Jump to content



Камелия пред „Труд“: Наградите по куриер ли ще ги раздават?


Препоръчани коментари

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само не разбрах кой визира под 'колежки, на които се дължи това, че затрихме еди-какво си'- Преслава, Галена или Камелия? И ако е Камелия- тя какво общо има с поредната комедия около наградите, освен че по традиция й направи обзор?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбрах кой визира под 'колежки, на които се дължи това, че затрихме еди-какво си'- Преслава, Галена или Камелия? И ако е Камелия- тя какво общо има с поредната комедия около наградите, освен че по традиция й направи обзор?

 

Сигурно мисли на Галена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно мисли на Галена. :3fdb8960598fa63e:

Аха, ясно... Тези, които възнегодуваха са виновни, а не тези, които доведоха хората до възнегодуване, сред които е и самият той...

 

Ся остана да съкрати и РД на кокошарника и ще ми е интересно каква е далаверата на оставащите в тая фирма.

Ще им остане най-големия Ютуб канал в България, което не е никак малко. Някои отричате стрийминга, но и в световен мащаб той е сред най-големите фактори. С тези почти 800 000 абоната Планета постепенно се доближават към стандартните добри цифри като за Европейския пазар.

НО е изключително тъпо, че Пайнер си остава само с това и евентуално с концертът за РД. Ама така е, когато един възрастен шеф загуби усета си за бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам до 1 2 години да говори против музикалните реализира предавания...ще на събереме малко популярност /ако някой го гледа изобщо/ и до там...не очаквам някой да се открои и да остане повече от 3 месеца под светлините след предаването. Единствено Роксана те от крои, но там са други фактори. Така че след 3 месеца Камелия пак ще е в забрава до следващия цирк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам до 1 2 години да говори против музикалните реализира предавания...ще на събереме малко популярност /ако някой го гледа изобщо/ и до там...не очаквам някой да се открои и да остане повече от 3 месеца под светлините след предаването. Единствено Роксана те от крои, но там са други фактори. Така че след 3 месеца Камелия пак ще е в забрава до следващия цирк.

Хем неграмотно написано, хем без смисъл. Опитай пак, може и да те разберем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся остана да съкрати и РД на кокошарника и ще ми е интересно каква е далаверата на оставащите в тая фирма.

 

Как каква далавера? Те са мазохисти там. Умират от кеф, когато Кама ги разпорва с бъзици.... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е наредил Галена. Радвам се за което.

 

Въобще не е наредил само Галена, както ви се ще на "преслините". Направо ги е насрал всичките. Но пък след това интервю искам да видя кой наглец в тия форуми ще ми говори за анкети и измислени заслуги. Митко Пайнера в прав текст ви каза, че решението е само негово, както за всичко останало през годините.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно, наградите наистина ще се раздават по куриер.... :clap: Това е от днес.....

Според мен няма пари за концерт и му е добре дошло подобно оправдание. Така пак друг ще му е крив. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен няма пари за концерт и му е добре дошло подобно оправдание. Така пак друг ще му е крив. :D

 

Има резон, но не е това причината. Истината е, че не искат повече да се излагат, с тази липсваща публика. От турнето през 2014, са шокирани от невероятният отлив, на публика и с всеки следващ концерт се опитваха да се самоубеждават, че просто публиката е преситена. Затова намалиха и концертните изяви, с надеждата да се появи интерес. Затова плюха на всичко, което говореха за Деса, за да я върнат. Затова плюха на обещанията си, че няма да крадат звезди на конкуренцията, но го направиха с Емануела. Бяха се зарекли, че ще правят повече поп музика и по-малко чалга, а след години и на това плюха. Какво ли не опитваха, дори да представят певачките си като народни певици, като 2015-та бе знакова в този опит, когато най-брутално се настаниха на Рожен, с надеждата да смучат живителни сили от този национален фолклорен събор. Но каквото и да правеха, демонът Камелия ги преследваше навсякъде. Каквото им каза, всичко се случи! От 10 години им описва спиралата на пропадането и не спираше да ги подсеща, че са на грешната писта. Те глупците си мислеха, че го прави, за да си докара медиен дивидент. И пенсионера го повтаряше в няколко интервюта.

 

А истината е, че заради техните простотии, страдаше и нейния бизнес, нейната аура, нейната харизма и блясък на звезда. Защото тя бе свързана с тях 17 години и нямаше как щетите върху Пайнер, да не се отразят и на нея. И всичко стана, защото Пайнер нямаха реална самооценка за звездите си. Опитаха да качат на клона 2 дузини некадърници и да осмеят, подиграят и унижат, звезди като нея. Накрая в пристъп на безпомощност дори обвиниха нея, за своите грешки. Ама какво стана след като тя напусна? Решиха ли им се проблемите? - не. С Емануела и Деса запълниха ли липсата от нея? - не. Инерцията свърши, публиката я нема. След концертчето в "Арена армеец" през декември 2016, на всеки му е ясно, че този бизнес по "пайнерският" начин няма да се оправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, Фокси защо си мислиш, че ако бяха задържали Камелия щеше да има някаква промяна в стеклите се събития около жанра?

Много съм далеч от мисълта, че пенсионерът взима стратегически решения, подшушнати от която и да е фолкаджийка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, Фокси защо си мислиш, че ако бяха задържали Камелия щеше да има някаква промяна в стеклите се събития около жанра?

Много съм далеч от мисълта, че пенсионерът взима стратегически решения, подшушнати от която и да е фолкаджийка.

 

Защото Камелия е единственото нещо в чалгата, което може да накара измислените комерс звездици в Пайнер, да работят читаво, а не на килограм.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Камелия е единственото нещо в чалгата, което може да накара измислените комерс звездици в Пайнер, да работят читаво, а не на килограм.

Не мисля, според мен няма шанс. Тя е много добър изпълнител, но не може да се мери с финансите на мъжете на някои. Точно това унищожи бранша и наградите. Едно е Камелия да си скъса гъза и да пусне ЕДИН свестен и много скъп клип със СВОИТЕ пари. Друго е, да ти идват парите от нищото и да смазваш такива като Кама, защото просто твоя ресурс е неограничен.

 

Можеш да взимаш екипите й, можеш да взимаш идеи й, песните й и ВИНАГИ ще ти се разминава. ТОВА Е ПРОБЛЕМ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, според мен няма шанс. Тя е много добър изпълнител, но не може да се мери с финансите на мъжете на някои. Точно това унищожи бранша и наградите. Едно е Камелия да си скъса гъза и да пусне ЕДИН свестен и много скъп клип със СВОИТЕ пари. Друго е, да ти идват парите от нищото и да смазваш такива като Кама, защото просто твоя ресурс е неограничен.

 

Можеш да взимаш екипите й, можеш да взимаш идеи й, песните й и ВИНАГИ ще ти се разминава. ТОВА Е ПРОБЛЕМ!

 

Клишета, преминаващи в излишен напън, да се констатира, че само с пари става. Е, 20 години Камелия им доказва, че и с нормални пари става. Когато тя спря през 2010 година да се надпреварва с тях, цели кариери рухнаха, защото нямаше какво да крадат от нея. Това, че Цветелина Янева е направила един високобюджетен клип "Влез", за около 50 000 лева и Галена "Хавана Тропикана" за 60 000 не значи, че всеки техен струва толкова. Повече от 20 000 лева никой не дава за клипове дори с най-големите игри на компа от режисьорите. Всичко е до идеите! Камелия ги има, а конкуренцията няма. И пак повтарям, рентабилността на Кама като бранд и през 2016 година е №1 в чалгата ни. Това са много пари, които не е задължително да се харчат за показност, като при Мара, Цура и Галена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно и по куриер нищо няма да се праща тази година... :happyppl:

 

В последния си брой седмичникът “Уикенд” е публикувал свой редакционен текст, представен като интервю с управителя на “Пайнер”, инж. Митко Димитров. В същия редакционен текст е изразена оценка и отношение, които нямат нищо общо и не касаят по никакъв начин инж. Димитров. И за да не останат никакви съмнения и неясноти, управителят на “Пайнер” се чувства длъжен да заяви категоричното си мнение по въпроса:

 

“Не би било нормално, дори е недопустимо, някой друг да говори от мое име или да “цитира” мои думи в интервю, което не съм давал. И аз не мога да си замълча след всичко това. Единственото интервю, което съм дал през 2017 година, е във вестник “Телеграф” и мисля, че съм точен, ясен и логичен по всички въпроси, включително и за Годишните награди на телевизия “Планета”. Авторът на текста е направил оценка за наградите на “Планета” ТВ, която не е грешна и е точно написана. Но явно създателят на това измислено интервю е имал нужда и от други думи. Искам категорично да се разгранича и да опровергая следното: Заявявам, че не съм обиден на нито един изпълнител, най-вече на тези, с които успяваме. Вдигам телефона на всеки наш изпълнител и разговаряме по всякакви въпроси. Обиден човек не прави така. Никога не съм и не бих настройвал изпълнителите един срещу друг, нито пък феновете им против тях. В мнимото интервю и това го има. Решихме тази година наградите да са открити, с явно гласуване, с цел да се избегнат всякакви съмнения за субективна оценка от наша страна. Процедурата по гласуването бе прекратена поради съмнения за хакерска намеса. Не бихме си позволили да виним за това никой от нашите изпълнители, защото сме сигурни, че никой не би рискувал авторитета си с подобно нещо. Предполагаме, че до това са довели пресилените емоции на някои фенове. В тази ситуация, този начин на провеждане на Годишните награди нямаше да е обективен. Това е причината да няма награди тази година. А за следващите - ще решим какво да правим заедно с нашите изпълнители, защото най-пострадали от липсата на наградите са именно те и по-точно най-успешните от тях.”

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно и по куриер нищо няма да се праща тази година... :happyppl:

Съвсем омазаха нещата. Интервюта - реални, фиктивни, не знам си какви. Последвали оправдания, извинения, опровержения...

Да се скрият някъде всички, че се изложиха достатъчно. И да направят някакви награди, просто нищо вече не е същото и отдавна хората не им вярват. Сами си го направиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е до идеите! Камелия ги има, а конкуренцията няма.

Страхотни идеи има...

 

2 клонинга на нейни видеа от 2010 ... Минута живот и Неповторим - две версии на 50 нюанса сиво...

2 бози с евтини клипове

1 слайдшоу, при все, че дори Алекса е пуснала нещо наистина направено професионално, а не нещо скалъпено набързо.

3 години без Пайнер...

Няма албум

Няма книга

Няма самостоятелен концерт

 

Остана с участия и тук-таме медийни изяви.

 

Като гледам не пръска с някакви яки проекти, които да се забелязват масово. Нали Пайнер я спираше?

 

Иначе, че Планета-Пайнер е хипер зле. Че нямат хитове, нямат продукция, нямат инертност, нямат концерти - факт... но да ми се обясняваш как от Кама почва и свършва всичко - ....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни идеи има...

 

2 клонинга на нейни видеа от 2010 ... Минута живот и Неповторим - две версии на 50 нюанса сиво...

2 бози с евтини клипове

1 слайдшоу, при все, че дори Алекса е пуснала нещо наистина направено професионално, а не нещо скалъпено набързо.

3 години без Пайнер...

Няма албум

Няма книга

Няма самостоятелен концерт

 

Остана с участия и тук-таме медийни изяви.

 

Като гледам не пръска с някакви яки проекти, които да се забелязват масово. Нали Пайнер я спираше?

 

Иначе, че Планета-Пайнер е хипер зле. Че нямат хитове, нямат продукция, нямат инертност, нямат концерти - факт... но да ми се обясняваш как от Кама почва и свършва всичко - ....

Абе да ти кажа, инертност си имат и то бая. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни идеи има...

 

2 клонинга на нейни видеа от 2010 ... Минута живот и Неповторим - две версии на 50 нюанса сиво...

2 бози с евтини клипове

1 слайдшоу, при все, че дори Алекса е пуснала нещо наистина направено професионално, а не нещо скалъпено набързо.

3 години без Пайнер...

Няма албум

Няма книга

Няма самостоятелен концерт

 

Остана с участия и тук-таме медийни изяви.

 

Като гледам не пръска с някакви яки проекти, които да се забелязват масово. Нали Пайнер я спираше?

 

Иначе, че Планета-Пайнер е хипер зле. Че нямат хитове, нямат продукция, нямат инертност, нямат концерти - факт... но да ми се обясняваш как от Кама почва и свършва всичко - ....

Ми той си говори, ти кво му обръщаш внимание?

Факт е ,че Камелия след Пайнер вади доста добра продукция от колкото последните и години там. На кои 2 клипа приличат Неповторим и Минута живот?

Слайдшоуто и е доста добра, в Пайнер и такова нямат, там са най-аматьорските и слайдшоута и клипове. Добре,че имат 3 певици с повече финанси,които да наемат скъпа техника, иначе виждаме с техниката и режисьорите на Пайнер - клипове в мазета ала Преса. Не мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...