Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Драган Коич – Кеба отправи поздрав към оркестър "Кристали", с който на 2 март ще бъде част от първия Балкански бал в „Арена Армеец”.

Сръбската звезда изненадващо обяви, че подготвя дует с Преслава. Той не пести ласкавите си думи за нея и за други фолк звезди, с чието творчество е запознат.

"Оценявам много високо Азис, Тони Стораро. Много се възхищавам на Преслава! Тя е мой фаворит. Обожавам кариерата и творчеството й. Има душа и талант. Ще ви разкрия една малка тайна - имам план да направим дует, но все още търся подходящата песен и от сърце се надявам да стане мега хит. Уважавам и Софи Маринова, Глория, Анелия и още много други. Извинявам се, ако забравям някого. В България има много истински музиканти, които усещат музиката и са царе на сцената” - каза Кеба пред "България днес".

Дано да им се получи. Чакам с нетърпение.

 

:girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След година с 3 самостоятелни и 1 дует мисля , че и е време точно за дует.

От тези 3 самостоятелни - 2 са провали. Дуета няма да го коментирам. Нали Преслава мачкаше със самостоятелни песни, кво стана? Галена мачка и с дуети, отделно и със самостоятелните. :ae:

 

Все пак успех на Преслава, надявам се да е яка песента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тези 3 самостоятелни - 2 са провали. Дуета няма да го коментирам. Нали Преслава мачкаше със самостоятелни песни, кво стана? Галена мачка и с дуети, отделно и със самостоятелните. :ae:

 

Все пак успех на Преслава, надявам се да е яка песента!

Знам, че я обичаш много. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тези 3 самостоятелни - 2 са провали. Дуета няма да го коментирам. Нали Преслава мачкаше със самостоятелни песни, кво стана? Галена мачка и с дуети, отделно и със самостоятелните. :ae:

 

Все пак успех на Преслава, надявам се да е яка песента!

После аз съм била злобната :roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След година с 3 самостоятелни и 1 дует мисля , че и е време точно за дует.

За 2 дуета искаш да кажеш, иначе Преси все се напъва, то не беше дует с Ваня, с Фики, с Тони, с Галена, със Стефан Илчев, всичките ги изреди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гуца откога не е пускала песен или просто сме забравили?

 

Аз последно се сещам за Твойте думи, когато беше брутален хит, който не успя да се разгърне...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гуца откога не е пускала песен или просто сме забравили?

 

Аз последно се сещам за Твойте думи, когато беше брутален хит, който не успя да се разгърне...

"Огън в дъжда" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гуца откога не е пускала песен или просто сме забравили?

Песен - декември 2015, клип - януари 2016. :D

 

Все пак е от първите, които са имали честта кралица Преслава да пее в тяхна песен. :Vishenka_05: Жалко, че тогава я нямаше модата с featuring-ите и Пепе не я писаха в заглавието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен - декември 2015, клип - януари 2016. :D

 

Все пак е от първите, които са имали честта кралица Преслава да пее в тяхна песен. :Vishenka_05: Жалко, че тогава я нямаше модата с featuring-ите и Пепе не я писаха в заглавието.

:aj:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2 дуета искаш да кажеш, иначе Преси все се напъва, то не беше дует с Ваня, с Фики, с Тони, с Галена, със Стефан Илчев, всичките ги изреди...

Има разлика в това да предложиш дует и да те поканят за такъв. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гуца е мноо зле. А има потенциал. Твоите думи беше супер силна и се наложи... ам тоя въшлив Оцко...дето й обещава песен, да оправи старата... нищо от това не видяхме. Долен македонец си е.

 

Но и неговото време мина. Ето виждаме какви невероятни бози пускат при него. От 10 песни - 1 звучи запеваемо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко избухва в клипа, сцената на 4 крака тръскаща глава е култова! :D

 

 

Това май й беше последната песен от Токича... много тъжно... имаше големи очаквания, а то какъв текст... тъп имаше. А клипът беше далеч от космически.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има разлика в това да предложиш дует и да те поканят за такъв. :mf_surrender:

И от 1000 кладенеца вода да носиш, положението е трагикомично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от 1000 кладенеца вода да носиш, положението е трагикомично.

Никой с нищо не оправдавам.

Ти изкарваш едва ли не , че Преслава предлага дуети постоянно , а за повечето от тези ,които изброи, е поканена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...