Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

marina kinaпреди 3 часа

до тъпанарите от ютуб ....защо спряхте гледанията на песента за 2 часа песента имаше 37 000 гледания а сега след 14 часа пак са толкова...вие от ютуб сте големи мошенници - работите само за ку*вата галена

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ли е виновна :д песента на Преса си е бозичка

Бозичка си ти. На всички е забило. Лорена 12 часа стоеше на 10 хиляди, сега Преслава. Като гледам и на Галена и Анелия не мърдат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото има ли някъде официално обявено, че клипът на Преса е лирик видео? Мързи ме да търся. Щото в под заглавието на темата тук си седи лирик видео. :dontknow:

Не само, че това не е лирик видео, ами и според режисьора, това е връх в българските музикални клипове, от тук нататък този видеоклип ще диктува модата- от него ще се краде, взаимства и плагиатства. Версията за лирик видеото беше измислена от феновете на Преслава, за да оправдаят това безумие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само, че това не е лирик видео, ами и според режисьора, това е връх в българските музикални клипове, от тук нататък този видеоклип ще диктува модата- от него ще се краде, взаимства и плагиатства. Версията за лирик видеото беше измислена от феновете на Преслава, за да оправдаят това безумие.

И аз го предположих снощи в темата. Никой не дава линк, че това е лирик видео, така че Фаст да редактира. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато, на запад този клип щеше да се зачита за лирик видео, но на Пайнер явно им трябва още малко време да схванат това понятие... :D

 

Много е тъпа тая работа с бъга в Ютуб, сега няма как да разберем с колко гледания е стартирала Преслава. Дано после поне да пише правилните данни в статистиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато, на запад този клип щеше да се зачита за лирик видео, но на Пайнер явно им трябва още малко време да схванат това понятие... :D

 

Много е тъпа тая работа с бъга в Ютуб, сега няма как да разберем с колко гледания е стартирала Преслава. Дано после поне да пише правилните данни в статистиката.

Правилните ще са, нали после ще се появи всичко, което сега е застинало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилните ще са, нали после ще се появи всичко, което сега е застинало.

В такъв случай дано Пайнер поне не скрият статистиката... :1000 (29):

 

Десислава и тази седмица е ТОП 5 по гледаемост в БГ. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента излезе преди 1 месец все пак.

И нямаше никакви гледания преди да излезе :mf_surrender:

На Деса изтече ,.събра половин млн, и направи повече от Преслава за 24ч

Link to comment
Сподели в други сайтове

И нямаше никакви гледания преди да излезе :mf_surrender:

На Деса изтече ,.събра половин млн, и направи повече от Преслава за 24ч

Е, на Деса беше с хубаво качество, на Преслава - някакви клипчета с фенски писъци :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение, регреса от 275К на 164К си личи. :3fdb8960598fa63e:

Всъщност само с "Няма да ти пише" имаше такава гледаемост, винаги преди това се е движела около 150К.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност само с "Няма да ти пише" имаше такава гледаемост, винаги преди това се е движела около 150К.

Ами защото само това й е единствения хит за 2016 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще прави отсега нататък само такива тъпи песни и евтини клипове, защото феновете й за всяка една нейна песен я слагат на пиедестал и я имат за Бог. Докато мислят така, тя ще пропада все повече. Тя клипове не иска да снима, иска за 1 ден 1 клип да го претупа набързо като снима и тази се води Певица на годината. Тя изобщо не знае как да работи и никакъв професионалист не е- една аматьорка е точното определение за нея.

А сега, феновете й да ми сложат още минуси, че съм обективна, а те са слепи да видят истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...