Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И нямаше никакви гледания преди да излезе :mf_surrender:

На Деса изтече ,.събра половин млн, и направи повече от Преслава за 24ч

Не е имала повече от Преслава за първо денонощие. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще прави отсега нататък само такива тъпи песни и евтини клипове, защото феновете й за всяка една нейна песен я слагат на пиедестал и я имат за Бог. Докато мислят така, тя ще пропада все повече. Тя клипове не иска да снима, иска за 1 ден 1 клип да го претупа набързо като снима и тази се води Певица на годината. Тя изобщо не знае как да работи и никакъв професионалист не е- една аматьорка е точното определение за нея.

А сега, феновете й да ми сложат още минуси, че съм обективна, а те са слепи да видят истината.

Какво е общото между "ПЕВИЦА на година" и ВИДЕОКЛИП??? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали днеска такива простотии ръсеше в На кафе, че съм без думи... толкова е проста, ако ще и още 15 висши да завърши. Постоянно се опитваше да злепоставя Емануела- тя можела да разкаже много лоши неща за нея, но не било това мястото за личните им отношения, било факт, че Емануела се държала арогантно и непочтено в Къщата. Според нея творчеството им трябвало да се слуша само след 2, преди това не. По едно време стана така, че Антон Стефанов защитаваше чалгата, а Кали я плюе. Простачка.

 

Много бързо забрави как Албена Вулева ги правеше на 2 стотинки с Камелия Воче- двете ибрикчийки на къщата. Една от певиците, които изкара най-много негативи от участието си е именно Кали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е общото между "ПЕВИЦА на година" и ВИДЕОКЛИП??? :mf_surrender:

 

Като е Певица на годината да прави качествени неща, ей това.

Преди години с мерак я слушах, не съм предполагала, че някой ден ще бъде толкова противна, че да не мога да я гледам.

Изобщо да не обявява, че прави клипове и записва песни, защото вече всичко при нея не струва. Да си вземе една дълга почивка и да ни лиши от присъствието си, че напоследък много дразни от доста време насам, като гледам всички са срещу нея и има защо.

А феновете на Преслава да вземат да се приземят малко и да се осъзнаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е Певица на годината да прави качествени неща, ей това.

Преди години с мерак я слушах, не съм предполагала, че някой ден ще бъде толкова противна, че да не мога да я гледам.

Изобщо да не обявява, че прави клипове и записва песни, защото вече всичко при нея не струва. Да си вземе една дълга почивка и да ни лиши от присъствието си, че напоследък много дразни от доста време насам, като гледам всички са срещу нея и има защо.

Аз не виждам някой срещу нея, освен теб+Галенови, където им бърка яко отзад.

Аз обожавам последните й проекти - различни, класни, стилни. Няма нужда от почивка и тая година е с най-много участия! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам някой срещу нея, освен теб+Галенови, където им бърка яко отзад.

Аз обожавам последните й проекти - различни, класни, стилни. Няма нужда от почивка и тая година е с най-много участия! :Vishenka_05:

 

Ей затова говоря, че и ти изобщо не си в час. Кое й е различното- едни и същи песни, и клипове, че даже взема да копира и Галена.

Толкова слаби песни, че изобщо не ги слушам. Я се вземи в ръце малко, то бива фенство, ама бъди реалист. Хвали я, да прави все по-тъпи песни.

И не само феновете на Галена са против нея, а много нейни колежки, явно си пропуснал. Преди години Преслава изобщо не беше толкова мразена, а сега всичко е срещу нея, напълно си го е заслужила като иска всичко, а не го заслужава. Други се трепят, а тя без нищо да дава от себе си обира всичко- е, не става така. Дано някой й натрие носа на тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете спора- ясно си е вече, че във вечната битка П-Г, победител за поредна година е... Галена... :D

 

И все пак е напълно възможно всичките гледания на Преслава за последното денонощие все още да не са се обновили и да са повече от тези, които се виждат.

Но при всяко положение за нея е слабичко да дебютира под 200k, според мен. Не е като песента да е изтекла с хубаво качество в интернет и в момента на официалното излизане вече да е правила луди гледания по други канали, както беше с Десислава, за която 150k си беше ОК. А и нали за Преслава се претендира, че е някакъв много по-голям феномен от всички останали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аматьорката си е аматьорка и такава ще си остане.

Дай Боже всички аматьорки да те дразнят така :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ми изтри коментара? Изтрийте "селянката" на Зайка ;)

Пак дискриминации.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица само в твойта глава,а всъщност е една селянка без вкус.

Селянка, селянка, ама се облича по-класно от теб! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Лорена и тя мачка, вече е номер 5 в набиращи популярност! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ми изтри коментара? Изтрийте "селянката" на Зайка ;)

Пак дискриминации.

Не е забранено да се обиждат певиците ;д А не е тук мястото да обсъждаме как се облича Таня!

 

Според мен последното добро парче на Преслава е На тебе не отказвам, а преди това - Ако утре ме губиш. Всичко друго е пълен щит.

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че най-доброто от Преслава след "Моето слабо място" са "Ако утре ме губиш" и "На тебе не отказвам". На другите все нещо им липсва. И все пак лично мен новата ме кефи и като песен, и като клип, независимо дали ще завърши като хит или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ми изтри коментара? Изтрийте "селянката" на Зайка ;)

Пак дискриминации.

 

Да и на мен ми изтриха днес. Това е някакъв погром, то човек да не може спокойно да изкаже някакво мнение.

 

Как е възможно да се допускат по 20 злобни коментари на ден, а реални мнения и контра атаки да се изтриват?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и на мен ми изтриха днес. Това е някакъв погром, то човек да не може спокойно да изкаже някакво мнение.

 

Как е възможно да се допускат по 20 злобни коментари на ден, а реални мнения и контра атаки да се изтриват?

Сигурно защото модераторите симпатизират на Галош :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и на мен ми изтриха днес. Това е някакъв погром, то човек да не може спокойно да изкаже някакво мнение.

 

Как е възможно да се допускат по 20 злобни коментари на ден, а реални мнения и контра атаки да се изтриват?

Не съм била аз. ;Д Само това за Зайка сега.

 

Едва ли Няма да ти пиша е нещо свястно - дори не се сещам какво е. 100% не е било от хитовете на лятото и не се е върнало особено по клубовете.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм била аз. ;Д Само това за Зайка сега.

 

Едва ли Няма да ти пиша е нещо свястно - дори не се сещам какво е. 100% не е било от хитовете на лятото и не се е върнало особено по клубовете.

9 000 000 + :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...