Jump to content



Камелия пред „Труд“: Наградите по куриер ли ще ги раздават?


Препоръчани коментари

Тя пропя на живо още 2000 година при Слави и 2001 на Златния мустанг, не важи и тая теория. Дай друга.

 

 

При което, знаем че й се смяха повече, отколкото да я похвалят.

 

А за Фокса... ама за мен ще е смехотворно да се меря с теб. До такава степен си обсебен от Кама, че само дето не й се кланяш всяка вечер. Аз чак толкова не съм обсебен по някви чалга гърли. Не съм адвокат на Пайнер. Сигурно има 5 песни от миналата година дето съм слушал оттам. И още толкоз от Оцковия канал.

 

Не всичко е Пайнер vs Кама... Пак ти казвам, аз като говоря за Кама не я сравнявам с другите, а с нея самата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма да му даваш да диша на този нахалник в Рамания. Слушаме му толкова много години глупостите, че сега се чуди откъде му идва. Опитва на лична основа и яростно срещу "чипровската", но дори "преслинцетата" не му се връзват. Всички седят и гледат сеир, а нямат воля дари да напсуват вече Кама за хейта по Пайнер. Изкарах им одеве поне 10 статии, в които цялата преса им се смее и ползват Кама за тояга срещу Пайнер, а той ще ми се прави Меленцето на мъж и ще дири под вола теле.

Естествено,че няма да му дам . Постоянно се уповава на спекулации и негови измислици, никакви факти, нищо ...после децата тук му повярват и почват да повтарят. ТакС една лъжа повторена 100 пъти, става истина.

Сега го гледам, че и с Галена се опитва да прилага пинизи, но вече сме му свикнали и никой не му се вързва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При което, знаем че й се смяха повече, отколкото да я похвалят.

 

А за Фокса... ама за мен ще е смехотворно да се меря с теб. До такава степен си обсебен от Кама, че само дето не й се кланяш всяка вечер. Аз чак толкова не съм обсебен по някви чалга гърли. Не съм адвокат на Пайнер. Сигурно има 5 песни от миналата година дето съм слушал оттам. И още толкоз от Оцковия канал.

 

Не всичко е Пайнер vs Кама... Пак ти казвам, аз като говоря за Кама не я сравнявам с другите, а с нея самата.

Чакай сега , нали беше пропяла на 7та година. Сега вече е друга плочата.

Истината е,че всички бяха на плейбек до 2005, коя от време на време, коя никога , но всички бяха на плейбек. Обаче ти е много удобно всеки път да повтаряш, че Камелия пропя на 7та година .

Е, това е поредната спекулация, която те хващам да налагаш, тоя път отново обаче безуспешно.

Голяма омраза, голямо чудо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

При което, знаем че й се смяха повече, отколкото да я похвалят.

 

А за Фокса... ама за мен ще е смехотворно да се меря с теб. До такава степен си обсебен от Кама, че само дето не й се кланяш всяка вечер. Аз чак толкова не съм обсебен по някви чалга гърли. Не съм адвокат на Пайнер. Сигурно има 5 песни от миналата година дето съм слушал оттам. И още толкоз от Оцковия канал.

 

Не всичко е Пайнер vs Кама... Пак ти казвам, аз като говоря за Кама не я сравнявам с другите, а с нея самата.

 

Какво обсебване те гони бре? Аз споря с теб, натягащият се срещу Кама, за да бъде забелязан с нещо. Всички виждат що го правиш - щото с друго не си интересен. Една шибана тема не си повдигнал тук, за да покажеш позиция. Винаги си постфактум. Винаги зад храстите. Винаги гледаш накъде духа вятъра, за да се насочиш натам. Мислиш, че малко такива типажи съм виждал в живота си ли? Ти що мислиш, че скачам точно на този тип лицемерие? Не всичко е Кама срещу Пайнер, но само това е интересно в този форум, освен от няколко месеца насам Галена срещу същият Пайнер. Няма как да пропусна точно сега, когато всичките ми прогнози се случиха, точно на теб и сие хетърчета, да ви спестя старите истини.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво обсебване те гони бре? Аз споря с теб, натягащият се срещу Кама, за да бъде забелязан с нещо. Всички виждат що го правиш - щото с друго не си интересен. Една шибана тема не си повдигнал тук, за да покажеш позиция. Винаги си постфактум. Винаги зад храстите. Винаги гледаш накъде духа вятъра, за да се насочиш натам. Мислиш, че малко такива типажи съм виждал в живота си ли? Ти що мислиш, че скачам точно на този тип лицемерие? Не всичко е Кама срещу Пайнер, но само това е интересно в този форум, освен от няколко месеца насам Галена срещу същият Пайнер. Няма как да пропусна точно сега, когато всичките ми прогнози се случиха, точно на теб и сие хетърчета, да ви спестя старите истини.

Винаги съм го мислил за подлога на Пайнер. Ще лажа и защо.

Когато Камелия скочи срещу Пайнер - той започна да я плюе ежедневно тук.

Когато Галена не отиде на церемонията и се противопостави - той започна да плюе и нея . От година насам има тенденциозно плюене по тях двете.

На вас оставам да решите, кой е подлога. Сигурно е на заплата При Пайнера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво обсебване те гони бре? Аз споря с теб, натягащият се срещу Кама, за да бъде забелязан с нещо. Всички виждат що го правиш - щото с друго не си интересен. Една шибана тема не си повдигнал тук, за да покажеш позиция. Винаги си постфактум. Винаги зад храстите. Винаги гледаш накъде духа вятъра, за да се насочиш натам. Мислиш, че малко такива типажи съм виждал в живота си ли? Ти що мислиш, че скачам точно на този тип лицемерие? Не всичко е Кама срещу Пайнер, но само това е интересно в този форум, освен от няколко месеца насам Галена срещу същият Пайнер. Няма как да пропусна точно сега, когато всичките ми прогнози се случиха, точно на теб и сие хетърчета, да ви спестя старите истини.

 

Да бъда забелязан от кой? Защо? Фоксич, аз не познавам никой в тоя форум. Нямам никакви позиции тук. И не съм интересен. Единственото, което хората биха забелязали е коментарите, които пиша. Ще ти напомня, че през 2010 година, не срещаше откат. Често подкрепях тезите ти. След което, подех вендета срещу глупостите, които твориш и потребителите застанаха зад думите ми. Зад думите, не зад мен. Докато ти като цветарка пишеш и организираш хората си в скайп. Погледни фенските анкети - никога никът ми не е бил в никакви сметки. ДЕсет години съм в тоя форум. Така, че обвиненията ти са безпочвени.

 

Позиции имам и винаги съм ги налагал. И никога не съм се нагаждал. По твоята логика, щом гледам накъде духа вятърът, излиза че съм прав за всичко, което говоря. Последно какво твърдиш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм го мислил за подлога на Пайнер. Ще лажа и защо.

Когато Камелия скочи срещу Пайнер - той започна да я плюе ежедневно тук.

Когато Галена не отиде на церемонията и се противопостави - той започна да плюе и нея . От година насам има тенденциозно плюене по тях двете.

На вас оставам да решите, кой е подлога. Сигурно е на заплата При Пайнера.

 

Не плюя по Жалка. Просто с действията си е смешна. Не плюх затова, че не е отишла на концерта, а защото не каза истинските причини затова.

Тука се спуках да й защитавам чуждестранните проекти.

 

Плюс това, ако има някакъв негативизъм към нея в годините, той датира още по времето на Хавана Тропикана, за която твърдях, че е медиен балон и на онзи хубав концерт се видя, че приемът беше слаб.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не плюя по Жалка. Просто с действията си е смешна. Не плюх затова, че не е отишла на концерта, а защото не каза истинските причини затова.

Тука се спуках да й защитавам чуждестранните проекти.

 

Плюс това, ако има някакъв негативизъм към нея в годините, той датира още по времето на Хавана Тропикана, за която твърдях, че е медиен балон и на онзи хубав концерт се видя, че приемът беше слаб.

Хаваната още се пуска по дискотеките и хората се кефят! Бих казал, че е последният голям хит на Галена!

Но щом си почнал да плюеш точно тогава, явно Галена е започнала да се бунтува на вътрешно ниво по онова време - както виждаме, резилите излизат наяве няколко години по-късно. Кама напусна и корабът потъна. Галя проговори, а ти вече си бил инструктиран да я очерняш! Подлога!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаваната още се пуска по дискотеките и хората се кефят! Бих казал, че е последният голям хит на Галена!

Но щом си почнал да плюеш точно тогава, явно Галена е започнала да се бунтува на вътрешно ниво по онова време - както виждаме, резилите излизат наяве няколко години по-късно. Кама напусна и корабът потъна. Галя проговори, а ти вече си бил инструктиран да я очерняш! Подлога!

 

ХАХАА...

 

Като се замисля, май няма певачка, която да не съм редил здраво през годините. Няма Пайнер, няма Касъмови.

Това, че не ви изнася на една групичка, приближена до Фокса, си е ваш проблем.

 

Аз инструкции никога не съм приемал. Нямам нужда. От Пайнер не познавам нито един човек. Това, че вие сте платени тролове и ви е начин на живот, си е пак ваша работа. Но не ми преписвай ваште прегрешения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Обаче Пайнера как я измъчва с мълчание. Тя си търси медийни диалози с него, ама той я убива направо с мълчание и сдържаност. :1000 (29): С тези интервюта, насочени отново към бившия й шеф, показва единствено, че се гърчи като риба на сухо. Никоя, напуснала фирмата, не се е излагала толкова системно, колкото Камелия - всяка си гледаше пътя и паницата след напускането си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Пайнера как я измъчва с мълчание. Тя си търси медийни диалози с него, ама той я убива направо с мълчание и сдържаност. :1000 (29):

Как успя да го измислиш? С предната ти "смешка" направо си за Златна малинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм го мислил за подлога на Пайнер. Ще лажа и защо.

Когато Камелия скочи срещу Пайнер - той започна да я плюе ежедневно тук.

Когато Галена не отиде на церемонията и се противопостави - той започна да плюе и нея . От година насам има тенденциозно плюене по тях двете.

На вас оставам да решите, кой е подлога. Сигурно е на заплата При Пайнера.

 

Бой, бой, бой по тиквата Мелето... :roll1:

 

 

Обаче Пайнера как я измъчва с мълчание. Тя си търси медийни диалози с него, ама той я убива направо с мълчание и сдържаност. :1000 (29): С тези интервюта, насочени отново към бившия й шеф, показва единствено, че се гърчи като риба на сухо. Никоя, напуснала фирмата, не се е излагала толкова системно, колкото Камелия - всяка си гледаше пътя и паницата след напускането си.

 

Мина времето за диалози. Те останаха в 2015-та. Тя дори не го споменава в последната година. Но пък, как да не му го натресе медийно, като сам се залага на дузпата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАНИКА В „ПАЙНЕР“? КОМПАНИЯТА ЗАПРИЛИЧА НА АКВАРИУМ, ВСИЧКИ МЪЛЧАТ

 

След като димитровградската музикална империя отмени церемонията за награждаване на уж отличилите се изпълнители, се стигна до ново грубо решение – отмяна и на цялото гласуване. Така артистите във фирмата ще останат без статуетки. Подобно нещо никога не се е случвало до този момент. Преди година церемонията се проведе в хотелска зала, след като новата управа на НДК не позволи провеждането на чалга мероприятие в зала №1.

 

Secret.bg потърси голяма част от топ имената в музикалната компания лично или чрез поставените от тях пиари. Почти всички отказаха да коментират случилото се. Единствено Теди Александрова се съгласи да изкаже мнение, а Галин написа на стената си в социалните мрежи: „Ами, така става заради болната амбиция на някои хора…!“. Неофициално хора от екипите на някои обвиниха колегата си Фики, че той бил причината за този развой на събитията. Припомняме, че първо Secret.bg даде трибуна на феновете от най-големия фолк форум – ramania-bg.com, които са упражнили 24-часов мониторинг. Според тях младият Стораро е манипулирал в малките часове класацията, като посочиха и факти. Потърсихме и продуцента на „Пайнер“ инж. Митко Димитров, но до разговор така и не се стигна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Пайнера как я измъчва с мълчание. Тя си търси медийни диалози с него, ама той я убива направо с мълчание и сдържаност. :1000 (29): С тези интервюта, насочени отново към бившия й шеф, показва единствено, че се гърчи като риба на сухо. Никоя, напуснала фирмата, не се е излагала толкова системно, колкото Камелия - всяка си гледаше пътя и паницата след напускането си.

Тя е никакъв фактор за никого и това я убива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Пайнера как я измъчва с мълчание. Тя си търси медийни диалози с него, ама той я убива направо с мълчание и сдържаност. :1000 (29): С тези интервюта, насочени отново към бившия й шеф, показва единствено, че се гърчи като риба на сухо. Никоя, напуснала фирмата, не се е излагала толкова системно, колкото Камелия - всяка си гледаше пътя и паницата след напускането си.

Пайнера няма ташаци да й отговори. Простено му е - на достолепна възраст е вече, трябва да се пази от силни емоции!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера няма ташаци да й отговори. Простено му е - на достолепна възраст е вече, трябва да се пази от силни емоции!

Пък и един път се опита да и отговори по медии, той взе че остана насран. Нищо от това, което предрече, не се сбъдна. Дърт педал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на КеймисЪн са МНОГО вулгарни, безочливи и зомбирани. Вижте, че тя за тях е нещо велико и че едва ли е най - добрата на всички времена ...бля,бля,бля... :3fdb8960598fa63e: а пък и петте фена са толкова безмозъчни, че едното същество е многознаещо, другото пък му е като адвокат, а третото знае само да заплашва и да се крие като мишка и да ЛЪЖЕ! Аман от подлизурковци и посерковци, айде стига сме търпили простотията на тия прости същества. На това като ми извъртя само един и свят ще му се завие и повече няма да посмее да драсне нещо... а Кама остава един балон за тези години, плюе Пайнер тези които я направиха популярна и сега на зъб..Кама издъхна и няма да бъде любимката на народа, както е Ивана, Деси Слава, Преслава и т.н тя си остана вечната сянка... и алчна за пари. :gun_bandana: :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на КеймисЪн са МНОГО вулгарни, безочливи и зомбирани. Вижте, че тя за тях е нещо велико и че едва ли е най - добрата на всички времена ...бля,бля,бля... :3fdb8960598fa63e: а пък и петте фена са толкова безмозъчни, че едното същество е многознаещо, другото пък му е като адвокат, а третото знае само да заплашва и да се крие като мишка и да ЛЪЖЕ! Аман от подлизурковци и посерковци, айде стига сме търпили простотията на тия прости същества. На това като ми извъртя само един и свят ще му се завие и повече няма да посмее да драсне нещо... а Кама остава един балон за тези години, плюе Пайнер тези които я направиха популярна и сега на зъб..Кама издъхна и няма да бъде любимката на народа, както е Ивана, Деси Слава, Преслава и т.н тя си остана вечната сянка... и алчна за пари. :gun_bandana: :gun_bandana:

Не мисля, че някой го интересува твоето мнение. И спри вече защото найстина ставаш жалък в стремежа си да си забавен, интересен и в същото време никой да не ти обръща внимание. Съжалявам те на истина. И не мисля , че ти си човека, който ще раздава различни епитети на някой хора от форума. Просто Спри да товариш хората с присъствието си !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на КеймисЪн са МНОГО вулгарни, безочливи и зомбирани. Вижте, че тя за тях е нещо велико и че едва ли е най - добрата на всички времена ...бля,бля,бля... :3fdb8960598fa63e: а пък и петте фена са толкова безмозъчни, че едното същество е многознаещо, другото пък му е като адвокат, а третото знае само да заплашва и да се крие като мишка и да ЛЪЖЕ! Аман от подлизурковци и посерковци, айде стига сме търпили простотията на тия прости същества. На това като ми извъртя само един и свят ще му се завие и повече няма да посмее да драсне нещо... а Кама остава един балон за тези години, плюе Пайнер тези които я направиха популярна и сега на зъб..Кама издъхна и няма да бъде любимката на народа, както е Ивана, Деси Слава, Преслава и т.н тя си остана вечната сянка... и алчна за пари. :gun_bandana: :gun_bandana:

Брат, не знам защо се пънеш всеки път с дълги постове и се опитваш да завържеш спор с някой от нас, като виждаш че никой не те ебава просто се откажи, има далеч по-интересни събеседници за спорове. Гледам че на всяка страница се опитваш да те забележим, ама не ти се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...