Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Говорех за изпълнението на Миро, вече е минало. :)

 

Аа.. ще трябва да изчкаш да го качат в ютуб или вибокс значи.

 

От тримата представили се най-много ми хареса Люси, после София и Миро.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Капките първия ден качват само във Вбокс, а в Ютуб на следващия или по-следващия ден. Което според мен е голям минус за тях, имат шанса да мачкат с гледания. Виждаме какво става в Гласът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси е много скована нещо, пеенето също не е много силно..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не са я направили тъмнокожа! :roll1:

Самото представяне иначе ми хареса! Като се опитваше да имитира гласа на Риана нещо не се получаваше, но като си пускаше своя беше супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам този срам... има песни и клипове, в които пее и се държи тоооолкова разкрепостено..

Много зле пя. Скована. Без емоции. Без нищо. Гледах си фейсбука докато вървеше....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Капките първия ден качват само във Вбокс, а в Ютуб на следващия или по-следващия ден. Което според мен е голям минус за тях, имат шанса да мачкат с гледания. Виждаме какво става в Гласът.

Щом трябва ще чакам. Прав си за гледанията, така щяха да си правят и реклама.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава защо така се оправдава всеки път, и миналия път след изпълнението почна да пее, понеже Йорданка Христова каза, че й липсва един специфичен хрип. Не прави добро впечатление това. Иначе трябва малко да се отпусне и ще й се получават нещата.

 

П.С. Да продължава с диетата :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението ми хареса, но много скована беше...тя на нейните си песни не знае текстовете, личеше си как четеше и тук, а вместо това трябваше да е много по-освободена и провокативна.

Колкото повече не й пука, толкова по-добре ще се представя.

От към визия днес никой не са докарали както трябва.

Диетата й има резултат.

Накрая пя по-добре и се държеше както трябва.

 

Честно казано обаче мен ме кефят изпълненията й, не ми пука особено дали ще се доближи до образа както по принцип трябва да е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава защо така се оправдава всеки път, и миналия път след изпълнението почна да пее, понеже Йорданка Христова каза, че й липсва един специфичен хрип. Не прави добро впечатление това. Иначе трябва малко да се отпусне и ще й се получават нещата.

 

П.С. Да продължава с диетата :D

Егати и трътката отпрала :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Данче нещо се прави ли, че изпуснах?

Калки имитираше Далида и спомена, че баща му й е подарил букет, когато е била в България и тя се спусна в разкази как и тя й била подарила букет, когато била с еди-кой-си еди-къде-си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Данче нещо се прави ли, че изпуснах?

Взе да разправя как през 60 и някоя си Далида дошла в България, как й подарила букет, че била с небесно синя рокля и т.н.... и не остана време за коментари за самото изпълнение. Тотално неадекватна като жури. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калки имитираше Далида и спомена, че баща му й е подарил букет, когато е била в България и тя се спусна в разкази как и тя й била подарила букет, когато била с еди-кой-си еди-къде-си.

 

Взе да разправя как през 60 и някоя си Далида дошла в България, как й подарила букет, че била с небесно синя рокля и т.н.... и не остана време за коментари за самото изпълнение. Тотално неадекватна като жури. :mf_surrender:

 

Ооо, милата Джордани Христова - типична пенсионерка като тия на пейката пред блока, дето умират да си разказват историите на живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, милата Джордани Христова - типична пенсионерка като тия на пейката пред блока, дето умират да си разазват историите на живота.

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Наистина прекалява на моменти, но мен лично не ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...