Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чудил съм се кога ли ще дойде тоя момент - когато участията ще секнат поради липса на интерес/тръпка от страна на посетителите.

 

Имам една идея кога това може да се случи. Гледай само как хлопват кепенци баш тузарските заведения, ако ГЕРБ загубят изборите... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Имам една идея кога това може да се случи. Гледай само как хлопват кепенци баш тузарските заведения, ако ГЕРБ загубят изборите... :happyppl:

 

Наще ще ме убият, ако не гласувам за Бойко, но мен Корни Нинова страшно ме привлича... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наще ще ме убият, ако не гласувам за Бойко, но мен Корни Нинова страшно ме привлича... :helpsmilie:

 

Знам отлично, за какво говориш. ГЕРБ се опитват да набият в главите на хората, че без тях България не може точно по същия начин, както Пайнер реват, че без тях чалга не може да има на тези географски ширини. Да, ама България я е имало и преди ГЕРБ, а чалгата е съществувала и преди Пайнер. Който държи медиите е сила, но в днешният свят граници няма, а Бойко и неговият гербер в Хасковско (Пайнера) не могат да промиват мъзъци както преди. Не може да се гледат само цифрички, трябва да се чатат програми и да се слушат песни. А КУРнелия днес размаза шеф от ЕНП в открито писмо, за наглостта да я поучава от Брюксел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам отлично, за какво говориш. ГЕРБ се опитват да набият в главите на хората, че без тях България не може точно по същия начин, както Пайнер реват, че без тях чалга не може да има на тези географски ширини. Да, ама България я е имало и преди ГЕРБ, а чалгата е съществувала и преди Пайнер. Който държи медиите е сила, но в днешният свят граници няма, а Бойко и неговият гербер в Хасковско (Пайнера) не могат да промиват мъзъци както преди. Не може да се гледат само цифрички, трябва да се чатат програми и да се слушат песни. А КУРнелия днес размаза шеф от ЕНП в открито писмо, за наглостта да я поучава от Брюксел.

 

 

Хахахаха... стига обяснява, че като въведат прогресивния данък и всичките "социални" политики, които обявиха такъв дефицит ще настане, че едни хора съвсем ще закъсат.

 

Явно се интересувате само от забавната част на политиката, но изобщо не сте чели програмите на БСП и ГЕРБ.

 

А участията намаляват заради цялостната стагнация на пазара. Липсата на продукция го доказва. Също така няма конкуренция, а поп музиката получава все по-осезаем дял от тв и радио времето. Чалгата е топ в клубовете, но попът държи целия ефирен дял. Особено що се отнася до радиата.

 

Не, че нещо ама през януари имаше 2-3 премиери... никога не е било това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, никакви програми не си чел, а прогресивното подоходно облагане е просто справедливост. Да, аз съм облаган с прогресивен данък и знам какво е. От него ще има повече пари в бюджета, защото преди налагане на "десятъка" бе така. Всички нормални и цивилизовани държави на запад, са с прогресивна скала на облагане. Конкуренция в чалгата няма, защото нито Пайнер, нито Касъмовите опитват, да създават нови звезди. Те не искат да създават нови звезди. Те си мислят като ГЕРБ, че само със заеми могат да купят всичко, но не казват кой ще ги плаща. Не ми се четат вече програми, искам да знам защо се мълчи за това какви заеми взе ГЕРБ и какъв процент смъкват от изпълнителите си Пайнер, за да знаем мърши ли са или пичове. Това са 2 от най-пазените тайни на прехода....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови, приемате ли нови членове? :3fdb8960598fa63e:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ти отговорим с песен на бившата ти любимка (вече):

 

 

Очаквам да ми насрочите ритуала по приемственост :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови, приемате ли нови членове? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Стига бе! КАЛИопа премина в отбора на Яница, Сенужката е отправил поглед към Галенови, сега и ти. Фаст ще пометне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наще ще ме убият, ако не гласувам за Бойко, но мен Корни Нинова страшно ме привлича... :helpsmilie:

 

+1

 

Мен и Мая Маналова ме превлича като излъчване, ама нали стана омбудсман. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория няма ли да издава песен вече? Още си слушам "Докосването има памет" па няколко пъти на ден. След "Пясъчни кули" не ми беше харесвало нищо нейно до последната й.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето. Чалгарите са тези, които гласуват за комунистите. Това не е случайно. Цигани и чалгари са основният им контингент. Все хора с нисък интелект.

Това, че някой ти харесва като визия и излъчване не значи, че одобряваш политиката, която води.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...