Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако Преслава спечели Клип на годината, ще бъде скандално! :3fdb8960598fa63e:

 

Галена ще е още по-яростна, отколкото ако отново вземе Певица :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава спечели Клип на годината, ще бъде скандално! :3fdb8960598fa63e:

 

Галена ще е още по-яростна, отколкото ако отново вземе Певица :roll1:

Давайте, вие сте, може да го направите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давайте, вие сте, може да го направите. :)

Щом номинираха "Скоро" за Видеоклип на 2013 ... :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава спечели Клип на годината, ще бъде скандално! :3fdb8960598fa63e:

 

Галена ще е още по-яростна, отколкото ако отново вземе Певица :roll1:

 

Знаеш ли, едно време и фенчетата на Глория и Деса, се кефеха като теб днес, на прецакватето на Галена, че Пайнер прецаквали Камелия. Нали виждаш до какво доведе това? - награди в хола на Ветко Арабаджиев, концерти пред полупразни зали, игнор от големите медии и мощните спонсори и безмислено броене на нищо в You Tube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, едно време и фенчетата на Глория и Деса, се кефеха като теб днес, на прецакватето на Галена, че Пайнер прецаквали Камелия. Нали виждаш до какво доведе това? - награди в хола на Ветко Арабаджиев, концерти пред полупразни зали, игнор от големите медии и мощните спонсори и безмислено броене на нищо в You Tube.

Пак бълнуваш :mf_surrender: Камелия кога е била прецакана и това чак да е радвало останалите. Има награди за хубавите си песни. Има награди и за добрите си клипове. 2000 е само с кавъри и следователно не е била в категориите на Нов Фолк, а Планета още я е нямало.

Пайнерът набута Лозанова в дискотеките, вече и той се озова там. Колелото се върти. Никакви Камелии и никакви Галени не са допринесли за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличката Преси.. и тя иска нещо различно, търсила е нов екип, нещо иновативно :cry:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличката Преси.. и тя иска нещо различно, търсила е нов екип, нещо иновативно :cry:

Повече й се получава с диваните и чашата в ръка :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2016 е най-слабата година на Преслава от цялата й кариера, дори 2013 имаше тоталния хит Режим неприлична и дуета с Анелия. Дано тази година достойно се оттегли от наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз започвам да се притеснявам, че покрай тези изказвания колко бил велик клипа на Преслава, може да я гласят да отмъкне тази награда... :D Много се надявам да не е вярно, предстои й още по-голям хейт ако посегне на статуетката, която тази година главно Галена и Десислава заслужават. Но като се замисли човек, не знам коя от другите награди би могла да вземе напълно честно, а все трябва да й дадат нещо...

Но нямам против видеото да е номинирано, като за Преслава си е голямо постижение. Но другите номинирани навярно ще са В друг живот, И на всички като тебе, Пей сърце и МамаУраган- все клипове, които със сигурност са по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Синът на Тони Стораро проговори за жената до себе си: Тя се занимава с музика и е много известна

 

 

Фики Стораро най-накрая реши да обяви връзката си с Преслава! Тази неделя в Папараци младият изпълнител говори откровено за любовта и жената до себе си и не крие, че е много влюбен.

Изглежда, че Стораро-младши съвсеm сериозно мисли за сватба с избраницата си, тъй като водещата на предаването Николета Лозанова е написала към анонса "Фики, честито!".

 

Не е тайна, че и семейството на певеца вече го натискат за брак. А е публична тайна, че избраницата му е не друга, а Преслава. Двамата неведнъж са засичани да интимничат уж само като колеги. А в "Папараци" Фики в прав текст обявява, че жената до него се занимава с музика и е изключително известна, пише Блиц.

 

Какво остава, освен всички да пожелаем на влюбените "Горчиво"!

 

http://www.btv.bg/video/shows/paparaci/vid...-za-ljubov.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава спечели Клип на годината, ще бъде скандално! :3fdb8960598fa63e:

 

Галена ще е още по-яростна, отколкото ако отново вземе Певица :roll1:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Галена ще подпали Маринелата, ако това стане!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз започвам да се притеснявам, че покрай тези изказвания колко бил велик клипа на Преслава, може да я гласят да отмъкне тази награда... :D Много се надявам да не е вярно, предстои й още по-голям хейт ако посегне на статуетката, която тази година главно Галена и Десислава заслужават. Но като се замисли човек, не знам коя от другите награди би могла да вземе напълно честно, а все трябва да й дадат нещо...

Но нямам против видеото да е номинирано, като за Преслава си е голямо постижение. Но другите номинирани навярно ще са В друг живот, И на всички като тебе, Пей сърце и МамаУраган- все клипове, които със сигурност са по-добри.

Съжалявам, обаче Яница направи далеч по-добри и изпипани клипове от Деси Слава тая година, на Пресли трябва да номинират " Няма да ти пиша". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, обаче Яница направи далеч по-добри и изпипани клипове от Деси Слава тая година, на Пресли трябва да номинират " Няма да ти пиша". :)

Яница я забравих, и тя заслужава поне за "В 5 ми звънни", може и за другия. Но не съм съгласен, че клиповете й са по-добри от посочените два на Деси Слава.

 

А на Галена вече не й дреме толкова за наградите, според мен дори няма да се изкаже ако Преслава евентуално вземе Видеоклип... :1000 (29): Публиката обаче отново ще се изкаже...

 

Но най-добрият въпрос е... ще има ли въобще награди!? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

2016 е най-слабата година на Преслава от цялата й кариера, дори 2013 имаше тоталния хит Режим неприлична и дуета с Анелия. Дано тази година достойно се оттегли от наградите.

Тази година има два тотални хита - "Ин контрол" и "Чуплива и влюбена" :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, обаче Яница направи далеч по-добри и изпипани клипове от Деси Слава тая година, на Пресли трябва да номинират " Няма да ти пиша". :)

Деса си показваше п*тката като Яница още през 2002 в Истинска нощ. За себе си Яница може да е надскочила възможностите си, но за жанра далеч не е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса си показваше п*тката като Яница още през 2002 в Истинска нощ. За себе си Яница може да е надскочила възможностите си, но за жанра далеч не е така.

Истинска нощ ми е една от най-любимите песни на Деса, да знаеш къде има клипа с хубаво качество и без логото на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен песента на Преслава ми харесва. Клипът не е лош, но си е просто един чисто лирически клип, а не действителен клип. Наистина би било нелепо да спечели клип на година. Нещо а ла "Видимо изневерил" с текста и "Точно никога" с кадрите ми изглежда, а пък ефектите са а ла "Лабиринт" на Глория, с техника от 2016 г. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак бълнуваш :mf_surrender: Камелия кога е била прецакана и това чак да е радвало останалите. Има награди за хубавите си песни. Има награди и за добрите си клипове. 2000 е само с кавъри и следователно не е била в категориите на Нов Фолк, а Планета още я е нямало.

Пайнерът набута Лозанова в дискотеките, вече и той се озова там. Колелото се върти. Никакви Камелии и никакви Галени не са допринесли за това.

 

Как подскачате само като заговоря за ония времена. :roll1: И да пише точно "десов" като тебе за албуми с кавъри, след като Деса и подариха "Певица'2002", точно за албум пълен с кавъри? И да мисли такъв като тебе, че хората са забравили, че в "Нещо горещо" има само 1 кавър? Винаги ще ставате смешни когато заговорим за онези времена така, както след 10 години "преслините" ще изтъкват стагуетки, а не хитове от периода 2013-2016. Нали знаеш що ще го правят като вас? - защото Галена сгази Преса с хитове, а Пайнера противно на фактите и логиката подари чужда слава на Преса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче никой никъде не казва, че това е лирик видео, само тук автоматично заехте отбранителната позиция, че това е тв версия с текст и за това е толкова скучно и безинтересно. Режисьорът като го гледам как се бие в гърдите, едва ли е на мнение, че е направил lyric video.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как подскачате само като заговоря за ония времена. :roll1: И да пише точно "десов" като тебе за албуми с кавъри, след като Деса и подариха "Певица'2002", точно за албум пълен с кавъри? И да мисли такъв като тебе, че хората са забравили, че в "Нещо горещо" има само 1 кавър? Винаги ще ставате смешни когато заговорим за онези времена така, както след 10 години "преслините" ще изтъкват стагуетки, а не хитове от периода 2013-2016. Нали знаеш що ще го правят като вас? - защото Галена сгази Преса с хитове, а Пайнера противно на фактите и логиката подари чужда слава на Преса.

Планета винаги са награждавали кавъри. Деса няма награда за ПЕсен от НФ за 2002, която да е кавър. В Нещо горещо може да има 16 авторски песни, но има 2 хита. В Мистерия са 3 + Само една. По всички параграфи Деса беше по-харесваната. Кавърите на КАма от 2000 ги цитирах, т.к. и за тогава пищиш за награди, а реално НФ тогава не с аимали категория за хит кавър.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко прекалявате с това оплюване на Преслава. Определено е добра песента й, а видеото, макар и еднообразно от началото до края, е добро. Крачка напред е за Преслава това видео и хич не е лирик такова, няма защото да се влиза в "отбранителна позиция".

И дотук с "Десислава непоклатима от 1-вото място" в класацията на "Сигнал.бг"... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още не разбирам как Галена се разсърди на Преслава за Певица, а на Цура за видеоклип - не. :mf_surrender:

С Цура са приятелки, а и клипа на Цвети също не беше лош, макар да не заслужаваше

Преслава й отмъкна за пореден път наградата, затова се разсърди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...