Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За това , че не харесвам Галена ли?Как пък само вие ме нападате?Не съм длъжна да споделям мнението ви и да се съобразявам с вашите предпочитания.

И при всички положения съм по-голяма от 99-ти набор.

 

Мнението ти не е важно за нас, по-скоро е нелепо.

Разбирам някой, който има обективно мнение да парадира с него. Разбира се, че всичко свързано с Галена, няма да се хареса на теб Фаст и компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мнението ти не е важно за нас, по-скоро е нелепо.

Разбирам някой, който има обективно мнение да парадира с него. Разбира се, че всичко свързано с Галена, няма да се хареса на теб Фаст и компания.

Не ме и интересува дали мнението ми е нелепо,важно или безлично за вас , както и вашето не ме засяга по абсолютно никакъв начин.

Като фен на попфолка и потребител на този форум имам правото да го изразявам такова , каквото е.Дали на теб,на третия или петия фен на Галя ви изнася не ме касае,колкото и да ме цитира пубера Николай ,ти да ми категоризираш мнението или пък Кондома да обяснява как 2ри ден някои били страдали като изобщо не ме вълнува поредния бълвоч на Галена,който пуска месец след предния.Радвайте си се на "мегахитовете",които са със срок на годност по-кратък и от една календарна година и се чудете после защо попфолка е на това ниво като вашата бълва за 2 месеца 2 песни и въобще за това , че жанра върви надолу от както я бутате за номер 1.Ваш си е проблема , че не приемате критика относно Галена или по-различно мнение от вашето-това показва до къде стига ограничеността ви.За мен Деси си е номер 1 , за вас Галена-точка.Не ми се спори с ограничени хора :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

нека си отворят устата :1000 (29):

На Галена и Криско бийта е платен на Боневата - НЕ

 

 

Направиха си ПР-а, хората чуха, че съществува такава певица, но за съжаление тя още не е излязла от провинциялните барове :1000 (29):

 

Тя щото Галена не пее по провинциални барове. :mf_surrender: И знаеш ли кога е платен бийта, точно никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме и интересува дали мнението ми е нелепо,важно или безлично за вас , както и вашето не ме засяга по абсолютно никакъв начин.

Като фен на попфолка и потребител на този форум имам правото да го изразявам такова , каквото е.Дали на теб,на третия или петия фен на Галя ви изнася не ме касае,колкото и да ме цитира пубера Николай ,ти да ми категоризираш мнението или пък Кондома да обяснява как 2ри ден някои били страдали като изобщо не ме вълнува поредния бълвоч на Галена,който пуска месец след предния.Радвайте си се на "мегахитовете",които са със срок на годност по-кратък и от една календарна година и се чудете после защо попфолка е на това ниво като вашата бълва за 2 месеца 2 песни и въобще за това , че жанра върви надолу от както я бутате за номер 1.Ваш си е проблема , че не приемате критика относно Галена или по-различно мнение от вашето-това показва до къде стига ограничеността ви.За мен Деси си е номер 1 , за вас Галена-точка.Не ми се спори с ограничени хора :whistling:

 

Твойто е злоба. Ти всячески се опитваш да я принизиш, откакто си се регнала. Не я харесваш, а болшинството от постовете ти са на тема Галена. :mf_surrender:

 

Moro mou се очертава да бъде най-големия хит от "Хабиби" насам, но за теб бълвоч. А песните на Деса и Преса не са!?!?! Каква обективност само!

 

Галена избълвала две песни за два месеца, а Преса, като има награди и бълва по 20 песни в месеците преди церемонията - няма проблем. Двойни стандарти отвсякъде.

 

Ако искаш някой да приема мнението ти насериозно, бъди поне малко обективна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твойто е злоба. Ти всячески се опитваш да я принизиш, откакто си се регнала. Не я харесваш, а болшинството от постовете ти са на тема Галена. :mf_surrender:

 

Moro mou се очертава да бъде най-големия хит от "Хабиби" насам, но за теб бълвоч. А песните на Деса и Преса не са!?!?! Каква обективност само!

 

Галена избълвала две песни за два месеца, а Преса, като има награди и бълва по 20 песни в месеците преди церемонията - няма проблем. Двойни стандарти отвсякъде.

 

Ако искаш някой да приема мнението ти насериозно, бъди поне малко обективна.

Е, не са 20, Преси пуска само по 6 песни на година, две, от които през Декември :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и "Пей,сърце" го гласяха за хита на годината,но класацията на Сигнал показа друго :mf_surrender:

Хаха, то щото тая класация е такъв показател за това кой е хита на годината. :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твойто е злоба. Ти всячески се опитваш да я принизиш, откакто си се регнала. Не я харесваш, а болшинството от постовете ти са на тема Галена. :mf_surrender:

 

Moro mou се очертава да бъде най-големия хит от "Хабиби" насам, но за теб бълвоч. А песните на Деса и Преса не са!?!?! Каква обективност само!

 

Галена избълвала две песни за два месеца, а Преса, като има награди и бълва по 20 песни в месеците преди церемонията - няма проблем. Двойни стандарти отвсякъде.

 

Ако искаш някой да приема мнението ти насериозно, бъди поне малко обективна.

Всеки който се изкаже негативно за Галена по някакъв начин, веднага го изкарвате за злобен и необективен. Нищо чудно че потребителите ги е страх да изразят истинското си мнение или го премълчават. Трябва да приемете че не може да бъде харесвана от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, то щото тая класация е такъв показател за това кой е хита на годината. :roll1: :roll1: :roll1:

Спешъл поздрав за Фатмесови и стойността на така зарадвалата ги награда :)

 

Иначе песента на Жалка мое и да е хит, ей ся в момента, което не означава че е 1) хубава 2) тряя се харесва на сички 3) е нещо невиждано 4) ще държи повече от до следващия и хит 5) който ша излезе след макс 6 седмици най-вероятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена поне до юли не я виждам да пусне каквото и да е. Тя винаги след мегахит прави големи почивки.

След този мегахит 1 месец по-късно изкара "И море на един метър има-няма" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този мегахит 1 месец по-късно изкара "И море на един метър има-няма" :Vishenka_05:

Мда, всъщност след като го написах, се замислих, че напоследък не важи толкова това правило. Но пък между "Пей, сърце" и "Мама Ураган" имаше почти 5 месеца. След "Кой" следващата клипирана беше "Хавана Тропикана" - 8-9 месеца разлика, макар че през това време пусна няколко ТВ версийки на други песни. След "Аз" пак 5-6 месеца пауза имаше. Между "Пак ли" и "Дай ми" половин година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки който се изкаже негативно за Галена по някакъв начин, веднага го изкарвате за злобен и необективен. Нищо чудно че потребителите ги е страх да изразят истинското си мнение или го премълчават. Трябва да приемете че не може да бъде харесвана от всички.

 

На мен новата песен на Галена ми харесва много даже, но съм съгласен с написаното от теб. Само малко да имаш друго мнение от масовото и излизаш най-злобният, нищо, че те са мега по-злобни за любимките на другите. И забелязвам, че повечето са като овце, само и само да са в кюпа на това което харесват останалите, но проблема е, че форумът е твърде важен за тях и от там идва цялата работа.

 

П.п. Защо статистиката на Яница и Кали е скрита?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май тая турска версия на Анелия няма да излезе. Много тъпа история. Интересното е, че в нета няма никакво инфо. Все едно само веднъж са я пускали.

 

Статистиките от известно време ги крият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си заслужава усилията.

 

П.п. Емилия ще пуска ли нова песен скоро?

Силно се надявам да работи върху нова песен.

Иска ми се пак да закове конкуренцията с песен като "Ето ме" :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам да работи върху нова песен.

Иска ми се пак да закове конкуренцията с песен като "Ето ме" :girl_cry2:

Тцц, по-добре да я закове с песен от ранга на "Калифорния", "Да бях от гадните"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя щото Галена не пее по провинциални барове. :mf_surrender: И знаеш ли кога е платен бийта, точно никога.

Криско нарочно си стоеше мирно и им гледаше сеира. Чакаше да види до къде ще стигнат и да им забие фактурата на челата заедно с призовката за съда

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...