Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Ооо, милата Джордани Христова - типична пенсионерка като тия на пейката пред блока, дето умират да си разказват историите на живота.

Обаче не разказа как когато били с Лили Иванова в една стая в някакъв хотел в Белград, дошъл един фотограф да ги снима и Данчето се разголила и той снимал само нея. Това в книгата на Лили :3fdb8960598fa63e:

 

”Някои хора правят кариера с оная си работа, други – докато те коментират. Колкото и песни да са изпели, по-известни стават с коментарите си за други хора. И се надяват да станат по-известни с това, че обсъждат или по-скоро се надяват да се сети някой за тях. .. ”

 

” Коментира ме човек, който се облича доста по-оскъдно от мен... Освен това трябва да се знае, че показването на форми трябва да става при наличие на такива... Хора, които изглеждат доста по-възрастни от възрастта си, не бива да коментират други хора, които изглеждат млади за годините си.”

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-добро представяне за вечерта- Люси

Най-забавно и с потенциал да е номер 1- Башар :1000 (29):

Деси според мен и този път заслужава да е някъде по средата, положението е горе-долу като на първия лайф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами мн трудна песен за Люси ама на моменти я осра яко....все пак заслужава поздравления.

 

Деса не можа ли да изкурвее на сцената, басии колко яко пя и се скова :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах големи очаквания за Деската в образа на Риана, но уви не ме огря. За тембъра изобщо не се й съмнявах, че ще й се получи, но до тук... Каквото такова! Само не мога да си обясня от какво толкова се притеснява, а е 20 години на сцената? Не съм на нейното място, че да знам, но не го проумявам. Рзбирам, че й е трудно, участивя, изяви, репетиции, ама като се е хванала на хорото да играе докрай, защото очакванията към нея са ОГРОМНИ и хейтърите само чакат удобния момент. Очаквах, че ще забие с Риана, ама не стана, скова се. Ако беше направила всичко като в импровизацията, друга песен щеше да е после...

 

Искрено се смях с МадонЯ! :1000 (29): Такава камила 2 метра и късур не бях виждал скоро, много забавен. :1000 (30): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно това е думата- очакванията. Представянето на Деси Слава не беше никак зле и една София, към която няма никакви очаквания, даже би била похвалена за него. Но от Деси се очаква пълноценно да влезе в роля, защото е доказвала, че може. Та тя и в днешния епизод го показа, но чак след като й свърши официалното представяне... :roll1:

Не съм сигурен какво да очаквам от Шер. Деси в последните години има някаква новопоявила се плътност в гласа, която може и да й помогне, но цялостния образ си е доста сложен- говорим за легенда, за която все пак има някаква причина да е толкова отличаваща се вече над 50 години. Но може и да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е едно ниво под всички останали, даже Ваня Джаферович я слага в малкия си джоб с артистичност. В интерес на истината за мен този път трябваше да спечели Михаела, Люси ми приличаше повече на момче, отколкото на Лили, която дори с мъжка подстрижка винаги е изглеждала супер фино и нежно. А Башар и Ваня бяха изключително забавни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йорданка според мен искаше да се извини, че си е позволила да ощети Деси заради нещо, което не е по нейна вина. Сигурно е чела негативните коментари, които се изляха по нейн адрес след тази забележка.

Уважавам и харесвам Данчето Христова много, но тя просто не е за това предаване. Хилда ми липсва.

 

Що се отнася до тази вечер - Люси беше перфектна отново. Ваня и Башар ме убиха от смях. ;Д Те такава Мадона не бях виждала, мега добро изпълнение.

 

Гримьорите днес бая слабо - мъжете яко траверси, Михсела приличаше повече на Джулия от миналия сезон отколкото на Елвис, а другитв жени си бяха себе си...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси е най-силния имитатор този сезон.

Просто и трите дни ми е абсолютен фаворит. Личи си, че е професионалист и се старае.

И на мен така вече 3-ти път ми е фаворит. Уникална е, Люси! Така влиза в образите,че не можеш да отлепиш очи от нея.

Башар ме разсмя много тази вечер. :roll1:

Деси беше много зле. Дори пеенето не ми хареса този път. Още като и се падна Рири си знаех, че няма да се справи. Макар че "Te amo" е една от малкото песни на Рири, които са по-близо до Деси. Обаче за Шер имам големи очаквания и се надявам да разбие с този образ.

Михаела не мога да я харесам и това си е.

Миро ме разочарова с пеене вече втори епизод. А толкова харесвам гласа му..

Ваня и Коцето са ми безразлични. Макар че Коцето ми хареса тази вечер като актьорска игра.

София добре се справя. За мен беше напълно непознатя до началото на предаването.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре, след 20 години на сцена и да се притесняваш ??? Ми тя е излизала къде,къде по-гола на сцена, освен това знае перфектно английски, не знам как си е позволила да не научи текста на изуст, при това песента беше тотален хит. Понеже аз разбрах,че в стремежа си да чете текста е оплескала работите. Еми не го чети, научи го. Първо е лесен, второ песента е хит о би трябвало да е знаела някаква част от него. Много несериозно оправдание, не видях от другите подобно отношение.

 

За мен тя се е спекла от килограмите и заради това стана всичко. Дано отслабне, че в крака е доста наедряла.

На мен лично ми хареса това,което направи накрая, като им каза как би го изиграла, ако не бе чела текста. Там беше, яка и забавна. Но иначе се представи, като пълно дърво. Най-малкото Риана е мега дива и енергична, дори и в тоя клип, можеше много повече да се раздаде, задачата и беше лесна.

 

Тоя епизод Миро ги разби, за мене беше най-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

София беше страхотна. Миро не пя добре, но се беше постарал за танците.

Люси си е мъжкарана, не успя да изглежда фина като Лили, на моменти избързваше, пресили песента, но е адски трудно. Напоследък и Лили я пее малко по-лежерно песента, просто си е трудно. Един бюст поне да й бяха направили по-голям.

Гримьорите наистина не се бяха постарали този път.

Свикнали сме ДесиСлава да имитира постановка на пеене и тембър, никога не е правила самия образ с всички детайли, но специално при Рейхана (както я назовава Мария :D :D :D ) трябваше да бъде много по-освободена, да излезе от нейния си лиричен образ.

Надявам се и това да се случи. Все пак аз се кефя на изпълненията й.

 

Ваня беше добре в лице, но с тея обувки...абсолютна пародия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: голяма шматка е. Пак е хванала много дини под една мишница.

Пак не е обърнала достатъчно внимание. Иначе след като мина представянето ѝ беше супер яка с Рачков! Ако се беше представила така щеше да е доста по-напред в класацията, но все още има някакъв шанс - на трето място е.

Иначе истината е, че е едно да го направиш в клип пред 10 човека екип и то хора, които познаваш и съвсемо по-голямо перде трябва да си, за да се търкаляш и търкаш с мацка пред цяла зала пълна хора и жури с идеята, че си и на живо по най-гледаната телевизия.

Дано следващия път се стегне и скрие шапката на всички с Шер!

Иначе гледах и другите - Миро и Мадона ме забавляваха доста, а Рачков разцепи този път - голям веселяк :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента епизодът е леко скучен... Или поне самите представяния не са някакъв top of the top... :1000 (29): Да не говорим, че гримьорите изобщо не са ги докарали, може би само Коцето. Но София и Михаела- не.

Дано сега поне Люси да пораздвижи нещата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...