Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нагло, имайки предвид, че Деси Слава тази година направи точно това.

Не е точно същото, защото тази година няма изявен лидер, какъвто беше Ивана през 2006. Сега е моментът да се освежат нещата и малко да се поразчупи зациклилата от няколко години система Преслава-Галена, защото позициите на жанра според мен спаднаха именно заради това натрапчиво , дългогодишно налагане на някои определени имена.

Жалко само, че сред тазгодишните фаворити няма и някое ново име. Джулия уж щеше да бъде напомпвана, а накрая- нищо. Една песен за година, дори и за Прогрес не стига...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно същото, защото тази година няма изявен лидер, какъвто беше Ивана през 2006. Сега е моментът да се освежат нещата и малко да се поразчупи зациклилата от няколко години система Преслава-Галена, защото позициите на жанра според мен спаднаха именно заради това натрапчиво , дългогодишно налагане на някои определени имена.

Жалко само, че сред тазгодишните фаворити няма и някое ново име. Джулия уж щеше да бъде напомпвана, а накрая- нищо. Една песен за година, дори и за Прогрес не стига...

 

Аз говоря, че се активизира и тя в края на годината и пуска нова песен, нищо, че има актуален хит. От тази гледна точка си е баш същото.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря, че се активизира и тя в края на годината и пуска нова песен, нищо, че има актуален хит. От тази гледна точка си е баш същото.

Нормално е да се пускат песни и в края на годината. Проблемът при Преслава е, че обикновено се съсредоточава предимно в този период, за да е актуална когато дойдат наградите. А Десислава си беше силна през цялата година, не само в края.

 

Както и да е, този клип на Преси няма ли да излиза вечеееее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това чакане за Преслава!? Сигурно пак е снимала в мазето пред тухли и картонени декори за 2 лева, какво толкова се бавят. Поне да пусне мастера и да се приключва. Някой ако го има може да се чувства свободен да ми го прати. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това чакане за Преслава!? Сигурно пак е снимала в мазето пред тухли и картонени декори за 2 лева, какво толкова се бавят. Поне да пусне мастера и да се приключва. Някой ако го има може да се чувства свободен да ми го прати. :3fdb8960598fa63e:

Има някакъв качен клип в плейлистата ''Preslava'' и е частен, но бял свят не вижда.

И аз си мисля, че клипа ще е отбиване на номера, но песента е жестока и дано вече го пуснат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, тя Кама само чепа на Цветин е ползвала :mf_surrender: Малина е на нейните години и също е в перфектна форма. Отделно Кама не е раждала, а и фигурата й е ген, едва ли клечи от 20 годишна по фитнесите и е на чай, мед и плодове, че да й кажем евала за "жертвата".

Беб, недей подскача като своята търталетка Деса-табуретка ;)

 

Малина не бих казал, че е в перфектна форма. Това се че калчоти като ненормална, както и Мадона в световен мащаб, ги задължава да имат супер спортни тела, мускули, което на мен лично не ми е особено женствено и секси. Отделно, ако не знаеш, да знаеш, много хора смятат, че след раждането една жена се преобразява, подмладява и изглежда по-свежо от преди това. И отделно, че много жени, след като родят се освинват - и за това не е виновна Камелия ;)

А дали поддържа женското си и супер секси само с чепа на Цветин, или на целия духов оркестър на ВИВО Монтана, не е наша работа. Кама е със супер секси и женствено тяло - има си и дупенце, и коремче, не е нито клечава като Ани Хоанг и Магда, нито някаква жилава като Малина и Татяна. Нито пък е висяла по дебелариумите като Глория и Деса, ахах

 

Такова дупе и излъчване само с фитнеси, чай и мед надали може да се извае :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малее, кака Ванче се е стопила :helpsmilie: Аз пълничка си я харесвам повече.

 

Пълничка се отличава повече от типичния образ на чалга певица, но така е много по-яка. :Vishenka_05: Краката са топ. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Поискай от мен" ли е това??? Ако я е дала на Лорена, както даде "Само за теб" на Василка, ще я взривя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Лорена няма да има балада от Деса и точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък да няма? Времето ще покаже.

Говоря за момента, защото вчера го обсъждах с нея. Това за баладата е журналистическа инсинуация!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чуйте края на песента,оказва се,че песента е посветена на Галена

Накрая ще се окаже,че Праса е влюбена в Галена и затова няма мъж до себе си и затова се е изпокарала с Галка малка,след като и е признала любовта си :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чуйте края на песента,оказва се,че песента е посветена на Галена

Накрая ще се окаже,че Праса е влюбена в Галена и затова няма мъж до себе си и затова се е изпокарала с Галка малка,след като и е признала любовта си :mf_surrender:

Само човек който гледа pretty little liars може да посочи толкова скандална теория :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава смени тухлите и феновете й са толкова възхитени... чудя се щом това е световно ниво, какво ли ще кажат, ако изкара клип като Мамаураган.

Едвали ще изкара такъв, нито има мъж вафлен бос, нито е политическа държанка. Интересно дали песните на Галена някой изобщо ще ги забележи без клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...