Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ох, аз много се зарибих по една пропаднала песен. Чак ми е неудобно, че слушам тоя бухтолин и го гледам как се кълчоти, ама има нещо зарибяващо и носи настроение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, аз много се зарибих по една пропаднала песен. Чак ми е неудобно, че слушам тоя бухтолин и го гледам как се кълчоти, ама има нещо зарибяващо и носи настроение.

 

Би ли се уточнил за какво говориш, че не схващам мисълта ти?

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би ли се уточнил за какво говориш, че не схващам мисълта ти?

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

За тази дето съм постнал. Много ме е срам, ама ми харесва. Обичам понякога да слушам тоя тип пропаднала чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тази дето съм постнал. Много ме е срам, ама ми харесва. Обичам понякога да слушам тоя тип пропаднала чалга.

 

Е, що бе? Силвето имаше добри парчета на времето, като малък я слушах... а пък и сега се сетих, че Силвия и Румяна щяха да имат общи концерти из България в началото на Август, но след като се случи с катастрофата и всичко е пропаднало.. :crybaby:

Я виж на това откриване на Мария Луиза, кои са участвали освен Румяна .. Исмералда, Луна, Глория, Диана, Руси Русев, Сашка Васева, Илиян Михов, Цветелина и Бойка Дангова..мале какви хубави врмена бяха..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тази дето съм постнал. Много ме е срам, ама ми харесва. Обичам понякога да слушам тоя тип пропаднала чалга.

Не знам какви ги дрънкаш. Днешната чалга е много по-пропаднала от преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви ги дрънкаш. Днешната чалга е много по-пропаднала от преди.

 

И преди имаше тъпи песни, като "Ах, банана" или там си "Тези червени домати"

 

Цветелина през 1999 мачкаше здраво с албума "Здраве да е" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И преди имаше тъпи песни, като "Ах, банана" или там си "Тези червени домати"

 

Имаше, но всичко беше написано в преносен двоен смисъл. Сега имаме директната Яница, която в следващия си клип вече ще ни представи трансвагинална ехография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силвия е най- НЕпропадналата певица, даже се вижда, че не обича чалга /кючек/ и песните й още от 97-ма насам са изключително отличаващи се от на всеки друг изпълнител. В първите години на кариерата си имаше шлагерен стил, както и песни, писани от маестро Тончо Русев за нея. Аз не се сещам някога да е изпяла кючек примерно. В последните 13- тина години вкара поп- рок звучене в стила си, но отново качествено. Сещам се само за две т.нар. ъндърграунд песни- "Наздраве" и "Най- големият".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше, но всичко беше написано в преносен двоен смисъл. Сега имаме директната Яница, която в следващия си клип вече ще ни представи трансвагинална ехография.

 

За жалост.....липсва ми Цветелина.. искам да направи някоя здрава поп-фолк песен.. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Цветелина правеше истински български поп фолк! И Екстрата също. Имаха типично български фолклорни инструменти в песните си. Глория също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Цветелина правеше истински български поп фолк! И Екстрата също. Имаха типично български фолклорни инструменти в песните си. Глория също.

Напълно си прав, pacho.. Цветелина имаше страхотни песни в Пайнер.. не, че след това нямаше хубави песни, но тогава беше топ име! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И преди имаше тъпи песни, като "Ах, банана" или там си "Тези червени домати"

Абе едно време, че имаше Тигри и Радки пиратки и подобни изцепки е ясно. Но не ме карай да цитирам днешните текстове, че не знам от кой да започна. Броят се на пръсти смислените такива от години насам.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе едно време, че имаше Тигри и Радки пиратки и подобни изцепки е ясно. Но не ме карай да цитирам днешните текстове, че не знам от кой да започна. Броят се на пръсти смислените такива от години насам.

 

Не отричам и подкрепям те напълно..

 

А, Екстра Нина какви песни правеше през 90-те, направо изтръпвам като ги слушам и се връщам в детските си години :Vishenka_05:

Забелязахте ли кой участва в този видеоклип на Екстра Нина? Самата Полина, която се появи по-късно.. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И преди имаше тъпи песни, като "Ах, банана" или там си "Тези червени домати"

Стъпил си си на ушите, както винаги. "Тез червени домати" е изключително музикантска песен с авторско фолклорно звучене и лека препратка към поп-фолк. Неслучайно до ден днешен е сред най- големите български хитове. "Ах, банана" също се знае и до днес, весела и закачлива песничка е направил Мишо- мъжа на Таня Боева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво обсъждате някакви нафталини, които са забравени от Бога вече над десетилетие? Специално Силвия е най-антипатичната певица на почти всеки, който слуша чалга и знае за нея ... първо, че като ѝ чуеш две думи в интервю веднага си проличава, че нещо ѝ хлопа, второ с тва фъфлене и изкривена уста и с 200 см. гръдна обиколка като кравешки вимета .. потрес!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стъпил си си на ушите, както винаги. "Тез червени домати" е изключително музикантска песен с фолклорно звучене и лека препратка към поп-фолк. Неслучайно до ден днешен е сред най- големите български хитове. "Ах, банана" също се знае и до днес, весела и закачлива песничка е направил Мишо- мъжа на Таня Боева.

 

Ами да си ти призная честно винаги, когато са ги пускали по тв-то съм ги махал..не знам, а съм бил дете..смятай, че щом не ми е харесвало..

Любимият ми албум на Диана - "Сън или реалност" няма слаба песен в него.. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво обсъждате някакви нафталини, които са забравени от Бога вече над десетилетие? Специално Силвия е най-антипатичната певица на почти всеки, който слуша чалга и знае за нея ... първо, че като ѝ чуеш две думи в интервю веднага си проличава, че нещо ѝ хлопа, второ с тва фъфлене и изкривена уста и с 200 см. гръдна обиколка като кравешки вимета .. потрес!

 

Не знам кой набор си, но може към днешна дата да са забравени и какво ли още не, но ако не бяха точно тези изпълнители, които до сега коментирахме, нямаше да я има твоята "Преслава".. така, че не беше нужен коментарът ти.. и ми е кеф повече да си припомним за основоположниците на този жанр, отколкото да четем едно и също за коя песен имала повече гледания или как Преслава искала награди..точка! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А твоята колко е? :3fdb8960598fa63e:

 

Това, че аз, бесен фен и още няколко потребителя си припомняме за първите изпълнители на този жанр..ех, че прекрасни времена бяха! :Vishenka_05:

А за Лия какво ще кажете? И тя имаше страшни попадения през 90-те, особено "Искра любов" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше, но всичко беше написано в преносен двоен смисъл. Сега имаме директната Яница, която в следващия си клип вече ще ни представи трансвагинална ехография.

Да, в "Искам го, стискам го" уж се пееше за тотофиша, пък кой както иска да го тълкува. Сега са много по-директни и пошли. Отрастващите със сегашната чалга навярно няма да разберат що е то метафора.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво обсъждате някакви нафталини, които са забравени от Бога вече над десетилетие? Специално Силвия е най-антипатичната певица на почти всеки, който слуша чалга и знае за нея ... първо, че като ѝ чуеш две думи в интервю веднага си проличава, че нещо ѝ хлопа, второ с тва фъфлене и изкривена уста и с 200 см. гръдна обиколка като кравешки вимета .. потрес!

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Напиках се от смях!

Ох, с Преси споделяме обща съдба, и двамата искаме да ни мачкат на пода! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...