Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много би й отивала някоя такава с изявен вокал и без много танци, и Барбра Стрейзънд например също много ще й лежи.

 

Накрая колко човека отиваха на финала? 3 или 4?

Мисля, че бяха 4 :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много би й отивала някоя такава с изявен вокал и без много танци, и Барбра Стрейзънд например също много ще й лежи.

 

Накрая колко човека отиваха на финала? 3 или 4?

4, половината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все повече осъзнавам, че негативната настроеност към Десислава в това предаване е насаждана съвсем излишно и неоснователно през повечето време, а покрай това и доста хора се повличат да я следват. В образа на Миро тя даде максимума, който една жена с толкова нежен глас може да даде. Никоя от другите участнички нямаше да се представи по-добре като мъж с такъв тембър. Даже си мисля, че ако и гримьорите я бяха направили както трябва, можеше дори да е в ТОП 3 днес, но много често в това предаване лошият външния вид отблъсква дотолкова, че да е невъзможно даденият участник да е на високи позиции. Изключенията от сорта на Геро като Спайс Гърлс се броят на пръсти.

Като цяло представянето й досега мога да го оценя така: Ваня Костова- 6, Миро- 5, Шер - 4, Europe и Риана- 3. Доста добре като за образи, повечето от които като цяло не са за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че бяха 4 :scratch:

4, половината.

Значи Деса за момента влиза, да се стяга и да докарва образите до края на сезона поне като за 7-8 точки и всичко ще е ТОП. Разбира се, надявам се на много повече, защото знам че го може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все повече осъзнавам, че негативната настроеност към Десислава в това предаване е насаждана съвсем излишно и неоснователно през повечето време, а покрай това и доста хора се повличат да я следват. В образа на Миро тя даде максимума, който една жена с толкова нежен глас може да даде. Никоя от другите участнички нямаше да се представи по-добре като мъж с такъв тембър. Даже си мисля, че ако и гримьорите я бяха направили както трябва, можеше дори да е в ТОП 3 днес, но много често в това предаване лошият външния вид отблъсква дотолкова, че да е невъзможно даденият участник да е на високи позиции. Изключенията от сорта на Геро като Спайс Гърлс се броят на пръсти.

Като цяло представянето й досега мога да го оценя така: Ваня Костова- 6, Миро- 5, Шер - 4, Europe и Риана- 3. Доста добре като за образи, повечето от които като цяло не са за нея.

Точно това, което правихте вие заедно с Галенови миналата година срещу Преси ви се върна с пълна сила, да ви е сладко! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това, което правихте вие заедно с Галенови миналата година срещу Преси ви се върна с пълна сила, да ви е сладко! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Не може да се говори точно за връщане, особено още преди да е минал дори и половината сезон. Аз Преслава я възхвалявах където имаше какво да се възхвалява и я критикувах където имаше какво да се критикува. А и при нея шокиращото нещо за коментиране беше не само това как се представя, колкото това, че покрай предаването рухнаха дългогодишните твърдения за нея, че е номер 1. Видяхме, че в някои епизоди дори и зрителите не я подкрепяха с повече от 3-4 точки, а накрая не отиде дори и на финал. За Десислава няма да е шокиращо ако се случи нещо такова, защото сме я гледали много пъти в кофти ситуации, но за Преслава си беше съвсем ново падане от високо- не мисля, че е било долно да коментираме това по време на нейния сезон. Както виждаш, и Десови неведнъж коментираме нашата по не най-добрия начин- в оценяването си съм сложил две тройки, защото знам, че можеше да се постарае много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса повече от това не виждам какво можеше да направи, даде всичко от себе си да пресъздаде емоцията, не знам как са се представили другите и защо е толкова назад, но специално за този образ се справи прекрасно, все пак е жена мамка му, какво трябваше да направи? - чак журито тръгнали да изкарват Миро някакъв невероятен певец, а Деса видиш ли не можела да му стъпи на малкия пръст, айде стига глупости :mf_surrender:

Надявам се някога да имаме възможността да чуем тази песен в нейната тоналност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Миро или който и да е от великите им певци, направи песен на Десислава, или пък някоя народна песен - тогава ще ги призная!

 

Да, не беше нещо върхово, но смятам, че Десислава се представи достойно! За грима - също не беше брилянтен, ама това дали е добър или лош - не зависи от нея и дали ще имаш подобаващ грим не би трябвало да се счита за заслуга на участника и да му се дават повече точки, както и не трябва да бъде ощетяван за нещо, което не зависи от него! Днес грима й не ми хареса особено, но какъв трябваше да бъде изобщо като нямаме клип за сравнение, нямаме тв-версия, нямаме дори изпълнение на живо от концерт, понеже песента е нова....

 

Не съм съгласен, че Десислава пяла като себе си - оо, тя ако беше пяла като себе си щеше да ги отнесе повече от "нечуваното" пеене на Михаела като Адел, но жената се постара поне някакъв мъжки тембър да докара, също така и в мимиките, погледа, жестовете, се стараеше да наподоби Миро. Не разбирам - уж пеенето не е важно, а при нея все акцентират от журито на него като не се справи, не им разбирам стандартите вече...То е ясно, че си имат фаворити, пределно ясно е, че ще спечели или Михаела, или Люси, ама защо чак толкова злоба...Никой не е умрял за тая кола, но известните си имат своята деликатност и не биха желали така да им се уронва имиджа и да им се срива самочувствието! Иска се повече такт и възпитание, но явно някои хора го нямат...Дано другия път Деси се представи по-добре - поне ще бъде по-сочна и правдоподобна Шакира, а не като мършавата Михаела без никакви извивки.

 

Мисля, че в предаването прекалено много акцентират на Люси и Михаела, и ужасно много подценяват Коцето, Башар, София, та дори Миро. А този Ваня горкия ни певец, ни актьор, ама много се старае човекът...Пък и все някой трябва да обира тройките. Мисля, че ако Деси се стегне и има повече късмет с бутона, може и да влезе във финалната четворка - определено е по-добра от Преслава, която доста удобни образи й се падаха и пак не можеше да ги направи, а за Азис да не говорим колко прозрачно беше всичко и че нямаше нищо случайно там...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче сега си давам сметката, че Преслава е много по-харизматична от Деса. Дори когато са седнали на дивана, Деса просто изчезва, все едно не е там. Преслава има магнетизъм, другата го няма.

 

Честно казано ми писна от нея. Ако повече не участва няма да ми липсва.

 

И как няколко пъти повториха, че Михаела е най-добрата певица в България сега. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Деса за момента влиза, да се стяга и да докарва образите до края на сезона поне като за 7-8 точки и всичко ще е ТОП. Разбира се, надявам се на много повече, защото знам че го може.

На мен не ми е толкова важно да стигне до финал , колкото да ги отнесе като ураган и да им покаже как се прави.Та тя е толкова талантлива , а там я изкарват като някакъв изтърсак , който все едно е от лигата на Ваня,което е абсолютно грешно.Толкова е плаха и несигурна в себе си,болно ми е така да я гледам.Според теб това на какво се дължи?

Много ми се иска да е на 100 процента в това предаване и да натрие яко носа на тюлена Фънки :gun_bandana: Другите да си правят сметката , че до сега тя не беше напълно отдадена на задачите си , а е пак напред в класацията :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче сега си давам сметката, че Преслава е много по-харизматична от Деса. Дори когато са седнали на дивана, Деса просто изчезва, все едно не е там. Преслава има магнетизъм, другата го няма.

 

Честно казано ми писна от нея. Ако повече не участва няма да ми липсва.

 

И как няколко пъти повториха, че Михаела е най-добрата певица в България сега. :3fdb8960598fa63e:

 

Деса в момента е излишно скромна и самичка се забива, правейки се на вечно обидената жертва, не знам къде й отиде самочувствието, но трябва да се стегне...А Преслава не е харизматична, а самозабравила се и прекалено нагла. Животът й стана само награди и похвали, суетата я омая до безграничен предел. А Десислава стои там като някакво малко дете, което сега за сефте излиза на сцена, може би просто е прекалено чувствителна и тази среда не е нейната и това й действа демотивиращо и плащещо. Тя в началото и Преслава беше така, ама от момичето, което мечтаеше само за пералня, няма и следа, и ако това е за гордост - гордейте се, аз предпочитам смиреността като качество, отколкото превзетостта. Десислава вероятно не иска да дразни народа излишно, затова е по-ниска от тревата, та чак седи като някой невинен ангел, вживявяйки се в това да бъде "народен, земен човек".

 

А Михаела е най-добрата певица сред тези, дето пеят със запушен нос и със буци, заседнали в гърлото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година се изля излишно количество хейт към Преслава,която пък никога не си е позволявала да излезе неподготвена и не се е оправдавала за някой провален образ.Дори сега като и гледам изпълненията,които са почти винаги най-гледани от останалите(което си е показателно кой е държал интереса към предаването)не ми се струват толкова зле,колкото се опитваха да ги изкарат някои хора.Танцуваше си момичето,пееше на перфектен турски,винаги се опитваше да се вкара на макс в образа,никога не се е оправдавала,рока няма да го обсъждам-страшно добра , а с имитацията на народната песен ме заплени тотално.Всички знаем кои се справят най-добре в този тип предавания,но не е лошо да се оценява трудът на другите,особено на певиците като Деси и Преси , които са затрупани с участия. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости :mf_surrender:

Какво глупости? Да не решава журито само какво да говори? Каквото им каже продуцентът, това ще говорят. Като им каже да бутат протежето на Саня, ще го бутат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, Михаела се е справила уникално със задачата, страшно много ме впечатли... а тия водещи са толкова пропаднали и изтъркани вече, че дори не искам да коментирам, то не беше подигравки с участията на Деса, с теглото на Адел- чак кантари тръгнали да вадят на сцената, това ли им е шоуто? Ебахти пародията, само един път си изгубих времето да гледам 3 часа лайв- никога повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво глупости? Да не решава журито само какво да говори? Каквото им каже продуцентът, това ще говорят. Като им каже да бутат протежето на Саня, ще го бутат.

Какво значи да я бутат?

Първо, Михаела е печелила Х фактор и е страшно добра певица, до сега е нямала слабо изпълнение.

Второ, момичето се старае и дава всичко от себе си.

 

Иначе никой не го интересува колко е заета Деса, щом е решила да участва е трябвало да се съобрази и с това, но естествено парите са и били преди всичко. Няма лошо, ама поне да не реве и да се опрадава всеки път, те я взеха за мезе, но и тя сама си ги подтиква към това. Към Азис и Преслава нямаше такова подигравателно отношение, но и те самите се стараеха повече, отделно са непукисти и не ги ебе какво им говорят. Но Деса яко я гаврят. То не бяха подигравки за забравен текст, не бяха на тема външен вид, чак и водещите я хранят, тя пък милата от своя страна не знае грам как да реагира и да излезе от ситуацията, за това реве накрая , от безсилие, не може да се защити, малко се държи като дебютантка. Не можеш да кажеш, че това е певица с 20г. стаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво глупости? Да не решава журито само какво да говори? Каквото им каже продуцентът, това ще говорят. Като им каже да бутат протежето на Саня, ще го бутат.

 

Абе бутали я. Миналия път я сложиха последна и я нахраниха за Бруно Марс, макар че изобщо не беше по-зле от излагациите на Деса.

 

Десислава не знам какво си е въобразявала. Това не е турнето на Комиците. Добре, може би наистина не е толкова добра имитаторка, колкото сме очаквали, но в крайна сметка точно тя самата го наложи това за себе си.

 

А това, че Саня държала Халваджиян е смехотворно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...