Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Какво искате. Ваня Костова има рядко срещан глас, предала го е на сина си. Данчето да излезе тя да направи хриповете.

Десислава беше перфектна, песента доста трудна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Данче защо не демонстрира тия хрипове, които й липсвали? Как да направиш хрип изкуствено като не ти идва, без да звучи като "повръщане"? :mf_surrender: Деса се беше постарала максимално да звучи като Ваня, а и гримьорите си бяха свършили работата. Много ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам до колко изпълнението на Десислава се доближава до това на Ваня Костова, но това ѝ такова ме изкефи толкова, колкото от доста време не ми бе харесвало друго нейно представяне, чисто певчески. И да ѝ каже някой да се стреми и собствените си песни да пее така. Не знам дали някога ще чуя да изпее любимата ми "Птица скитница" както я е записала в студиото, без излишни извивки, импровизации, паузи и тем подобни...

Определено в този епизод беше много добре! Браво! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рачков и Зуека са изключително досадни и скучни, за последен път го гледам по телевизията. Заради визитките и представянията само няма как да изтърпя отново 3 часа лигавни и реклами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рачков и Зуека са изключително досадни и скучни, за последен път го гледам по телевизията. Заради визитките и представянията само няма как да изтърпя отново 3 часа лигавни и реклами.

 

+1

 

И аз едвам ги търпя.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добре от първия концерт. Деса ми хареса. Люси 1:1. Миро можеше да се постарае повече с издиславския. София повече приличаше на морско свинче, отколкото на Coolio. Михаела е егати безличницата, нищо секси не видях. То се е видяло, че ще я бутат незаслужено, щото е протеже на Саня.

 

Данчето Христова е супер смешна. Само се мазни на колежките-естрададжийки. По-голямата част от коментара й за представянето на Деси Слава беше мазнене на Ваня Костова, отколкото за самото представяне на Деса. Предния път така се мазнеше на Петя Буюклиева. Сакън да не реши някой, че не ги уважава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси като визия я бяха докарали 1:1, но бяха оставили мн вокали в песента и на моменти си се чуваше Поли. Деси имаше моменти, в които докара Ваня 1:1, страхотна вокална техника и трудна песен.

Люси е събрала мн лайкове т.к. беше доста преди Деси, до утре и тя ще има мн лайкове.

Мн силен втори концерт. Михаела отново пя като себе си, а Миро повече приличаше на Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно- Люси впечатлява с шокиращата 1:1 прилика и до огромна степен с имитация, а Деси- с близка визия и брилянтна имитация. А шоуто все пак е за имитации, нали.

Ох, не знам кой от мъжете ще ми е по-забавен следващия път... Башар- Мадона, Миро- Бритни!? :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващия път ще е травеститско шоу... :D

Деси като Риана- това ще е интересно и, надявам се, доста разчупено...

Риана има характерен глас, не мисля, че ще й е проблем на Деса да я имитира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че само на мен Миро ми прилича на Азис 1000%20(29).gif

И Люси и Деси се представиха много добре. За мен бяха почти на равно и която и да беше спечелила щеше да е ок. Той и Миро като даваше точките се колебаеше между двете.

Доста по-добре от първата вечер де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на наща, справи се много добре и си заслужи победата. Мислех, че ще спечели Люси, но знаех, че зрителите ще подкрепят нежното изпълнение на Деската.

Следващата седмица пак очаквам да е в ТОП 3, сигурен съм, че ще се справи с Риана на 95%, подхожда й на тембъра. Успех все пак.

Жалко, че бутона се подигра с мъжете. Голям смЕх ще е другата седмица, определено...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова припадате по Люси, то и без костюм и грим имат сходен външен вид и най-вече глас, не мисля, че е било кой знае колко сложно за нея да имитира Поли Генова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самите участници бяха лицемери. Люси бе 1:1 и всички трябваше да гласуват за нея. Деси също беше брилянтна, но образа на Люси бе най. Колкото и да не вярвам на себе си, Калки също беше с много добра имитация и недооценен. Миро и Михаела бяха едни от най-лошите но силно лансирани...жалко. Люси и Десислава топ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...