Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Планета винаги са награждавали кавъри. Деса няма награда за ПЕсен от НФ за 2002, която да е кавър. В Нещо горещо може да има 16 авторски песни, но има 2 хита. В Мистерия са 3 + Само една. По всички параграфи Деса беше по-харесваната. Кавърите на КАма от 2000 ги цитирах, т.к. и за тогава пищиш за награди, а реално НФ тогава не с аимали категория за хит кавър.

 

Абе я не ми говори ти за харесване, че по света за това на никой не му пука. Съвсем отделен въпрос е как така решихте, че Деса е по-харесвана от Кама, като това на нито един общ концерт не пролича? Иначе всички знаят що никога не говорите за бизнес, продажби, обороти, хонорари и издателска дейност. Кама навсякъде бе с повече аргументи. Е, и Галена ви го каза вчера защо така става - бутат с награди закъсалите, за да ги реанимират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я не ми говори ти за харесване, че по света за това на никой не му пука. Съвсем отделен въпрос е как така решихте, че Деса е по-харесвана от Кама, като това на нито един общ концерт не пролича? Иначе всички знаят що никога не говорите за бизнес, продажби, обороти, хонорари и издателска дейност. Кама навсякъде бе с повече аргументи. Е, и Галена ви го каза вчера защо така става - бутат с награди закъсалите, за да ги реанимират.

Деса кога е била закъсала 2002? След като се върна с мега-хит. Цяло лято по морето звучеше Мистерия, след това хит беше и Истинска нощ и Само една. Накрая е ясно за 2 сърца. Камелия имаше Залеза и дуета със Сакис. Нито Редно или нередно стана голям хит, нито някоя друга от албума. Така ми липсваш я снима чак 2003. Доста добра песен.

На концертите на Планета през 2002, на този в София ленд, даже на един коледен, на който пее с Ивана дуета, само при излизането й залата се взриви. 2005 когато Кама си беше "забравила" гащите, Деса с безличен микс и с гащи получи бис. При обявяването на номинациите също си личеше коя е по-харесваната. Да не споменавам, че 2003 Деса с 3 песни обираше най-мощните аплодисменти на концерта на НФ.

Счетоводството на Кама от личния й счетоводител не върви да го представяш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на няколко места чета как развалили песента с тея няколко гласа. Имало е и друга версия ли? Така де, на концерта е била по-различна ли? Щото мен еднакво ми звучи. Или просто ако не са ги наслагвали толкова много е щяло да звучи по-добре. Че не схванах :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е пълно дъно, дори ако го целува този.puke.gif

Е тя да не би да е по-красива. Даже май е циганка като гледам майката и сестрата. Пусни си я от Нежен рекет да я видиш, че Фики е по-добре от нея даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя да не би да е по-красива. Даже май е циганка като гледам майката и сестрата. Пусни си я от Нежен рекет да я видиш, че Фики е по-добре от нея даже.

Моля? Разбира се, че Преслава е по-красива от оня омазан целулитест бидон - Деса :gun_bandana:

Преслава е пълно дъно, дори ако го целува този.puke.gif

Защо, ти ли искаш да го целуваш? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса кога е била закъсала 2002? След като се върна с мега-хит. Цяло лято по морето звучеше Мистерия, след това хит беше и Истинска нощ и Само една. Накрая е ясно за 2 сърца. Камелия имаше Залеза и дуета със Сакис. Нито Редно или нередно стана голям хит, нито някоя друга от албума. Така ми липсваш я снима чак 2003. Доста добра песен.

На концертите на Планета през 2002, на този в София ленд, даже на един коледен, на който пее с Ивана дуета, само при излизането й залата се взриви. 2005 когато Кама си беше "забравила" гащите, Деса с безличен микс и с гащи получи бис. При обявяването на номинациите също си личеше коя е по-харесваната. Да не споменавам, че 2003 Деса с 3 песни обираше най-мощните аплодисменти на концерта на НФ.

Счетоводството на Кама от личния й счетоводител не върви да го представяш.

За "Мистерия" и аз съм свидетел. Лично пред очите ми на една сергия за касетки в Созопол един след друг идваха и си купуваха на Десислава, особено млади хора. Въртяха песните от албума на лунапарка всяка вечер. 2003 също й беше много силна. Разказвал съм вече за концерта в Летния театър в Пловдив. В тия години Глория, Деса, Анелия бяха любимки на всички, чак след това започна налагането на Ивана. Камелия беше наистина много предпочитана от масите до 2002, "Залеза и зората" беше доста солиден хит. Не знам защо е този вечен спор за онези времена. Всяка година е имало по някой лидер, но всъщност всеки е доминирал с по нещо различно и не може да се каже, че другите са били за изхвърляне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2016 година това ще е нейният втори самостоятелен албум. CD-то “Ня’а проблем” ще се появи на музикалния пазар още преди Коледа и ще предложи на почитателите на фолк дивата 10 заглавия, сред които са и песните й с Азис, Борис Дали, Силвър и с Джордан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2016 година това ще е нейният втори самостоятелен албум. CD-то “Ня’а проблем” ще се появи на музикалния пазар още преди Коледа и ще предложи на почитателите на фолк дивата 10 заглавия, сред които са и песните й с Азис, Борис Дали, Силвър и с Джордан.

Ама тя кога е имала 1-ви :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух най-сетне "Без теб" на слушалки в хубаво качество! Изпаднах в транс! Особено от 1:56 нататък като повтаря Не ми минава, не ми минава, не ми минава - сякаш е обладана! Царица!

 

Дано песента стане хит - заслужава го! :heart:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, едно време и фенчетата на Глория и Деса, се кефеха като теб днес, на прецакватето на Галена, че Пайнер прецаквали Камелия. Нали виждаш до какво доведе това? - награди в хола на Ветко Арабаджиев, концерти пред полупразни зали, игнор от големите медии и мощните спонсори и безмислено броене на нищо в You Tube.

 

Така е. Кама спря да получава Мис Планета и нещата тръгнаха надолу. :whistling: Между другото, няма никакъв игнор от големите медии. БТВ и НОва постоянно има гости - фолк изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, няма никакъв игнор от големите медии. БТВ и НОва постоянно има гости - фолк изпълнители.

А в последните две седмици основно разчитат на Фики, хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя да не би да е по-красива. Даже май е циганка като гледам майката и сестрата. Пусни си я от Нежен рекет да я видиш, че Фики е по-добре от нея даже.

Преслава не е циганка. Спрете да си измисляте глупости. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е циганка. Спрете да си измисляте глупости. ;)

Добре, 50/50 е...това моме от Нежен рекет няма как да е бг.....не че има значение каква е, просто Фикретин й отива, това имах предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, 50/50 е...това моме от Нежен рекет няма как да е бг.....не че има значение каква е, просто Фикретин й отива, това имах предвид.

 

Стига глупости, не е циганка.... Въпреки това Фики и отива, това е факт. Но повече отива на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това веднъж някой го беше измислил, че е циганка и всички след него го повтарят :lol:

 

Анелия в началото приличаше повече на циганка от Преслава. Сега и двете са съвсем различни :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пенка Карибското тяло каза в национален ефир, в Мис България, че "имало много успешни от нейния етнос - Азис, Преслава..." :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото има ли някъде официално обявено, че клипът на Преса е лирик видео? Мързи ме да търся. Щото в под заглавието на темата тук си седи лирик видео. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...