за ден

 

"Заведи ме там" стартира в канал с 200 абоната и направи 80 000 за ден.

 

Камелия попринцип като име е над Бони.

 

И кво? Камелия за 4 месеца не успя да направи милиона, а Бонка като нищо ще я мине до месец. Разбирам, че на Камелия е само слайдшоу, но все пак Бони успя да я мине.

Смешника си ти ;)

 

А и да се заяждате със "забравената" Моро му, която има почти 10 000 000 и 200К спод и за самостоятелна на Галена си е перфе, недейте :D

Бонка, като леля ти Рени е купила гледания за рибки, като теб.

С какво Бонка разби Камелия? С евтиния клип и циганска мазнотия?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бонка, като леля ти Рени е купила гледания за рибки, като теб.

С какво Бонка разби Камелия? С евтиния клип и циганска мазнотия?

Аз ли съм рибката дето най-много разбирам от купени гледания?

На Камелия не е ли копие на Хабиби-пак цигания?

Бонка има 220К гледания с 11К споделяния и е #5 в Набиращи

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса песента зарибява, но много бързо омръзва. Това не ми е стил Ганев, по-скоро ми прилича на нещо Оцково - особено в припева.

В момента топа ми е "Кажи ми", виждам го като голям хит. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Мойто зайче към днешна дата е като химн на влюбените. Без да е стигала челни места по класации и да е мачкала с гледания, към днешна дата е най задържалото се парче в клубовете на ДесиСлава след 2010. 2014 и Деса е с м стабилен и траен хит. Айде анкета пускам

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си припомних някои от песните на Андреа. Тъкмо съм на "Няма да съм аз" и се сетих като излезе, как си мислехме, че погрешка са пуснали синбека. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бонка, като леля ти Рени е купила гледания за рибки, като теб.

С какво Бонка разби Камелия? С евтиния клип и циганска мазнотия?

Купува Бонка, много ясно, нея дори мангалите не я обичат особено, че да й правят гледания.

 

Днес си припомних някои от песните на Андреа. Тъкмо съм на "Няма да съм аз" и се сетих като излезе, как си мислехме, че погрешка са пуснали синбека. :1000 (29):

Мен още ме кефи тая песен на Андра.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купува Бонка, много ясно, нея дори мангалите не я обичат особено, че да й правят гледания.

Мен още ме кефи тая песен на Андра.

Просто след влизането и в Пайнер станахме свидетели на упадъка на Бони и в професионаленм и в личен план. До 2008 нещата бяха розови , а после ни на хитове не случи, 2 пъти я разкараха сред първите от брадърите, което говори за отношениет на народа към нея... Орезили се на всички фронтове. От певица със сериозна визия стана на дърти години пошла кльоща, разчитаща на милионера си...

 

 

Кали и Бони са такива клоуни в моите очи като свидетел на всичките им изцепки като певици и изказвания през годините, че ккаквото и да пуснат не ми грабват вниманието. По принцип не ми пречи да слушам изпълнители, които не са ми фаворити, но от тези двете не изтърпявам органически.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купува Бонка, много ясно, нея дори мангалите не я обичат особено, че да й правят гледания.

Мен още ме кефи тая песен на Андра.

Е то е ясно, че купува. Не че преди години не вадеше хитове, но някак с такава слаба песен и евтин клип + канал с 200 човека да прави по 80к, ми е малко смешно. Точно,като на леля Рена пинизите. Купува гледания, с никой не знае за съществуването на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали и Бони са такива клоуни в моите очи като свидетел на всичките им изцепки като певици и изказвания през годините, че ккаквото и да пуснат не ми грабват вниманието. По принцип не ми пречи да слушам изпълнители, които не са ми фаворити, но от тези двете не изтърпявам органически.

Когато прослушваш чалга, бърках Бони и Кали, много са ми прости и двете. Бони дори е малко по-добре.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...