Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Това ще ми е "Песен на годината" за фаворит, независимо какви други песни ще излязат докрая на годината!

Отдавна не-Десова песен не ме е зарибявала така, честно... :1000 (29): Превъртане след превъртане...

И гледам, че е направила 200k гледания за второто денонощие още преди да са дошли часовете с най-голямо натрупване... :helpsmilie: И най-хубавото е, когато се забелязва, че гледаемостта е напълно реална и отговаря на манията извън Ютуб. Толкова масова песен не е имало от "Хабиби" насам!

 

И като сме на тема ретро... да си припомним една от най-хубавите и навярно не толкова известни на днешните деца и тийнейджъри песен на друга важна фигура, спомогнала основаването на жанра...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това ще ми е "Песен на годината" за фаворит, независимо какви други песни ще излязат докрая на годината!

 

Хващаме ли бас, че няма това да ти е фаворита за "Песен на годината" в края на 2017? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно новата на Преслава ще ми е фаворит :3fdb8960598fa63e:

 

Не.

 

Галена ще издаде минимум още две песни до края на годината.

 

Песни, които излизат през февруари писват още до лятото. С "Калифорния" стана така.

 

Абе, с две думи - аз печеля баса. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не-Десова песен не ме е зарибявала така, честно... :1000 (29): Превъртане след превъртане...

И гледам, че е направила 200k гледания за второто денонощие още преди да са дошли часовете с най-голямо натрупване... :helpsmilie: И най-хубавото е, когато се забелязва, че гледаемостта е напълно реална и отговаря на манията извън Ютуб. Толкова масова песен не е имало от "Хабиби" насам!

 

И като сме на тема ретро... да си припомним една от най-хубавите и навярно не толкова известни на днешните деца и тийнейджъри песен на друга важна фигура, спомогнала основаването на жанра...

 

Беше голям хит, в училище много я пееха, както и тази:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Преслава е ft. Цеци Лудата не знам си какво....

 

Ще се насладим на претоплена манджа, лек хумор от тоя тип (като цяло е забавен) и умрял клип, граничеш с ТВ версия и слайдшоу. Пък знае ли се - заради него може да направят някой забавен и приятен клип, сещам се за "Нивата"...

 

Ама Преслава в хумористичен клип не я виждам...

 

 

По-скоро ще показва кости и ще позира с някоя рокличка, която шивачката и се е опитала да стесни до ненормалност. Забележете как в "Нокаут" се личи дори как една от роклите и е защипана със щипки отзад.

 

Скелет...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Преслава е ft. Цеци Лудата не знам си какво....

 

Ще се насладим на претоплена манджа, лек хумор от тоя тип (като цяло е забавен) и умрял клип, граничеш с ТВ версия и слайдшоу. Пък знае ли се - заради него може да направят някой забавен и приятен клип, сещам се за "Нивата"...

 

Ама Преслава в хумористичен клип не я виждам...

По-скоро ще показва кости и ще позира с някоя рокличка, която шивачката и се е опитала да стесни до ненормалност. Забележете как в "Нокаут" се личи дори как една от роклите и е защипана със щипки отзад.

 

Скелет...

Да,когато снимаха "Нокаут" все още в периода,в който беше много слабичка,но сега определено е много по-добре.Не виждам за какво трябва все да обиждате?Скелет била,торба с кости била,преди това пък бизон била.Нямате угодия честно!Както си се чувства най-добра така ще е.Дали на теб,на Драган и Петран ви харесва нали знаеш през кое и е?Жената си каза в "Папараци",когато ГниЛото и се мазнеше,че не страда от анорексия и че така се чувства най-комфортно.

П.С. Слушаме ли хита на 2016? :happyppl:

Редактирано от GSimeonova
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа. Помня, че Престъпно е си остана на 270к :whistling: Зависи от песните.

 

Ивана и Гло пускат абсолютни бози, претоплени и евтини.

 

При Кама е рекламата. Реално на МИнута живот има 500 хилки без реклама (мина половин година и повече). Положението й не е толкова перфектно, колкото описваш.

 

Реално от старите само Деса важи в момента. Но тя не се води ретро. Или просто гравитира сред популярните на деня. Нещо, което при ГИК липсва. Те биват следени само от старата генерация фенове. И тук таме някой младеж, който си пуска 1 път новите им неща.

 

А Сашо ти откога си фен на Галка? От коя песен?

Престъпно е парче за ценители и разбирачи. Коренно различно от комерса, който е в момента. А и Престъпно е излезе 2014, когато канала беше значително по-малък. Просто не върви номера с Престъпно е, която не се оцени за разлика от Неповторим и Минутя живот.

 

Галена съм и голям фен от 2008 някъде, когато излезе Нямам нищо общо. Вече след 2010 ми стана топ заедно с Цура и Кама естествено :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите "Фен съм на <insert случайна чалгарка here>, и проекта много ми харесва" в тубата са страшен bait обаче. Със сигурност ги пишат Галенови. И най-лошото е че има балъци, които им се връзват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престъпно е парче за ценители и разбирачи. Коренно различно от комерса, който е в момента. А и Престъпно е излезе 2014, когато канала беше значително по-малък. Просто не върви номера с Престъпно е, която не се оцени за разлика от Неповторим и Минутя живот.

 

Галена съм и голям фен от 2008 някъде, когато излезе Нямам нищо общо. Вече след 2010 ми стана топ заедно с Цура и Кама естествено :Д

 

Така е... но не се знае дали в разработения канал на Планета щеше да има повече от Гло или Ивана. Това ми беше мисълта.

 

Независимо от това дали е за ценители или комерсиална.

 

Неповторим щеше, със сигурност. Тя си направи 1.5 млн без реклама, ама другите й песни едва ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престъпно е парче за ценители и разбирачи. Коренно различно от комерса, който е в момента. А и Престъпно е излезе 2014, когато канала беше значително по-малък. Просто не върви номера с Престъпно е, която не се оцени за разлика от Неповторим и Минутя живот.

 

Галена съм и голям фен от 2008 някъде, когато излезе Нямам нищо общо. Вече след 2010 ми стана топ заедно с Цура и Кама естествено :Д

 

Виж ти ценители и разбирачи, канала не бил разработен, а песента на Татяна която се води най-слабата и излязла в същата година, в същия канал има почти милион, ама видиш ли била за разбирачи песента на Кама и затова не се оценила. :mf_surrender: Малко обективност няма да ви е излишна. И все пак Престъпно е и е най-добрата песен на Камелия последните години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси купонясва във Валенсия, а ние мислехме, че е депресирана от случките около Галош :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси купонясва във Валенсия, а ние мислехме, че е депресирана от случките около Галош :3fdb8960598fa63e:

Никой не знае какво й е отвътре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драган Коич – Кеба отправи поздрав към оркестър "Кристали", с който на 2 март ще бъде част от първия Балкански бал в „Арена Армеец”.

Сръбската звезда изненадващо обяви, че подготвя дует с Преслава. Той не пести ласкавите си думи за нея и за други фолк звезди, с чието творчество е запознат.

"Оценявам много високо Азис, Тони Стораро. Много се възхищавам на Преслава! Тя е мой фаворит. Обожавам кариерата и творчеството й. Има душа и талант. Ще ви разкрия една малка тайна - имам план да направим дует, но все още търся подходящата песен и от сърце се надявам да стане мега хит. Уважавам и Софи Маринова, Глория, Анелия и още много други. Извинявам се, ако забравям някого. В България има много истински музиканти, които усещат музиката и са царе на сцената” - каза Кеба пред "България днес".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...