Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Страхотна песен, страхотно изпълнение на ДесиСлава.

Как ми се иска да направи някога един концерт с филхармония и лирични чувствени песни само.

Невероятно усещане ми носи този неин глас, прекрасно и вълшебно изпълнение!

Кой ще го даде на мп3?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава беше мега яката тоя път, за мен беше най-добрата тоя път. Глас,визия - висчко.

Люси - също, при нея беше поразителна прилика, но е много по-лесно да влезеш в образа на Поли Генова, от колкото в на Ваня Костова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова припадате по Люси, то и без костюм и грим имат сходен външен вид и най-вече глас, не мисля, че е било кой знае колко сложно за нея да имитира Поли Генова.

 

Както съм написал и по-напред в темата, аз превключих на Нова, видях Люси и може би 5 секунди не зацепих, че това не е Поли Генова (а бяха само близки кадри). Такова нещо досега не съм виждал въобще в подобен формат шоу ...

 

... разбирам аргумента, че гласовете им са близки, разбирам аргумента, че костюма е същия (буквално), разбирам аргумента, че гримьорите бяха свършили работата си брилянтно, а и може да са ползвали помощта на самия гримьор на Поли ...

 

... но все пак ... ето това са "като две капки вода". :notworthy: :1000 (30):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още миналата седмица ви казах, че Поли и Люси са 1:1, нормално да имаше такава шокираща прилика. Все едно Наско циганина да се прави на Фики в "Бум"...и те са еднакви. Евала на Деси, че изпя такава трудна песен и го направи перфектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава дори и в На кафе призна, че за първия концерт не се е подготвила и е подходила небрежно. Достатъчно самокритична беше, че да не иска и да се гледа. Вслуша се в мнението на почитателите си. И на втория ги отвя и е първа. Деса като реши да постихгне нещо, го прави и го е доказала.

Хората снощи я подкрепиха , защото усетиха как журито{Данчето} толерира Миша и Люси и поправиха тази несправедливост. Не можете да се помирите със себе си, че за пореден път народа я подкрепи и пеенето и беше жестоко. Допълнително тя хитро напомни за рожденния си ден. В което няма нищо лошо и злобно. Деси показа, че е искрена и народа я възнагради с народна любов и вот. НАй малкто това, че даде 5 точки на Люси е показателно,че не гласува преднамерено като групата за Башар. Като победи, също се изказа доста лаконично и си пролича, че не и е било фикс идеа ии не е очаквала победа за вечерта. Скромността и винаг и е носила позитиви

 

 

Най важното е , че Десислава вече се открои като най добрата звезда от чалгата в този формат и има реален шанс за финалната тройка. Нещо което Азис и Преслава не ги споходи :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава дори и в На кафе призна, че за първия концерт не се е подготвила и е подходила небрежно. Достатъчно самокритична беше, че да не иска и да се гледа. Вслуша се в мнението на почитателите си. И на втория ги отвя и е първа. Деса като реши да постихгне нещо, го прави и го е доказала.

Хората снощи я подкрепиха , защото усетиха как журито{Данчето} толерира Миша и Люси и поправиха тази несправедливост. Не можете да се помирите със себе си, че за пореден път народа я подкрепи и пеенето и беше жестоко. Допълнително тя хитро напомни за рожденния си ден. В което няма нищо лошо и злобно. Деси показа, че е искрена и народа я възнагради с народна любов и вот. НАй малкто това, че даде 5 точки на Люси е показателно,че не гласува преднамерено като групата за Башар. Като победи, също се изказа доста лаконично и си пролича, че не и е било фикс идеа ии не е очаквала победа за вечерта. Скромността и винаг и е носила позитиви

Най важното е , че Десислава вече се открои като най добрата звезда от чалгата в този формат и има реален шанс за финалната тройка. Нещо което Азис и Преслава не ги споходи :whistling:

Аз мисля, че може да спечели тоя формат, стига да се старае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че може да спечели тоя формат, стига да се старае.

И аз го мислех, но не смея д го споделя, че ако не спечели, да не ми цитират поста злобите тук :1000 (29):

 

Деса е чела коментари за представянето си и това си пролича и вчера на концерта и в изявата и в На кафе. Доста самокритична. Дано се надъхва все повече и повече. Към нея очакванията са много големи. За всяка малка грешка виждаш какви локум се разпъват и какви драми се създават.

 

Чак злобна и завистлива я видяха. а то точно обратното

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро повепе приличаше на слабата руса Милица Гладнишка.

И на моменти го усещам, че нарочно в пеенето спира с имитацията и пее като него си, за да покаже глас. Все едно има за какво и на кого да се доказва. Дразни ме нещо....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси нищо общо с Лили Иванова, най-слабата имитация на Лили...много зле.

Но ще е сред първите места.. имам чувството, че ги бутат само защото имитацията им е на големи български звезди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси отново беше ТОП, браво! Като глас й беше малко по-трудно да имитира Лили, но се справи!

 

Ама какъв топ, Виктор Калев като мъж имитира 1 към 1 Лили, a това на Люси беше едно нищо :D

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какъв топ, Виктор Калев като мъж имитира 1 към 1 Лили, a това на Люси беше едно нищо :D

Е, Виктор си е Виктор- голям си е... :D А и той я имитира предимно в по-възрастния й вариант, докато младата Лили си е все едно различен човек- и визуално, и вокално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко я прехвалиха Люската, на мен и като цяло тя хич не ми е приятна.

Христова изобщо не я бива за жури в това предаване. Говори прекалено много, като в половината си изказване обяснява кой и какво е образът, нещо, което публиката вече знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йорданка според мен искаше да се извини, че си е позволила да ощети Деси заради нещо, което не е по нейна вина. Сигурно е чела негативните коментари, които се изляха по нейн адрес след тази забележка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде мога да го гледам?

 

https://nova.bg/live

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...