Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Башар беше страхотен, най-добрия до момента. Само че визуално много не приличаше, но те гримьорите тази вечер очевидно не са във вихъра си. :D

Люси откъм сценично представяне беше супер, но откъм пеене- не, звучеше като опит за пародия на рок лекенда. :1000 (29):

Да видим сега Деси...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Миро- най-добрия за вечерта, но то се очакваше при такъв образ.

Деси- много добре, дано да е в ТОП 3.

Струва ми се, че Джаферович ще успее да влезе в ролята си, ще му отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвате ли как само образите на естраджиите печелят? Буюклиева, Ваня Костова, Лили Иванова и днес Найденов. Дано на Деса са й нагласили някой българин за следващия път. Хората си искат българските песни. Аз поне 70% от чуждите песни не ги знам и не ме вълнуват. Аман от лизане на чужди з*дници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кой мислите, че гласува в това предаване? Оттам идва това странно подреждане. Рейтингът тая година не мисля, че е особено висок. На мен лично ми е доста скучно и определено не бих гласувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не знам какво ще имитира на "Гълъбо"... Миро нито участва в клипа, а като глас абсурд да го докара. Положението ми е ясно отсега. А Ваня предполагам е новият противен Балабанов. :mf_surrender:

 

Между другото миналата седмица в бутона ми се видя Милко Калайджиев когато беше ред на Деси да избира. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една мъдрост от Преслава: Никога не влизайте в Капките - няма как да монтират победи :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Рачков ме смазва от смях на моменти - голям веселяк е.

Иначе ДесиСлава се представи сносно, определено по-добре от предния път, а изпяването ме изкефи мен лично.

Фънки каза, че пеенето не го интересува, сега обясняваше колко фалшива е била, а Христова каза, че не.

От тримата Виктор ми се струва най-обективен и с най-дипломатичен изказ, който е важен за жури.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виктор е уникален, наистина, находката на сезона!

Михи беше доста слаба тази вечер дори и вокално. Със Set fire to the rain ги уби като беше на 15, ще видим как ще се въплъти в кожата на Адел.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса пя мн яко. Много специфичен глас е Шер, но й се получи. По-добре от Риана определено.

Миро само на мен ли не ми хареса...кошмарно изпълнение...

Михаела ще е топ др път, тя пее разкошно песента като себе си, но и като Адел ще се справи мисля.

Башар трябваше да спечели днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скука са всички предавания и Гласът и Капки -гледано до болка.Не го гледах днес и не виждам какво съм изпуснал.Заради Деса го пускам тук там.

Щом турския сериал по Бтв бил най -гледаното в държавата смятай!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятай каква е държавата :girl_cry2:

Или просто малко или много предаването писна след 5 поредни години в ефир. Хубаво щеше да е да си дадат малко почивка, да зажаднеят хората, както Гласът сега се радва на успех след като известно време нямаше музикално реалити. Но не, алчният Магърдич иска да го изстиска докрай, ниската цена на SMS-ите тази година също е с цел все някой да се навие да пусне - представям си колко зле са били приходите от гласуване миналия път за да ги направят по 30 ст. тази година. Не гледах цялото предаване снощи, но наистина като че ли беше скучен епизода, иначе Деса ми хареса как се справи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако го бяха направили само с български имитации и песни от естрадата, фолк, рок, фолклор щеше да е много гледано.

Така е, това забравих да го спомена. Не може 5 години да въртиш едни и същи изпълнения (Мадона, Аксел Роуз и т.н.) и да искаш все същия висок рейтинг. Имам чувството, че просто нямат желание да се харчат за реквизит за нови образи. дори идеите за участници започнаха да се изчерпват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо такъв слаб интерес към предаването? Малко гледания в ютуб, тук темата с нисък интерес, рейтинга и той май зле.

Скука беше целия епизод.

Защото шегите на Рачков са тъпи, участниците - нафталини, а концепцията се изтърка. Деса и Миро са най-популярните там и ако има някакъв рейтинг - той е баш заради тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, това забравих да го спомена. Не може 5 години да въртиш едни и същи изпълнения (Мадона, Аксел Роуз и т.н.) и да искаш все същия висок рейтинг. Имам чувството, че просто нямат желание да се харчат за реквизит за нови образи. дори идеите за участници започнаха да се изчерпват.

Не е проблемът в Мадона и Аксел Роуз, защото са икони, а имитирането на one hit wonders от 80-те и 90-те. Хората масово не ги свързват с нищо, освен с една песен, какъв интерес може да предизвикат? Винаги ме е дразнело това в предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слабия сезон но капките- факт.

В Гласа на Бг, когато беше Деса пак беше най-слаб. И последния ББ в който беше, пак беше мега слаб. Винаги я слагат с някакви нафталинени звезди с много нисък рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение Десиното изпълнение на Гълъбо. Четох , че ще я пее като себе си без да се напъва и променя тембъра си. Това беше и моето желание. Да се съсредоточи върху образа. Тембъра не е важен. Люси изобщо не звучеше като Лили Иванова и Аксел,но добре овладя маниера им на пеене и поведение.

Гледах отново Шер. Да, липсва и енергията на Шер в изпълнението, но това поначало си липсва в Деси. Тя по принцип си е мудна, бавна и никога не е изпъквала с динамични движения и енергично поведение. Смятам, че след последния концерт бях твърде критичен и краен в мнението си. След като изгледах отново ипълнението не смятам, че се е изложила. Нито е паднала на сцената, нито е била освиркана и плюта, нито се оправдаваше като предните пъти с цел да и вдигнат оценката. Отчете си грешките в началото на изпълнението и каза, че няма да се обяснява излишно.

 

Обаче много се изкефих как постави двата клоуна на мястото си след тъпата им шега за участията и. Тогава не зацепих какво точно се е случило, но после ме светнаха Десовите. Общо взето зад кулисите е споделила, че не и стига времето за репетициите и че за Риана и Шер е нямала нито един свободен ден само за репетиции заради поети участия в цялата страна. Тя и без това не е много инициативна, а камо ли без никакво свободно време... А тези двамата си направиха бахти плоската шега на гърба на професията и публиката и. Добре ги смъмри. Пролича, че се почувстваха неудобно. Тези двамата малко са обикаляали същите клубове със същата публика, но като водещи, а и за ПО НИСКИ ХОНОРАРИ. Не пропуснаха да я заХАПЯТ и за най високия хонорар. Те 10 сезона требвало да водят за същата сума...Не се наядоха... Добре, че е шегата, та да си кажем истината.Много лукаво се възползват от ефира. Едва сега се замислям колко е важно свободното време , за да се подготвиш добре. Люсата хем е несемейна, хем бездетна, хем безработна, хем с прекратена музикална кариера, че отгоре на всичко тясно свързана с журито и продуцентите.

 

Башар и той селски таРИКАТ ИЗЛЕЗЕ. Като не го харесват журито и публиката, ще драпа с вота на другите участници. Всеки път по 3-4 от другите участника му дават петици. Обувките ли им ближе, обещава ли им нещо в замяна...

 

 

 

 

Ако Гласът на БГ имаше дори 500 000 зрители,нямаше да получава по едва 50-100 лайка във ФБ . Аз събирам повече... Това доказва, че не се гледа в реално време, а на другия ДЕН в нета, и то само избрани изпълнения. Мислете малко... Така беше и с Айдълите едно време, но във Вбокса.

При Капките е точно обратното. Публикациите за минути събират стотици коментари, хиляди лайкове, което доказва, че се гледа в реално време. Освен това НОВА имат договорени отношения с Вбокс. Всяко предаване от НОВА си има собствен канал във Вбокса и се качва на секундата след излъчването му. Едва след няколко дни ги качват в тубата и за това гледанията там са малко. На

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...