Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В депресия е след като Галка я постави на място с днешното интервю :3fdb8960598fa63e:

В голяма депресия е наистина :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...54756659444424/

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В голяма депресия е наистина :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...54756659444424/

Точно това щях да пускам. :1000 (29):

 

Не знам що си бави толкова клипа. Ще кажеш, че филм ще пуска, дейба. Дано утре излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В депресия е след като Галка я постави на място с днешното интервю :3fdb8960598fa63e:

Би било нормално в такъв момент наистина да се чуди иска ли или не иска да е отново Певица на годината... :1000 (29): Но доколкото я познаваме, най-вероятно изказванията изобщо не са я жегнали и навярно вече репетира широката усмивка... :1000 (29):

 

PRESLAVA201503241.jpg

 

Някой по-рано днес беше постнал тази снимка- забавно ми е всеки път като се сетя за нея... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било нормално в такъв момент наистина да се чуди иска ли или не иска да е отново Певица на годината... :1000 (29): Но доколкото я познаваме, навярно изказванията изобщо не са я жегнали и навярно вече репетира широката усмивка... :1000 (29):

 

PRESLAVA201503241.jpg

 

Някой по-рано днес беше постнал тази снимка- забавно ми е всеки път като се сетя за нея... :roll1:

Брутална е тая снимка :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия догодина да се стяга и да отбелязва 15-тата си годишнина с повечко проекти в стария си стил... Може поне частично да си върне индивидуалността.

 

 

Какви класики в жанра правеше преди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да заложя,че в новия клип на Преслава ще има кадри на някво диванче/канапе може и с чаша в ръка. :1000 (29):

или с кока по носа :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влезте в Instagram Story-то на Цецо Андреев да видите как Деска друса баджаци и как пее пред празната дискотека Plazza, София. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Гледа човек бутафорната Деса в "Плаза" и се чуди кой идиот ни я пробутва за нещо днес? Та тя не става нито като певица, нито като мадама, нито като артист. Скука, тъпотия и освинване - те това ви е Деса днес. Мъка, голема мъка на сцена, а в интервюто от промоцията на Фики бе много силна и на думи и на самочувствие и на грим.

 

И в същото време бурно обругаватата от много години Камелия размазва по участия и всичко е на черешата. Събрала си жената бенда на банкет някъде около Монтана и налива вино на Цветин, а вместо пичовете от бенда да засвирят, хората си викнали местни мангали, да им направят серенада. И нито се интересува от графика, на Пайнер, нито мъките му около "Издислав", празната "Армеец арена" за РД на Планета, нито от празната "Плаза", при друсащата тлъстини Деса.

 

Защото, празната "Плаза" при Деса е поправимо явление. Другата седмица Камелия ще иде там и ще я напълни. Дебелите буфери на Деса също са поправимо явление. Ще си снима Кама яката дупара и народа ще оплакне очите. Ама какво правим с тая Галена, която повтори 1 към 1 всичко казано от Кама за Пайнер и този бизнес в последнитя 15 години? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия догодина да се стяга и да отбелязва 15-тата си годишнина с повечко проекти в стария си стил... Може поне частично да си върне индивидуалността.

 

Коментирахме вече. Тя е същата селяндурка като всички останали.Просто Токича я беше пуснал по друго направление. Ако наистина беше индивидуална, нямаше да се слее с масата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година Галена има само един самостоятелен хит, а Емануела, Десислава и Анелия- 3. Отделно всяка има и по един дуетен. В никакъв случай не е над тях този път- факт.

Хитове са "Като теб" и "Гот ми е". За други на изброените не се сещам в момента.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена държи самостоятелния хит на годината след Гот ми е, пък к'вото щете говорете

Дуета на годината е нейн

Галена не влиза дори в топ 5 на самостоятелните хитове тази година. . Но поне е е топ 3 на дуетите... Колкото пъти излизах последните 2 месеца, повече от 2 пъти, не са я пускали. ГОлемите мегахитове ги въртят през 30 мин. Дори старата вече Не заслужаваш звуча по 4-5 пъти. Само 3 индивидите тук живеете с греша престава за реалните хитове, защото нямате годинки за клубовете... Сорка. Почивате :whistling:

 

Тази Лорена ебава ли се? Каква е тази обработка, какъв е този глас, който за пореден път издокарват...тя чува ли се изобщо?

Еми тя затова се мъчи а 20 000. Хем Галена я публикува...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Поискай от мен" ли е това??? Ако я е дала на Лорена, както даде "Само за теб" на Василка, ще я взривя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не знам. Има логика да е сменила името, но може да е чисто нова. Нямам представа...

Едно време на Джена и вървеше на "Да". Сега На Дес и върви на "И"

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докога ще се обсъжда това участие в Плаза при положение, че се обясни, че в дните след 8 декември малко студенти ходят на диско? Едни приятели същата вечер са били на Фики в съседна дискотека и пак не е било особено пълно.

Нивото на участията на Деси си е добро в повечето случаи, няма какво да отричаме. А това как изглеждала няма нищо общо с участието.

 

Хитове са "Като теб" и "Гот ми е". За други на изброените не се сещам в момента.

На Десислава няма да ги изреждам, защото доста пъти сме ги разисквали Десови, но ето на Анелия и Емануела:

Емануела- Като теб, 20 лева, сега и новата също е самостоятелна- кое по-голям хит, кое- по-малък...

Анелия- Гот ми е, Дай ми още- тук ще призная, че малко се обърках и незнайно защо бях зачел и песента с Кристали за самостоятелна... :1000 (29): 2 самостоятелни хита има тя.

 

Баладата на Деси днес ли излиза, щом са я рекламирали по БТВ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било нормално в такъв момент наистина да се чуди иска ли или не иска да е отново Певица на годината... :1000 (29): Но доколкото я познаваме, най-вероятно изказванията изобщо не са я жегнали и навярно вече репетира широката усмивка... :1000 (29):

 

PRESLAVA201503241.jpg

 

Някой по-рано днес беше постнал тази снимка- забавно ми е всеки път като се сетя за нея... :roll1:

Хора, вижте й хипнотизираната физиономияяя :helpsmilie: Направо е плашеща, имам чувството, че ако някой посегне да й вземе наградата ще й се смени лицето както по хорор филмите и ще му откъсне главата. Това е болестно състояние. :X

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен при Преслава става въпрос за страх. Сигурно редовно си припомня как измести Ивана и от 2011 насам прави всичко, за да не се случи същото и с нея... Ироничното е, че за периода от тогава до сега поне 2-3 имена са били над нея, но на масата хора все още им е наложено, че тя е номер 1, което от край време е абсурдно. Преслава няма нищо общо с онова лидерство преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...