Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Направих си един експеримент, който всеки може да си направи и да види резултата.

Сложих си Тор браузър, всяко едно айпи, което ми даваше браузъра беше използвано в анкетата и то познайте за кого бяха гласовете :)

За Преслава и Галин, не съм задълбавал много, но от 10-те опита резултата беше един и същи.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си един експеримент, който всеки може да си направи и да види резултата.

Сложих си Тор браузър, всяко едно айпи, което ми даваше браузъра беше използвано в анкетата и то познайте за кого бяха гласовете :)

За Преслава и Галин, не съм задълбавал много, но от 10-те опита резултата беше един и същи.

 

 

Това за Галин наистина не го разбирам. От снощи в Идол примерно гласовете на топ 6 са се увеличили така:

 

Галена - 81

Преслава - 141

Фики - 334

Емануела - 64

Деси Слава - 63

Галин - 67

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледам певец и певица, на другите категории не съм обръщал внимание. Общо взето всички безплатни проксита и випиени са извъртяни към момента, гледам че има доста оплаквания и от хора с АДСЛи, че не им отчита гласа, а им показва чуждо гласуване - тоест айпито вече е извъртяно.

 

Нямам особено много време да се заигравам, но фактите са на лице, не знам какъв е смисъла от подобно гласуване, освен кликовете в сайта на Планета, ако целта е да покажат мускули с 1-2 милиона гласа в някаква невалидна класация - ОК. Другото, което си мисля е, че може да дадат някаква тежест на тези гласове, но да не се раздават наградите само на тяхната база... или да направят първа цедка така, който може да си купи онлайн гласове минава, останалите не се сърдят, щото те са си виновни - не са могли да си събудят феновете :bn:

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледам певец и певица, на другите категории не съм обръщал внимание. Общо взето всички безплатни проксита и випиени са извъртяни към момента, гледам че има доста оплаквания и от хора с АДСЛи, че не им отчита гласа, а им показва чуждо гласуване - тоест айпито вече е извъртяно.

 

Нямам особено много време да се заигравам, но фактите са на лице, не знам какъв е смисъла от подобно гласуване, освен кликовете в сайта на Планета, ако целта е да покажат мускули с 1-2 милиона гласа в някаква невалидна класация - ОК. Другото, което си мисля е, че може да дадат някаква тежест на тези гласове, но да не се раздават наградите само на тяхната база... или да направят първа цедка така, който може да си купи онлайн гласове минава, останалите не се сърдят, щото те са си виновни - не са могли да си събудят феновете :bn:

Толкова ли е трудно просто и ясно да си защитят анкетата от подобни програми, които сменят айпита-та, както е в Сигнал например?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли е трудно просто и ясно да си защитят анкетата от подобни програми, които сменят айпита-та, както е в Сигнал например?

И тук стигаме до момента в който виждаме, че всички лъжат без Анелия. За нея съм сигурен, че не го прави. Много грозно и от страна на Преслава и на Фики, Галин и т.н. Няма значение кой колко, това че манипулират вота е много долно и смешно. Още повече, че няма смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук стигаме до момента в който виждаме, че всички лъжат без Анелия. За нея съм сигурен, че не го прави. Много грозно и от страна на Преслава и на Фики, Галин и т.н. Няма значение кой колко, това че манипулират вота е много долно и смешно. Още повече, че няма смисъл.

И техният ред ще дойде .. Ще си получат наградите и след няколко години ще залязат стремглаво :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук стигаме до момента в който виждаме, че всички лъжат без Анелия. За нея съм сигурен, че не го прави. Много грозно и от страна на Преслава и на Фики, Галин и т.н. Няма значение кой колко, това че манипулират вота е много долно и смешно. Още повече, че няма смисъл.

Ако Пайнера е фирма на място, ще анулира гласовете и ще отмени анкетата, бидейки невалидна, и няма да се занимава повече с простотии. Тогава ще ми се издигне в очите - "Исках да има наградени, но няма да има, защото са кретени" :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

БЕЗОБРАЗИЕ! Пак измами с наградите на „Планета”! Фалшиво гласуване, нагласени резултати и манипулации възмутиха феновете

 

 

http://hotarena.net/bezobrazie-pak-izmami-...mutiha-fenovete

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЕЗОБРАЗИЕ! Пак измами с наградите на „Планета”! Фалшиво гласуване, нагласени резултати и манипулации възмутиха феновете

http://hotarena.net/bezobrazie-pak-izmami-...mutiha-fenovete

И що не бойкотирате или подадете оплакване, жалба нещо?

Ако наистина се разкрие, че се манипулират дадени вотове, трябва да се вземат мерки. Не, че ми дреме за наградите, логично е да се действа.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И що не бойкотирате или подадете оплакване, жалба нещо?

Ако наистина се разкрие, че се манипулират дадени вотове, трябва да се вземат мерки. Не, че ми дреме за наградите, логично е да се действа.

Естествено, че няма да се вземат мерки. Пайнер все пак. Българска работа.

Ако не им обръщат внимание, няма да има церемонии. Да си раздават там железата на база процент на четири очи във фирмата, така вътрешноведомствено, и да не занимават общество с изцепките си. Защо се обсъжда и се гласува за нещо предопределено?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервю на Мария за 24 часа

 

- Какво за теб са музикалните награди?

- В кариерата си аз съм получавала повече награди заради външния вид и мода, отколкото за музиката, която правя. Ето защо ги намирам за субективни. В годините критериите са били различни - понякога съм ги разбирала, понякога съм се обиждала. Не съм от хората, които гледат само своите постижения, самокритична съм. Много пъти съм смятала, че съм била пренебрегвана, но наградите не са определящ фактор. Можеш да имаш 9 милиона гледания в интернет, но не е тайна и че можеш да си ги купиш. Броят на участията са най-определящият фактор. Всеки има своя поглед за наградите. Те не ме демотивират, а ме мотивират и съм била много щастлива, когато съм ги получавала заради това, че съм певица. Аз съм посветила половината си живот на кариерата. Пример е и появата ми отново на сцената - 3 г. не бях имала участие, беше ми много трудно, но се върнах с тежка стъпка. Хората не ме бяха забравили, даже напротив. Радваха ми се и се надъхах. Много бързо влязох в час, както се казва. Определям като голям свой успех и участието ми като жури в “Мюзик Айдъл”, аз бях най-младата в световен мащаб, едва на 27 г., и много горда от признанието, че мога да бъда рамо до рамо с големите в музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервю на Мария за 24 часа

 

- Какво за теб са музикалните награди?

- В кариерата си аз съм получавала повече награди заради външния вид и мода, отколкото за музиката, която правя. Ето защо ги намирам за субективни. В годините критериите са били различни - понякога съм ги разбирала, понякога съм се обиждала. Не съм от хората, които гледат само своите постижения, самокритична съм. Много пъти съм смятала, че съм била пренебрегвана, но наградите не са определящ фактор. Можеш да имаш 9 милиона гледания в интернет, но не е тайна и че можеш да си ги купиш. Броят на участията са най-определящият фактор. Всеки има своя поглед за наградите. Те не ме демотивират, а ме мотивират и съм била много щастлива, когато съм ги получавала заради това, че съм певица. Аз съм посветила половината си живот на кариерата. Пример е и появата ми отново на сцената - 3 г. не бях имала участие, беше ми много трудно, но се върнах с тежка стъпка. Хората не ме бяха забравили, даже напротив. Радваха ми се и се надъхах. Много бързо влязох в час, както се казва. Определям като голям свой успех и участието ми като жури в “Мюзик Айдъл”, аз бях най-младата в световен мащаб, едва на 27 г., и много горда от признанието, че мога да бъда рамо до рамо с големите в музиката.

Казва го жената с купени гледания и купена награда за Албум на 2015 .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В червено слагам промяната в гласовете от вчера до сега ... правете си изводите! :mf_surrender:

 

- Видеоклип:

1. Фики - С друг ме бъркаш - 2844 (+ 349)

2. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 2825 (+ 92)

3. Фики - Вертолета - 2569 (+ 379)

4. Фики - Издислав - 2510 (+ 314)

5. Деси Слава - И на всички като тебе - 2487 (+ 57)

6. Анелия - Дай ми още - 2428 (+ 56)

 

- Баладичен хит:

1. Деси Слава - В друг живот - 7338 (+ 266)

2. Малина - Не те забравям - 4282 (+ 187)

3. Кали - Докато спра да дишам - 4058 (+ 175)

4. Галин - Ще остана - 3775 (+ 133)

5. Фики - Издислав - 3651 (+ 501)

6. Нелина - От щастието най-боли - 2732 (+ 264)

 

- Дует:

1. Емануела и Константин - 6243 (+ 191)

2. Галена и Цв. Янева - 5523 (+ 166)

3. Деси Слава и Галин - 4016 (+ 152)

4. Мария, Фики и Азис - 2918 (+ 475)

5. Емилия и Цеци Лудата глава - 2695 (+ 112)

6. Милко Калайджиев и Аркан - 2198 (+ 363)

 

- Песен:

1. Фики - Вертолета - 2590 (+ 418)

2. Фики - Ти си ми сърцето - 2532 (+ 416)

3. Галена и Цв. Янева - Пей, сърце - 2482 (+ 86)

4. Фики - Издислав - 2116 (+ 268)

5. Галена - МамаУраган - 1624 (+ 60)

6. Емануела и Константин - 1618 (+ 48)

 

- Прогрес:

1. Емануела - 5868 (+ 248)

2. Деси Слава - 4496 (+ 195)

3. Галин - 3654 (+ 154)

4. Фики - 3603 (+ 520)

5. Яница - 3345 (+ 209)

6. Теди Александрова - 3013 (+ 198)

 

- Фолклорен изпълнител

1. Цветелина Янева - 3495 (+ 297)

2. Ивелина Колева - 3406 (+ 116)

3. Джена - 3394 (+ 100)

4. Райна - 3313 (+ 181)

5. Росица Пейчева - 2376 (+ 188)

6. Нелина - 2181 (+ 118)

 

- Певец:

1. Галин - 7423 (+ 230)

2. Константин - 6908 (+ 223)

3. Фики - 5938 (+ 705)

4. Борис Дали - 3907 (+ 114)

5. Веселин Маринов - 2966 (+ 280)

6. Милко Калайджиев - 2864 (+ 527)

 

- Певица:

1. Галена - 4542 (+ 165)

2. Преслава - 4197 (+ 284)

3. Деси Слава - 4175 (+ 142)

4. Емануела - 4077 (+ 142)

5. Анелия - 3002 (+ 87)

6. Яница - 1791 (+ 204)

 

- Идол:

1. Галена - 3640 (+ 116)

2. Преслава - 3295 (+ 196)

3. Емануела - 3228 (+ 101)

4. Фики - 3068 (+ 480)

5. Деси Слава - 3009 (+ 95)

6. Галин - 2778 (+ 113)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена дали вече е сърдита на Фики, или ще изчака да види и финалното гласуване? :D Иначе Фикрет е същинска Преслава, неслучайно са се сдушили двамата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Точно за това ли намери да се хванеш? :3fdb8960598fa63e:

 

Фики расте със 700 гласа в някои категории.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, понеже Фики прави повече фалшиви, дай да оправдаем Кресла! :gun_bandana:

И ние сме се видели в чудо, че не тя е център на вниманието, споко :1000 (29): Опитваме се да сложим Преси отново на върха на пирамидата, но Фики този път победи дори нас. Дано поне във финалното гласуване Преси'с Арми поведе напред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какви награди за музика говори Мария.... няма ли малко срам :mf_surrender: Тя беше тази, която си купи награда за албум, въпреки че не я заслужаваше.

Освем това да си види възможностите, като певица и да се сети защо няма много награди за музика :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ние сме се видели в чудо, че не тя е център на вниманието, споко :1000 (29): Опитваме се да сложим Преси отново на върха на пирамидата, но Фики този път победи дори нас. Дано поне във финалното гласуване Преси'с Арми поведе напред!

 

Преси'с кредитна карта ще поведе напред. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какви награди за музика говори Мария.... няма ли малко срам :mf_surrender: Тя беше тази, която си купи награда за албум, въпреки че не я заслужаваше.

Освем това да си види възможностите, като певица и да се сети защо няма много награди за музика :gun_bandana:

 

Да де, но виж какво казва - че може да си купиш. Никъде не отрича, че е купувала, а само констатира факта, че е възможно. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики, Преса и Цветелина - това са най-големите мераклии за награди. Интересно, че спряха да надуват кака Ивелинка Колева, само първия ден гласовете й растяха успоредно с тези на Преслава, после се кротнаха. За Галин аз не вярвам да има измама. За Певец се движи почти плътно с Коцето, а Борис Дали има 2 пъти по-малко. Изглеждат ми съвсем логично тези резултати.

 

До 18-ти прогнозирам, че Фикрет ще е 1-ви за Идол, вече мина и Преса с доста. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...