Jump to content

Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Този хонорар на Преслава е вдигнат заради това, че Галена е бременна и не поема участия, Джена е разредила участията и тя поради същата причина. Заради това и Преслава е канена много. Според мен, а и някъде четох, че това вдигане е умишлено, защото самата тя не може да смогне да поема участия, заради липсата на Галена и донякъде Джена, и за да може да се канят и други изпълнители за клубовете. Иначе на всички трябва да ви е пределно ясно, че хонорар от 10 000 лева не може да избие нито един клуб. за печалба да не говорим.

И това е възможно. Две оборотни певици липсват, Преслава е най-добрият избор от жените, има логика Пайнера да й вдигне хонорара и да печелят повече пари от това. Умен ход :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че на 10 000лв. ще намалеят участията на Преслава. Тя е най-голямата звезда в Пайнер, която 10 години е ТОП - нормално да и вдигнат хонорара :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и бенд - 20 000 :D :D :D

 

Кой дава 10 000 за 40 мин плейбек? Абсурдно е. Яко перат пари.

Пее повече от 40 минути, и пее само 3-4 песни на плейбек. Твърде много преувеличавате.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хонорара чак сега е вдигнат. Не си мислете, че е пяла за 10 бона за цялата година. :D

Да, знам. Но докато Галена и Джена са бременни, Преслава и Емилия от жените ще им поемат участията. И на двете им качиха хонорарите. След това за лятото пак може да ги свалят, когато вече се предполага, че Галя и Джуна ще са се върнали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че хонорарът на Преслава е с цел намаляване на участията и изграждането й на статут на легенда. Ще има дискотеки, които ще се бъркат за 10 бона, но това ще са само елитните дискотеки в големите градове и народът ще зажаднее за нея... ако направи концерт през 2017 или 2018, Пайнер ще ги призная за големи стратези!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забележете - Галена взима малко над половината хонорар на Пете :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Обаче забележи - на Галена са най-пълни участията и прави най-яките купони и пее на живо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забележи - на Галена са най-пълни участията и прави най-яките купони и пее на живо

Обаче забележи - никога не съм спорил за подобно нещо. На Галена защо не вдигнат хонорара, срамно е с Мара да струват еднакво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аахахахах. Галеновите подвиват ли опашки??? :3fdb8960598fa63e: Нараво последния месец се съсипаха от подобни новии свързани с Преслава и Десислава...

Браво на Пресли. Още причини защо е Певица на годината иксате ли?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд някой да даде 10 бона за една певица, вие не сте добре да вярвате на подобна "бланка". Дори и Галена да беше с такъв хонорар, пак нямаше да повярвам.

Преслава пее в Плаза 2/3 пъти в месеца, вие сериозно ли вярвате, че някой ще й даде 20 бона за 1 час плейбек? Това е безумие. Дори Галена ме съмнява да пее за 6 бона, камо ли Преса за 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд някой да даде 10 бона за една певица, вие не сте добре да вярвате на подобна "бланка". Дори и Галена да беше с такъв хонорар, пак нямаше да повярвам.

Преслава пее в Плаза 2/3 пъти в месеца, вие сериозно ли вярвате, че някой ще й даде 20 бона за 1 час плейбек? Това е безумие. Дори Галена ме съмнява да пее за 6 бона, камо ли Преса за 10.

Ква е па тая, че заслужава специално сравнение ? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо гнило .. :mf_surrender:

Искат да направят Преслава божество, ще я канонизират и ще ѝ построят паметник и мавзолей, докато е още жива :Vishenka_05: Кралица! Очаквам коментар от пратеника на Кеми във форума! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искат да направят Преслава божество, ще я канонизират и ще ѝ построят паметник и мавзолей, докато е още жива :Vishenka_05: Кралица! Очаквам коментар от пратеника на Кеми във форума! :3fdb8960598fa63e:

 

Тя ще бъде назначена за върховната жрица на храма :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че хонорарът на Преслава е с цел намаляване на участията и изграждането й на статут на легенда. Ще има дискотеки, които ще се бъркат за 10 бона, но това ще са само елитните дискотеки в големите градове и народът ще зажаднее за нея... ако направи концерт през 2017 или 2018, Пайнер ще ги призная за големи стратези!

 

Глупости, има страшен интерес към Галена, но тя няма как да поема участия, а има и отдавна уговорени, които ги поема Пресли. Последната не може да се разпъне и да огрее навсякъде и ето хонорара се вдига, а и така докато Галена роди и Джена също, другите вървежни клубни изпълнители ще ги канят и тях. Декември принципно за всички заведения е силен, но като цяло такъв хонорар и при най-лъскавите заведения трудно се избива. Плюс това този хонорар едва ли важни за клубовете които канят едни и същи Пайнерки редовно...

Какъв статут, какви пет лева... :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да искат да намалят участията на Преслава, че я вдигат на 10 000? :1000 (29):

 

Това е само за да не развалят вече поетите договорки за участия на Галена и Джена, където я пращат. Да изглежда, че им дават нещо по-скъпо от колкото са капарирали и ще трябва да платят. Същата работа като с участията на Емилия и Галена през 2016, ако не бяха те Пепе нямаше да е в топ 4

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е психопатка! Разберете, че на собствениците на заведения изобщо не им пука дали се пее на плейбек или дали изобщо се пее, важното е клуба да е пълен. В това отношение Преслава си заслужава парите.

 

Хонорара на Фики ми се струва доста малък, при целия интерес към неговата персона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да искат да намалят участията на Преслава, че я вдигат на 10 000? :1000 (29):

 

Вдигат на книга заради наранено его, иначе абсурд над 5000. Това е част от промиването на мозъци.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...