Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Админа на страницата е фен на Галена. Гаранция. Не за първи път я хвали от там.

Разкарай се от темата, днеска не ти е ден. Викаш провал? До утрре сигурно ще е 250к , а Преси кога? Милата, тотално изхабена и озлобена от липсата на хит. От На тебе не отказвам до момента е близо 2 години. 2 години колежките и вадят хитове и скъпи клипове, а скумрията какво - Без теб и Ин контрол :Д Дъното!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Разкарай се от темата, днеска не ти е ден. Викаш провал? До утрре сигурно ще е 250к , а Преси кога? Милата, тотално изхабена и озлобена от липсата на хит. От На тебе не отказвам до момента е близо 2 години. 2 години колежките и вадят хитове и скъпи клипове, а скумрията какво - Без теб и Ин контрол :Д Дъното!

Имаше 275 000 на "Няма да ти пиша" ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това е да си спечелил уважението на всички твои колеги, от малки до големи. :) Затова всички я подкрепят и обичат, защото е истинска и няма лицемерие при нея...Респект!

Няма по фалшив и лицемерен човек в цялата фолк гилдия (от топ имената).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това е да си спечелил уважението на всички твои колеги, от малки до големи. :) Затова всички я подкрепят и обичат, защото е истинска и няма лицемерие при нея...Респект!

 

Всички се мазнят на силната на деня. Това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички се мазнят на силната на деня. Това е истината.

Не мисля, че е така в случая, не и за повечето хора. Аз лично доскоро имах лек проблем с това да нарека Галена лидерка за 2016, но с новия проект тя просто ми припомни защо заслужава да е зачитана за една от най-големите дори и в години с неуспешни проекти като "Да ти олекне". Тя просто е изпълнител, който умее да е разнообразен и да усеща какво се търси от публиката, и да го предлага под формата на нейна собствена, още по-отличаваща се марка 'Галена'. При новото парче не е по-различно- не помня откога не ме е зарибявала така поп-фолк песен, която не е на любимката ми. "Moro Mou" има формулата на хитовете от по-добрите времена на жанра и това хората го забелязват и оценяват, фалш няма тук. Предричам й успех почти от ранга на "Хабиби"- ще разбива на Балканите, най-вече България и Гърция. До другата година по това време я виждам да е направила 30 милиона, дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по фалшив и лицемерен човек в цялата фолк гилдия (от топ имената).

Къде е наркоманката? Преряза ли си вече вените за тоталния си разгром? От елементарно възпитание да беше честитила на колежката си, ама то акъл никакъв. Видяхме във Вип-а как се мазни на старите злобари Ритон и шута Гъмов, докато й беше изгодно, после не се вясна на концерта на Ритон, а беше специално поканена. Колко пъти влиза и излиза да си прави реклама, под предтекст, че уж не можела да номинира никого, а зад гърба на Луна си правеше дебилните физиономии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е наркоманката? Преряза ли си вече вените за тоталния си разгром? От елементарно възпитание да беше честитила на колежката си, ама то акъл никакъв. Видяхме във Вип-а как се мазни на старите злобари Ритон и шута Гъмов, докато й беше изгодно, после не се вясна на концерта на Ритон, а беше специално поканена. Колко пъти влиза и излиза да си прави реклама, под предтекст, че уж не можела да номинира никого, а зад гърба на Луна си правеше дебилните физиономии.

 

НОВИНА ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ

Преслава е злодеида! Всички чалгари са били поканени на раждането, само тя не. Урочасала е детето на 18-тия си рожден ден да се прободе на вретено и да заспи, докато някоя девойка не го целуне..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. Аз дори знам малко гръцки и изобщо не е добре. Шана?? WTF??

Перфектен бил, кво разбираме ние с езиците!

И аз това се чудех, що ще рече Шана и още половин фраза, дето тук й разбират. Поне субтитри да имаше за невежите.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма идилия тук, двамата редовни хейтъри се събрали и се самонавиват как Галена е най-черната. Аз пък разбрах всичките думи, без да знам гръцки, само от слушане на гръцки песни - то думите са супер елементарни и често използвани. Шана, ама друг път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е толкова противна на подписа ти, прилича на тези негърски деца, където от недохранване са им големи коремите :gun_bandana:

Не, че нещо ама тези "негърски деца" противни ли ти се струват? Порасна ли?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма идилия тук, двамата редовни хейтъри се събрали и се самонавиват как Галена е най-черната. Аз пък разбрах всичките думи, без да знам гръцки, само от слушане на гръцки песни - то думите са супер елементарни и често използвани. Шана, ама друг път.

Кво казва, ако не Шана? Четири пъти това чух.

Не се чувствам хейтър, нито се самонавивам. Имам си мнение и го казвам. Не припадам.

Това, че на някого не му изнася, щото не е съгласен, че не й се кланям, нито ми вее нито ми грее.

Съгласете се, че толкова мнения, колкото цветове.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена мачка в ютуб с 115 хиляди гледания и 6 хил. палеца нагоре към момента. Дано удари едни 300 хил. за 24 часа! :clap:

Какво ви пука дали Преславка е честитила или не? Галена ясно каза,че няма отношения с нея. Тогава от какъв зор да лицемерничи излишно Преславка? Така е по-добре!

Кефете се на Галя, която и Vbox7 определи за кралица! 😀

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво казва, ако не Шана? Четири пъти това чух.

Не се чувствам хейтър, нито се самонавивам. Имам си мнение и го казвам. Не припадам.

Това, че на някого не му изнася, щото не е съгласен, че не й се кланям, нито ми вее нито ми грее.

Съгласете се, че толкова мнения, колкото цветове.

Просто мнението ти няма как да се вземе насериозно, при положение, че ти никога, ама никога не си имала позитивен коментар за Галена. Когато всичко, което казваш за едно нещо, е негативно, това те прави хейтър - няма как, ако имаш наистина обективно мнение, да не можеш да намериш нещо позитивно да кажеш за каквото и да е.

 

Текстът аз го чувам така: "моро му, се тело едо-до-до, по су сагапао, моро му, се тело едо-до, диа на ме канис на петао ксана, не, едо, ела, моро му, ксана..." Само за това "диа" не съм сигурен, някой по-запознат да ме поправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто мнението ти няма как да се вземе насериозно, при положение, че ти никога, ама никога не си имала позитивен коментар за Галена. Когато всичко, което казваш за едно нещо, е негативно, това те прави хейтър - няма как, ако имаш наистина обективно мнение, да не можеш да намериш нещо позитивно да кажеш за каквото и да е.

 

Текстът аз го чувам така: "моро му, се тело едо-до-до, по су сагапао, моро му, се тело едо-до, диа на ме канис на петао ксана, не, едо, ела, моро му, ксана..." Само за това "диа" не съм сигурен, някой по-запознат да ме поправи.

То за Галена няма какво позитивно да се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош ражда и пуска нова песен, а Преси е по-обсъждана във форума - Salvatore, кажи само една дума, с която да опишеш ситуацията :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То за Галена няма какво позитивно да се каже.

Хмм, коментарната секция в ютуб не е съгласна с теб, както и мнозинството фенове на попфолка. Ама ок, щом това те кара да спиш спокойно вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош ражда и пуска нова песен, а Преси е по-обсъждана във форума - Salvatore, кажи само една дума, с която да опишеш ситуацията :3fdb8960598fa63e:

 

Ще използвам 2:

 

КРАЛИЦА!

 

и кажеш ли ми само М, аз казвам Мачкай! :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Senhor, не знам защо изобщо си правиш труда да ги цитираш? Това са непоправими хейтъри по отншение на Галена. Каквото и да направи, както и да го поднесе, винаги ще намерят начин, за да я очернят.
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Senhor, не знам защо изобщо си правиш труда да ги цитираш? Това са непоправими хейтъри по отншение на Галена. Каквото и да направи, както и да го поднесе, винаги ще намерят начин, за да я очернят.

Недей, че с единия се боря на два фронта - реших да покажа на чужденците във форума на Евровизия какво значи брутален български проект и веднага бях цитиран как Галена за нищо не ставала. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ночаст от феновете на Галена.не са нормални и тяхното поведение не е нормално. Какво е това плюене по Преслава сега, какво общо има тя с Галена, раждането й, песента й'?! И то част от хората, дето я плюят са не по-малко 'дъно' от самата нея, видяхме ги вчера как лепваха етикети, а преди това как се държат с нежния пол във форума. Жалка картина е точно те да дават морал на Преслава или който и да било друг!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще използвам 2:

 

КРАЛИЦА!

 

и кажеш ли ми само М, аз казвам Мачкай! :3fdb8960598fa63e:

Аз щях да използвам същите думи, но реших да ти предоставя тази чест на теб! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...