Jump to content



Камелия пред „Труд“: Наградите по куриер ли ще ги раздават?


Препоръчани коментари

В този пост трябваше да пише "11 участия", а не "1" - нещо втория път не съм успял да натисна. Така че не го цитирай особено - този пост го написах да подчертая огромните небивалици на Фокса. Поне да беше избрал някакво по-нормално число, ама не - стотици хиляди. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А те как ще си получат наградите по-точно. По бг пощи?

 

13. January. 2017 г.

Не, че нещо, ама е доста жалко да се ровиш по форумите и да цитираш разни форумци в интервю.

На Камелия й пожелавам главата да й роди нещо оригинално в професионален план, защото отдавна спря да мисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да не мислиш, че някой и вярва на това, което казва.. и най - странното е, че все не знае, нищо не знае, не е чувала и все неинформирана, ама накрая говори и знае всичко, тя за себе си толкова не е говорила през кариерата си, отколкото за Пайнер и компания.. И ще кажа на останалите, че не карам никого на сила да ми чете постовете, ни най - малко пък да ми отговарят на писанията, както аз не чета и отразявам вашите измишльотини и глупости, не се хабете.... :3fdb8960598fa63e:

 

Естествено, че вярват... Фокса, Бесния.. САшо...

 

Бесен+фен - колкото и минуса да ми дадеш, нещата са такива каквито са. Кама си остава позьорка с награда за Видеоклип от награди Парайдайс :zatvorena: И да, както някой отбеляза - през 2002 хората в залата викаха повече за Деса, отколкото за Кама... и респективно всички знаем коя беше №1. Цял живот я боли Кама. Там - отляво. :whistling: Деса я пречупи още през 2002 и още не го е преживяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама говори това, което знае, че публиката иска да чуе. Иначе си е интригантка ... а пък тая награда... от Парадайс квоо :lol:

 

А после наградите на Планета били безсмислени. Камчия винаги е искала награди. Не й вярвайте, че не ги мисли тия работи.

А , сега говори, което искали да знаят публиката? Ей голям психолог ще се извъдиш. Камелия говори истината! Това,че на накой не му харесва е друг въпрос. Пък и нормално да се подиграва на Пайнера, все пак той толкова и се беше заканил, че нямаше как да не го ебава сега. Той горкия му е лошо, като разбра че тя ще е в Гласът.

Закани и се, че ще е зле , те пък участията и скочиха с 40 от горе, накрая и това за Гласът, и сигурно е припаткал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все Пайнер и наградите са и в устата.Проста жълтозъба гарга.

Конкуренция са и и колкото да не си го признава. Какво я бъркат наградите нея, те са си на Пайнер.

Негодуваше докато беше там, сега е вън и пак продължава. А за Гласът на България не знам на какво ще ги научи след като тя не може да пее, освен на шоу.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно две интервюта на кръст е дал за нея. Стига изопачава нещата. Помия се е изляло било... :mf_surrender:

 

Да, две интервюта, за 6 месеца и ги наговори такива Митака, че сега Кама ще го бъзика 10 години. :1000 (6):

 

Камелия изкара късмет, че не напусна Пайнер, както направи Деси Слава, че не мога да си я представя и от страх си остана в Пайнер и сега балонът след две години се спука. Деградацияяяяяяяяя :1000 (19):

 

Не е късмет, а правилна оценка на бизнес средата. И понеже Камелия направи безкрайно точни прогнози за абсолютно всичко в чалгата, днес е така неприятна на всички, които и се присмиваха на думите и подиграваха на тезите. Обаче, Видовден дойде и сега щат-нещат ще слушат лакърдиите "чипровски". А те ще бъдат дълги, звучни и напоителни. Толкова е смешно днес цялото арогантно поведение на Пайнера от 2015 година, че човек започва да се чуди що му трябваше да влиза в публичен спор с Камелия? Знае, че всеки който е опитал си е строшил главата, но пък няма лошо и той да е в дългият списък, на безславно отпадналите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами според мен истината винаги има две страни. Изчетох цялото интервю, Камелия както винаги говори увлекателно. Тя е проницателна, това за всеки средно интелигентен човек е очевидно, но преценката й не винаги е правилна. Камелия е много умела в това да прикрива грешките си.

 

Не мога да се съглася, че продуцента е пречката да направи концерт. Съжелявам, но следващият път да се постарае повече. Един продуцент в най - лошият случай няма да помогне, но няма й да навреди, защото дори без нищо той извлича ползи. Другото важно нещо което трябва да отбележим е, че основно кариерата на Камелия откъм такива изяви я движеше той. Като изпълнител винаги е била канена на турнетата, за разлика от Глория / Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, права е, и то много, но си личи и колко негативно е настроена към Пайнер и Митко, и не може да се отърси от това вече толкова време.

Аз и пожелавам да се успокои, да е в хармония със себе си, защото си личи, че я няма, и да стане отново онази Камелия от 2005,2006 година с хубавите песни, защото без това вътрешно спокойствие няма да се получат хубавите проекти /според мен/.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами според мен истината винаги има две страни. Изчетох цялото интервю, Камелия както винаги говори увлекателно. Тя е проницателна, това за всеки средно интелигентен човек е очевидно, но преценката й не винаги е правилна. Камелия е много умела в това да прикрива грешките си.

 

Не мога да се съглася, че продуцента е пречката да направи концерт. Съжелявам, но следващият път да се постарае повече. Един продуцент в най - лошият случай няма да помогне, но няма й да навреди, защото дори без нищо той извлича ползи. Другото важно нещо което трябва да отбележим е, че основно кариерата на Камелия откъм такива изяви я движеше той. Като изпълнител винаги е била канена на турнетата, за разлика от Глория / Ивана.

Пише се "съжАлявам". Естествено, че продуцентът е пречка, щом не финансира подобни изяви. Откъде накъде ще се обкичва с чужди лаври после!?

 

Да, права е, и то много, но си личи и колко негативно е настроена към Пайнер и Митко, и не може да се отърси от това вече толкова време.

Аз и пожелавам да се успокои, да е в хармония със себе си, защото си личи, че я няма, и да стане отново онази Камелия от 2005,2006 година с хубавите песни, защото без това вътрешно спокойствие няма да се получат хубавите проекти /според мен/.

Камелия ако не е в хармония, не знам коя певица е! Има много боб да изядат, за да я стигнат на ниво хармония и коментари, но стомасите им няма да го понесат!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пише се "съжАлявам". Естествено, че продуцентът е пречка, щом не финансира подобни изяви. Откъде накъде ще се обкичва с чужди лаври после!?

 

Благодаря! Моя правописна грешка, надявам се да не я допускам вече. Относно другото, стига с това балканско мислене. Ти правиш концерт за себе си, реномето си, феновете си, за спомените, кариерата, израстването ти като личност и професионалист.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря! Моя правописна грешка, надявам се да не я допускам вече. Относно другото, стига с това балканско мислене. Ти правиш концерт за себе си, реномето си, феновете си, за спомените, кариерата, израстването ти като личност и професионалист.

Все едно фирмата, в която работя, да ме кара да си плащам за всичките вътрешни обучения. Как пък не... Или да плащам от джоба си маркетинговите инициативи, с които привличаме клиентите. Няма логика! Никой няма нужда от кухо и изкуствено реноме! Пеенето е работа като всяка друга.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изсмях на заглавието. :lol:

Иначе наистина трябва да рискува и да прави концерт (не само тя а и всички други "по-големи" пев/и/ци) не е всичко в парите. Може поне един път да си позволи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То сигурно и нейната никому известна награда са пратили по куриер.

В момента това не е тема на обсъждане, а и наградата я е изтъкнал журналистът във въпроса си, не тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жената е попитана - отговаря. Не виждам какъв е проблема?

Говорено е на различни теми в интервюто, като са я питали, какъв е проблема....

 

Разбирам да си е постнала нещо "у фейсо" да се заяжда с Пайнер (които сами се заяждат със себе си, ама айде), ама не - тя си е попитана и е отговорила. Какво да каже, "не искам да коментирам, за да не ме обвинят в Рамания, че си правя PR с продуцент-издател в средна възраст, тръгнал смело по стъпките на Касъмови към нищото!" ?

 

Питали я, отговорила е, има си годините, участията, позицията и т.н. да говори за тези неща, не е дебютантка, не е неизвестна...

 

Камелия обаче да се стегне малко и да пусне нова песен с клип - това нейното вече е банално...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне 1 път да спре да говори за "Пайнер"....

 

 

Толкоз й беше - 1 път откакто не е в Пайнер да не говори за тях, май беше по НОВАТВ. Аз така и помислих, че е лисица и че просто проверява как е положението като не говори за други. То се виждаше, че пак ще върне старите прийоми. Толкова е нелепа и изпразнена от съдържание, че в последните 5 години говори за 2 неща - награди, Преслава и нейното "израстване, осъзнаване".

 

Но явно си е такава. Няма какво друго да каже жената. Посредствеността я издаде.

 

Изобщо не ме изненадва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...