Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Криско нарочно си стоеше мирно и им гледаше сеира. Чакаше да види до къде ще стигнат и да им забие фактурата на челата заедно с призовката за съда

Това за платената фактура на Галена не го знаех, но го предполагах. Преди няколко години бяха обвинили Криско за една от неговите песни, че е с краден бийт и един или два дни след това излезе и показа фактура по телевизиите, че си го е закупил преди това. Много свястно момче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това за платената фактура на Галена не го знаех, но го предполагах. Преди няколко години бяха обвинили Криско за една от неговите песни, че е с краден бийт и един или два дни след това излезе и показа фактура по телевизиите, че си го е закупил преди това. Много свястно момче!

автор на парчето на Галена е Krisko Beats, а не Кристиан Талев :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, "И на всички като тебе" отново се качва на второ място след три месеца. Представям си как щеше да е в ТОП 3 през цялото това време ако феновете не се бяхме разколебали с "И това ще преживея".

Струва ми се, че другата седмица на върха ще са трите най-големи хита за последните няколко месеца- "Moro Mou", "Дай ми още" и "И на всички като тебе", в този ред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://instagram.com/p/BQheHKOlPvt/

 

Кой каза,че не я пускали по клубовете?

Този човечец що ползва мойта обложка без разрешение :o

 

https://www.instagram.com/p/BQIQBw5lI-R/

Link to comment
Сподели в други сайтове

И други композитори и аранжори ли има в тази фирма? :1000 (29):

непретендира, че е изцяло автор, а че има и използвани семпли.

 

Този човечец що ползва мойта обложка без разрешение :o

 

https://www.instagram.com/p/BQIQBw5lI-R/

 

ще каже човек, че снимката или шрифта, или текстурите са твои :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този човечец що ползва мойта обложка без разрешение :o

 

https://www.instagram.com/p/BQIQBw5lI-R/

Хвърли му фактурата в лицето и го осъди! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия разби с "Дай ми още"!Коя друга песен е печелила толкова пъти "50-те най"?

Нали се сещаш, че ако не беше "И това ще преживея", "И на всички като тебе" нямаше да й позволи толкова победи. Щеше да има някое друго първо място, но не толкова подред. Но Десови бяхме раздвоени и първо гласувахме за баладата, тъй като Майната ти направи 4 поредни победи и искахме да сторим същото с нея, но не ни се получи, после си казахме всеки да гласува за която иска. Баладата в крайна сметка бе в ТОП 3 няколко седмици, а Майната ти в ТОП 10, въпреки, че НЕ гласувахме за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че ако не беше "И това ще преживея", "И на всички като тебе" нямаше да й позволи толкова победи. Щеше да има някое друго първо място, но не толкова подред. Но Десови бяхме раздвоени и първо гласувахме за баладата, тъй като Майната ти направи 4 поредни победи и искахме да сторим същото с нея, но не ни се получи, после си казахме всеки да гласува за която иска.

Много си прав!Деска можеше да пусне баладата по това време и да остави да се разгърне потенциала на "И на всички като тебе"-хита на 2016!

И все пак двете песни са уникални и оценени.Деси отново доказа,че е кралицата на баладите с "В друг живот" , а с "И това ще преживея" си затвърди мега силната 2016.Жалко,че няма награди , за да ги обере всичките,но май така е по-добре,че някои пак щяха да се сърдят :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че ако не беше "И това ще преживея", "И на всички като тебе" нямаше да й позволи толкова победи. Щеше да има някое друго първо място, но не толкова подред. Но Десови бяхме раздвоени и първо гласувахме за баладата, тъй като Майната ти направи 4 поредни победи и искахме да сторим същото с нея, но не ни се получи, после си казахме всеки да гласува за която иска. Баладата в крайна сметка бе в ТОП 3 няколко седмици, а Майната ти в ТОП 10, въпреки, че НЕ гласувахме за нея.

А "Мина ми" - 5/6 седмици в топ 3 без клип.

Само ние го можем :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си прав!Деска можеше да пусне баладата по това време и да остави да се разгърне потенциала на "И на всички като тебе"-хита на 2016!

И все пак двете песни са уникални и оценени.Деси отново доказа,че е кралицата на баладите с "В друг живот" , а с "И това ще преживея" си затвърди мега силната 2016.Жалко,че няма награди , за да ги обере всичките,но май така е по-добре,че някои пак щяха да се сърдят :baaasmiley:

 

То се знаеше, че не залага толкова на тази песен, просто я пусна като подарък за нас, била готова от година и нещо... А и да си затвърди иначе силната година.

 

А "Мина ми" - 5/6 седмици в топ 3 без клип.

Само ние го можем :P

Е, ВИЕ го можете по-добре! :3fdb8960598fa63e:

 

Сега ще ми е интересно колко ще се задържи Бебето, казвам МИНИМУМ 5 пъти. :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се знаеше, че не залага толкова на тази песен, просто я пусна като подарък за нас, била готова от година и нещо... А и да си затвърди иначе силната година.

Е, ВИЕ го можете по-добре! :3fdb8960598fa63e:

 

Сега ще ми е интересно колко ще се задържи Бебето, казвам МИНИМУМ 5 пъти. :1000 (24):

На Яница пак й се размина първото място :helpsmilie:

Миналата година беше в същата ситуация с "Една жена".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница пак й се размина първото място :helpsmilie:

Миналата година беше в същата ситуация с "Една жена".

Дреме ми за Яница, ако трябва да съм честен.

 

Моро му, се фело, е до, до, до посо сагапао... :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...