Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Реално хита на годината е "Дай ми още". Мисля, че можем да я наредим и в топ 5 на десетилетието до "Кой", "Да те бях ранила", "Сен Тропе" и "Хабиби". Може би спори за мястото с "Моето слабо място".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит на 2014 - Моето слабо място :roll1:

А на 2017 - Хиляда пъти :roll1:

Погивам.

 

То се знае, че Моро му е хита на годината до момента, въпреки, че се забрави.

Колко простотии изръси само с едно изречение. Как ще е Хита на годината и ще се е забравила едновременно. Ако хита на годината е траен 3-4 месеца, за какв се занимават изобщо тези жени... Хита на годината винаги е хит, който по 2 години не излиза от клубовете и се превръъща в емблема за изпълнителя и жанра. Такива хитове са Две сърца, Бели нощи, Шампанско и сълзи, Погледни ме в очите, Всичко води към теб, Дай ми още, Дяволско желание, Лъжа е, Новата ти, МСМ, С мене да вървиш, Да те бях ранила, Да видя какво е,Палиш, Имаме ли връзка Горе долу, Къде си ти, Хабиби, Сен тропе, Обичам те{Азис},не сме безгрешни, Казваш че ме обичаш, Кой, Бурята в сърцето ми, дори и В твоите очи [като подгласник на Хабибито]. Виждаш ли толкова заслуги от Моро му, за да е там. Аз не. Дори и наполовина няма. А ако продължи Моро му да изпада така подобно и на Пей сърце след уж категорични победи седмици наред в попнейбъла, бих поставил въпроса купува ли гледания първата седмица-две по схема , която не може да бъде разконспирирана поради добре изчислени сметки.

 

И въпреки, че Галена няма хитове от този калибър освен дуетите и с Деса и Фики, пак си е с най добрата и призната продукция, пак е най търсената. Стига ламтяхте всички най да са за Галена. Има далеч по кадърни и талантливи колежки, които както виждаш също смело посягат да грабят от пая с пълни шепи. Нека оставим по неколко най и за тях. Дане се самозабравяме, за да не гледаме Пада звезда 2 :whistling:

 

 

едит: Много добра извадка на хитовете след 2000 без да исках направих. Азис и Преслава категорично не са спали през годините. Открояват се с по 4-5 песни. Анелия и Деса лазят позиция зад тях, а и Джена и Алисия завършват великолепната шесторка. Различни като саунд песни, но оставили трайна следа в историята жанра, създали копи пейст вълна след себе си, задържали се година/и в класации и клубове,

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И въпреки, че Галена няма хитове от този калибър освен дуетите и с Деса и Фики, пак си е с най добрата и призната продукция, пак е най търсената. Стига ламтяхте всички най да са за Галена. Има далеч по кадърни и талантливи колежки, които както виждаш също смело посягат да грабят от пая с пълни шепи. Нека оставим по неколко най и за тях. Дане се самозабравяме, за да не гледаме Пада звезда 2 :whistling:

 

Хахаха, ти сериозно ли?

 

Знам диагнозата е наравно с Новата ти от 2008.

 

Тихо ми пази беше най-дълго въртяната песен по клубовете през 2010, от пролетта та чак до зимата и ако не беше малоумното трио на клоуните, щеше да спечели Песен на годината.

 

Спри ме, Пак ли, Хавана Тропикана, Пантера, Пей сърце какво са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен също "Моро му" е най-големият хит за 2017 година до сега. Освен "Моро му" Галена всяка година държи най-големия хит в чалгата. Няма смисъл да се изброяват, тук всеки пише по симпатии и пристрастия, за да издигне любимката си. И на мен Камелия ми е любимка, но не изкарвам, че "Минута живот" е хит на 2016 година ... бъдете по-обективни, след като искате да бъдете авторитетни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално хита на годината е "Дай ми още". Мисля, че можем да я наредим и в топ 5 на десетилетието до "Кой", "Да те бях ранила", "Сен Тропе" и "Хабиби". Може би спори за мястото с "Моето слабо място".

Според мен е рано, едва 7 месеца са минали от появата. Не се знае след още 7 дали ще предизвиква същият интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, ти сериозно ли?

 

Знам диагнозата е наравно с Новата ти от 2008.

 

Тихо ми пази беше най-дълго въртяната песен по клубовете през 2010, от пролетта та чак до зимата и ако не беше малоумното трио на клоуните, щеше да спечели Песен на годината.

 

Спри ме, Пак ли, Хавана Тропикана, Пантера, Пей сърце какво са?

 

Знам диагнозата ти е кавър, сериозен клубен хит, но няма и капка от успеха и силата на Новата ти. И за да ти докажа, че си пристрастен към Галена, а аз обективен и ПРЕЦИЗНО точен ти давам статистики от канала на Планета. Като тя обхваща само последните 4 години, но ако си припомниш класациите в НФ от тази година, Галена съвсем ще загуби тази битка. Това, че е било до момента най големия хит на Галена, не означава , че е хит от ранга на изброените от мен хитове, доказани дори и с гледанията си днес.

 

PRESLAVA - NOVATA TI / Преслава - Нoвата ти

PlanetaOfficial

преди 4 години3 066 762 показвания

 

GALENA - ZNAM DIAGNOZATA / Галена - Знам диагнозата

PlanetaOfficial

преди 4 години305 150 показвания

 

Разликата е десеторна. Аз преди да изредя парчетата поне по 4-5 критерия съм ги съпоставял. Най основния критерий е дълъг живот. 10 милиона за 3 месеца всяка може да купи - Галена, Деса, Преса, но изпаднеш ли след 3-4 месеца от 300 к на ден на по 10, започва да мирише силно на измама. Парчетата на Криско , стигащо до 250-300 ка на ден вече гонят по над 20 милиона.

 

 

Ако си мислите, че курвите, които плащат да си цакат реда на концерти, да бавят проекти на колежки, да си наливат една друга по клюкарските сайтове под АНОНИМНИ профили или чрез платени статии. Същите тези пачаври опорочиха награди, анкети и допитвания от алчност за брой статуетки и признания. И съъшите тези квачки след всичката мръсотия, в която участват, биха ли позволили да бъдат зад Криско, Галин и Фики, Гери Никол, Азис. Това са имената, при които з пръв път видяхме 100ка, ппосле 150ка, после по 200, и така до 500 съвсем наскоро. Колкото и да харесвам Галена, изпитвам страх като си помисля на какво са готови Преслава-Галена-Анелия за първи места и награди...

 

 

Тихо ми пази - съгласен съм. тя има място при изброените от мен. Много парчета се направиха по неин образец. Дълго се задържа и в клубовете. И на мен ми е любима.

Иначе аз на всякка мога да и изредя топ хитовете, но все пак искх да се отличт песните, променили жанра дали към по добро или лошо. По 1-2 най много от различните години.

 

Всичко останало си е оставало в годината , в която си е излизало. Днес Спри ме не се пуска по клубове, не се пее от колежки или в кръчми, като чуеш галена не правиш асоциация с песента, забила е като гледания на 2 500 000, а една Не искам без теб излязла същата година има сбор над 6 милиона, а Пусни го пак - 15 милиона. Но не съм ги блъскал , за да съм максимално обективен и безпристрастен, въпреки, че и двете отговарят на повечето изследвани критерии. Истинските хитове се отстояват с години и остават за години. Онова което наричате сезонни хитове чупи брояча по гледания за 2-3 месеца и после с години не мърда - повечето песни си остават сезонни хитове или най големите хитове на определена чалгарка, но нямат място сред ГОЛЕМИТЕ след като години по късно не будят интерес.

 

 

За Хавана тропикана всички заедно требва да се молим да не се помни след години, за да не се смеят децата ни на какви простотии, лишени от душа и смисъл, сме се радвали...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споменахте ли, че Криско вече държи рекорда за най-много седмични гледания... новата му песен удари 2.4 милиона, че и нагоре. По този начин, Хабиби остава в историята със скромните 1.8 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споменахте ли, че Криско вече държи рекорда за най-много седмични гледания... новата му песен удари 2.4 милиона, че и нагоре. По този начин, Хабиби остава в историята със скромните 1.8 млн.

Е и, да не би пък Криско да направи 50 млн. за година и половина? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам какви глупости се пишат :hahaha: :roll1:

Хайде наздраве :cheers: и поздрав с Хита на 2014 година, който продължава да е сред най-слушаните и пускани песни.Едва ли някой е забравил каква еуфория предизвика тази песен и все още е лудница на нея.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам какви глупости се пишат :hahaha: :roll1:

Хайде наздраве :cheers: и поздрав с Хита на 2014 година, който продължава да е сред най-слушаните и пускани песни.Едва ли някой е забравил каква еуфория предизвика тази песен и все още е лудница на нея.

Страхотен клип. Обичам да го гледам на БЕЗ звук. И какво като е била хит. Не е музикален шедьовър, а неопределимо жанрово парче, което печели НАЙ ТЪП и зомбиращ текст във фолка на всички времена. Директно до Тигре, тигре и Пирадкта по смисъл, стойност и предназначение - да те приканва да пукаш алкохолец. И двете изброени от мен се слушат и днес ама това не ги прави по малко неприятни за чувствителните ми уши, подобно на Хаваната. Хаваната освен към алкохол подкАНВа младите и към пушене, като ги лишава от собтвен избор, представяйки го като нещо забавно, приятно и в редана нещата.

 

 

За Галена съм изписал много хубаво за 90процента от продукцията и. Подобно на други групи фенове, много ви е сладко и лиги ви капят от устата като я спомена с хубаво. Чак поздрави и благодарности ми пращате. но повдигна ли въпросите за малкото останали във времето нейни парчета, записите след концерти, ламтенето за статуетки и признания, парите на Галин, аномалиите в първоначалния интерес на песните и и гледанията им 6-8 месеца след това, неспособността и да говори пред камери без предварителна подготовка пред огледалото и т.н., изведнъж поздравите ви свършват, а симпатията се е изпарила...

 

От две години Спри ме и Пак ли не са мръднали като гледания, което подсказва, че не се слушат и търсят днес, а вие имате претенциите да са до Две сърца или Хабиби...

А Десовите , за да не обидим нечии илюзии, мечти и нагласи, а и за да не я натрапваме излишно, ви позволяваме да ръсите безумни констатации, но големите ви хитове днес са балони, а песни като Моето друго аз, Пусни го пак и Неискам без теб без да са имали претенции и за топ 10 з годината, в която са излезли, продължават да въртят броячите и са по гледани, лайквани и коментирани от хората 2-3 години по късно.

 

Радвайте се, че не ги е издала в Пайнер, за да има хляб за вашите в онази година, но добре виждате кое остава във времето и имате два избора. Или да плачете, изкарвайки болката от вас, или да се смеете престорено на глупостта ми, превивайки се от яд вътрешно. И в двата случая не може да ме оборите като си споделите личните вкусове и предпочитания, а аз ви споделям реалните им резултати в тубата.

 

 

във форума на рама от край време се припада по едно през годината, а накрая не това е избора на хилядите в сигнал, или хилядите в чалготеките. рама не е представителна извадка. Тук пишем твърде страстно за фаворитките си, оментираме под лупа неща, които не се забелязват от консуматорите на музиката, отчитаме по стойностното за Певица и песен на годината и все оставаме разочаровани в края, че пошли проекти и изпълнители са постигнали или получили повече.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен клип. Обичам да го гледам на БЕЗ звук. И какво като е била хит. Не е музикален шедьовър, а неопределимо жанрово парче, което печели НАЙ ТЪП и зомбиращ текст във фолка на всички времена. Директно до Тигре, тигре и Пирадкта по смисъл, стойност и предназначение - да те приканва да пукаш алкохолец. И двете изброени от мен се слушат и днес ама това не ги прави по малко неприятни за чувствителните ми уши, подобно на Хаваната. Хаваната освен към алкохол подкАНВа младите и към пушене, като ги лишава от собтвен избор, представяйки го като нещо забавно, приятно и в редана нещата.

:roll1: :roll1:

"И какво като е била хит. Не е музикален шедьовър" . От кога е маловажно, че една песен е хит и от кога само музикалните шедьоври са успешни? И за какви по-точно шедьоври говорим като хитове? За "Хибиби" , която е забързата версия на "Черно море" ли?

Да сравниш Хавана Тропикана с "Тигре, тигре" и "Радка пиратка" е смешно!

А това "НАЙ ТЪП и зомбиращ текст във фолка на всички времена." направо ме отказа дори да продължа натам. :1000 (10):

Тийнейджърите се напиват на песните с много сериозни текстове, а не на такива с леки и весели текстове! А това с пушенето дори не заслужава коментар, защото е нелепо!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

"И какво като е била хит. Не е музикален шедьовър" . От кога е маловажно, че една песен е хит и от кога само музикалните шедьоври са успешни? И за какви по-точно шедьоври говорим като хитове? За "Хибиби" , която е забързата версия на "Черно море" ли?

Да сравниш Хавана Тропикана с "Тигре, тигре" и "Радка пиратка" е смешно!

А това "НАЙ ТЪП и зомбиращ текст във фолка на всички времена." направо ме отказа дори да продължа натам. :1000 (10):

Тийнейджърите се напиват на песните с много сериозни текстове, а не на такива с леки и весели текстове! А това с пушенето дори не заслужава коментар, защото е нелепо!

 

Като Африка как ми стопли кръвта, чак в Америка ми прати ти ума! Ех какво е любов щом не те разтресе, и не ти създаде главоболие?! Барман Finlandia Havana club Moskovskaya Той полудя и неможе да спре! Живее му се! Припев: Пуши яма От първото ме хвана, Пуши яма Хавана-Тропикана пуши яма- немога да престана пуш пуш пуш! Пуши яма От първото ме хвана, Пуши яма Хавана-Тропикана пуши яма- немога да престана пуш пуш пуш! Галена: Аморамор (няколко пъти) DJ дойде с пура и питие, пуска новото парче! За кой пиеш ти? Едно и две и три! Живко Микс Мохито,бакарди хавана тропикана ..... карибе фиеста екзотика енд сексо Галена: Papi GO Припев DJ Живко Микс: Крал си, Голям си,на жените всичко дал си, само ескорти по лускави корорти! Парите,колите,нямат край жените! "Дръж се, не казвай 'no' .. PAPI GO, гледай show .. Той полудя и не може да спре, живее му сееее PAPI GO x9

 

Че то повечето мегахитове в чалгата са простотия. Трудно отделих онези в по преден пост като единствената простотия, която допуснах е Сен Тропе, защото има над 20 милиона на неколко клипа, а песните на колегите му от този период са с по 1-2 милиона. Хавана тропикана не се е пяла от целия жанр, те в клубовете още пускат и на Малина от кости преди 12 и след 5, но всички знаем, че никога не е била тотален хит. Хавана тропикана е хит. Ама и Пусни го пак е хит. Но не са сред 30 най големи фолк хитове. Изобщо това е песента, която никога не трябва да се ползва като образец, Клубен хит, експеримент във всяко отношение, но и в топ 2000 на хитовете в чалгата няма място.

 

И да, реално Хаваната никога няма да има място до Пиратката и Тигре. Макар и простотии това са песни, които се слушат 20 години. аз Мъжете всичко искат и първата чалга с милион - Някой ден не си позволих да сложа в списъка, а то ще плаче за Хавана тропикана. След очите и караваната пак немаме хит над 10-12 месеца... Това е по тревожното, а не, че неква хавана тропикана не е в списъка ми.

Забелязвам,че ме имате за топ инстанция и пропусна ли Глорето или Галето в некой пост се започват едни тиради, обяснения... По сериозно моля. всеки свободно може да си напише неговия списък, без да добавя в моя. оставете ми малко лично пространство и право на личен избор и поглед.

 

 

Доста по интелигентен, обективен и наблюдателен и проницателен съм от90процента от потребителите. Постовете ми дават винаги различна гледна точка и всяка може да попадне под острата ми критика. Дори и Деса е на прицел втори ден и не спестих съмнението си, че не остава по назад от другите с началния тласък пазарувани гледания. Отиди при учителката си по философия и я запитай как една незавършена личност приема пропагандата и думите на любимата си звезда. а тя ще ти отовори - като свята истина и нещо cool.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам,че ме имате за топ инстанция..

:1000 (29): Хич не ми дреме дали ти или някой друг ще напише нещо, с което не съм съгласна, за да отговоря. От уважение към потребителите гледам да чета постовете им, а не на определени имена. Самачувствието нещо ти е в повече.

И както писах и в предишния ми коментар - определени нелепи реплики дори не си заслужава да се коментира написаното от теб. Силно се и съмнявам да имаш повече поглед от "90% от потребителите" върху жанра.

Последното, което ще напиша по темата за "Хавана Тропикана" е, че никой не твърди,че текстът е върха на гениалността на автора, но в никакъв случай не е вулгарен като посочените от теб; и да, "Хавана тропикана" е най-големият хит за 2014 година и един от най-големите в последните 6-7 години. Това го твърдя съвсем сигурна в думите си. Пък ако ще да е най-противната песен, която ТИ си слушал и това да е ТВОЕТО мнение за нея!

Хайде, лека вечер!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големите хитове през 2014 бяха Моли се да не почна на Джена и Най-добрата на Андреа,след това е ХаВАНА ТрОПИКАНА. :1000 (30):

Но днес само Хаваната се слуша и пуска. Аз харесвах и на Джена. На Андреа не я помня.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко мъка само има в тоя форум.Преслава била извън топ 5 , Яница и Теда били над нея , Галена най-великата певица(ако изобщо мое да се нарече такава де) и още куп тъпотии , ама хора вие изобщо вярвате ли си какво пишите. Преслава си мачка вашите любимки както си иска,а каквото искате това си пишете,то се вижда на концерти колко е велика вашата любимка Галена дори една Теда винаги я мачка по прием 1000%20(27).gif1000%20(27).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам колко е силна Анелия напоследък. Направо всички теории за нея отидоха в кошчето. Пуска брутално яки песни, които да си пуснеш и след няколко години дори, пак ще звучат актуално и ще ги слушаш с кеф. Някак не са от песните, които писват бързо. Затова и съм фен на Джена аз. Болшинството от нейните песни са точно такива по мое мнение.

 

"Кажи ми" не я спирам от оня ден. Тая песен е пример за истински, напрефърцунен и (най-важното за мен) мелодичен попфолк. А толкова яко и емоционално я е изпяла, че нямам думи. Няма ефекти при записите, няма простотии в текста, няма рап елементи, няма милионни клипове и какви ли още не "модернизми". Има пеене, емоция, мелодия, близък до хората (не само до тийновете) текст. Има си я чалгата "от-до". Наистина съм възхитен от Ана. Толкова силна тя не е била от първите си години за мен.

 

Бтв: На Деса песента на мен вече ми писна, точно защото е търсила прекалено много модерното и е станала малко "манджа с грозде".

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента реално погледнато ТОП 5 са-Галена,Анелия,Деси Слава ,Преслава и Теда евтината

Емануела

Дори на Джена песента е по-силна от на Преслава, която не е лоша в никакъв случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...