Jump to content

Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Участия до 10.03.:

1. Емануела - 41

2. Анелия - 39

3. Галин - 38

4. Алисия - 35

5. Емилия - 33

6. Фики - 32

7. Деси Слава - 30

8. Камелия - 22

9. Борис Дали / Преслава - 21

10. Андреа / Лорена / Мария / Теди Александрова - 20

11. Яница - 19

12. Джордан - 17

Преслава с толкова малко участия?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя подяволите е Томика?!

 

И "Трио Сопрано" - поп?!

 

Пайнер, случайно да бъркат операта /било то и модерна) с поп?! Пайнер наясно ли са какво е поп?!

 

Силвия има ли и тя изобщо участия, тази още ли е във фирмата? С една "Просякиня" ще си остане за цял живот... по-жалка е и от Татяна, втората поне прави продукция (която пък никой не слуша, но поне има бройка).

 

Амет и той още ли е във фирмата, може спокойно и без нея, при положение, че е само по сватбите, където пари валяло... (същото важи и за Роксана, Джамайката и т.н. ромски изпълнители с яко глас, преспокойно могат и без фирма).

 

Юнона... тя има ли участия тази?

Марков какво са го турили там, изкара едно малоумие миналото лято , някакво подобие на трио и до там...

 

Мария Петрова виждам още се води изпълнител на Пайнер. Няма да е за дълго...

Изтече ли договора е аут, самата тя си е признала , че няма финансите да прави музика, а фирмата не и помага. Потвърдила го е и Роксана, на която пък фирмата помага, но пък и тя малко ли вкарва, като нон-стоп е по участия в чужбина (сватби предимно).

 

Праеслава я оставям без коментар, 45 мин. плейбек от скелета за 10 бона. Да си обира скелетите и да си ходи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя подяволите е Томика?!

 

И "Трио Сопрано" - поп?!

 

Пайнер, случайно да бъркат операта /било то и модерна) с поп?! Пайнер наясно ли са какво е поп?!

 

Силвия има ли и тя изобщо участия, тази още ли е във фирмата? С една "Просякиня" ще си остане за цял живот... по-жалка е и от Татяна, втората поне прави продукция (която пък никой не слуша, но поне има бройка).

 

Амет и той още ли е във фирмата, може спокойно и без нея, при положение, че е само по сватбите, където пари валяло... (същото важи и за Роксана, Джамайката и т.н. ромски изпълнители с яко глас, преспокойно могат и без фирма).

 

Юнона... тя има ли участия тази?

Марков какво са го турили там, изкара едно малоумие миналото лято , някакво подобие на трио и до там...

 

Мария Петрова виждам още се води изпълнител на Пайнер. Няма да е за дълго...

Изтече ли договора е аут, самата тя си е признала , че няма финансите да прави музика, а фирмата не и помага. Потвърдила го е и Роксана, на която пък фирмата помага, но пък и тя малко ли вкарва, като нон-стоп е по участия в чужбина (сватби предимно).

 

Праеслава я оставям без коментар, 45 мин. плейбек от скелета за 10 бона. Да си обира скелетите и да си ходи...

Преслава е женският еквивалент на Азис в този жанр, много ясно, че ще взима по 10К, и участието й е с продължителност 75 минути, другият път се информирай по-добре преди да се изхрачиш срещу някого!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава 10 бона ??? да ама друг път хахахаха

Щом така рязко й паднаха участията от началото на годината, явно наистина е вдигнала доста хонорара.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава пак в ТОП 5 при жените, въпреки повишения хонорар, въпреки почивката и въпреки ангажираността с Капките. :1000 (29):

Радвам се да видя, че Емилия си е върнала позициите по клубовете, сега остава да разбие и с някоя здрава хитачка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса да не се отказва? Мара нали и тя беше на 10 по едно време, за да съкратила участията си. Аз лично не виждам кой ще даде 10 бона за плейбека на Преслава, наистина трябва да е луд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса да не се отказва? Мара нали и тя беше на 10 по едно време, за да съкратила участията си. Аз лично не виждам кой ще даде 10 бона за плейбека на Преслава, наистина трябва да е луд.

21 пъти са й ги дали, както виждаш :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

То и Азис ходеше с флашка, даже на по-фрапантна сума, но участията си вървяха без проблем. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По 2 500 за Нелина и Тони Дачева, а за някакви вчерашни плейбек недоразумения само щото са актуални уж... по 10 бона и не знам си какво. Малко трябва да се гледа стажа на сцена и какво предлага съответният изпълнител...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По 2 500 за Нелина и Тони Дачева, а за някакви вчерашни плейбек недоразумения само щото са актуални уж... по 10 бона и не знам си какво. Малко трябва да се гледа стажа на сцена и какво предлага съответният изпълнител...

Извинявай, ама защо Преслава да е недоразумение? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Понякога не се чувате какви ги гооврите, да може да пее на плейбек, ама за една от най-талантливите и пеещи изпълнителки в България да кажеш, че е недоразумение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По 2 500 за Нелина и Тони Дачева, а за някакви вчерашни плейбек недоразумения само щото са актуални уж... по 10 бона и не знам си какво. Малко трябва да се гледа стажа на сцена и какво и колко предлага съответният изпълнител...

 

Напълно подкрепям. Срам и позор за фирмата, че две от легендарните им певици, които са ги изградили до голяма степен, вземат жълти стотинки, в сравнение с разни плейбек-замозванки като Емануела, Преслава, Мара, Цура, Малина и пр. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер, случайно да бъркат операта /било то и модерна) с поп?! Пайнер наясно ли са какво е поп?!

 

Те са наясно какво е поп, но ти не си наясно какво е опера, ако смяташ, че тези кокошки са оперни певици :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама защо Преслава да е недоразумение? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Понякога не се чувате какви ги гооврите, да може да пее на плейбек, ама за една от най-талантливите и пеещи изпълнителки в България да кажеш, че е недоразумение.

Има сто пъти по-добри гласове. Като почнат всички да ми хвалят Преса и Деса какви певици били, ми се драйфа.

Бил съм на участия на Преслава. Плейбек до дупка за няма и час, едни и същи песни и китки от кючеци, заигравки с манафи по сепаретата и надуто отношение към почитатели. Това за мен е една друсалка без нито един концерт в живота си. Жена, която разчита на късмета си. Жена, нагла до безобразие за награди. Кариеристка, която се прави на света вода ненапита. Съжалявам. Ако съм собственик, и 1000 лв няма да дам за нея. Спомняш си, предполагам, общото им участие с Глория - коя как стоеше на сцената и коя как пееше... Преслава отдавна не пее с душа, отдавна не пее на живо, отдавна няма виртуозни изпълнения. Не виждам с какво забавлява хората в заведенията. Галена поне това умее, колкото и да е лековата по участия. Вдига ги и го прави с кеф, не за пари.

Емануела да взима колкото Глория? Да, определено и в Сърбия е така. Мхм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис на колко е? Мисля, че на Преси 10 са й малко, да ги вдигне на 20К, явно подготвя голям концерт и ограничава изявите си с високият хонорар, гледам напоследък е и пропяла на живо. Кралица! Най-голямата в този жанр! Директно след Лили Иванова в България! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith, до вчера правеше анкети срещу нея, сега я защитаваш. :mf_surrender:

Анкетата показва негативните й страни, които тя трябва да промени, за да бъде отново чиста в очите на хората. Кое не беше вярно от анкетата - че прави комерсиални бози, че пее на плейбек, че се тика по предавания и само се излага там?! Любимката ми и не мога да си затворя очите за тези неща. Но наистина си заслуважа 10-те бона, толкова години номер едно по приходи в Пайнер, време е вече името й да работи за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По 2 500 за Нелина и Тони Дачева, а за някакви вчерашни плейбек недоразумения само щото са актуални уж... по 10 бона и не знам си какво. Малко трябва да се гледа стажа на сцена и какво предлага съответният изпълнител...

 

А какво става ако им вдигнат тарифата и участията на същите съвсем секнат? Колко участия имат на този нисък хонорар и колко ще имат на двойно по-висок? Все пак и те имат нужда от работа.

Тук не мисля, че фирмата е виновна а потребителите. Сами сме си виновни, че в клубовете предпочитаме липсинг от Преса и една неадекватна Анелия пред наистина пеещи и отдадени Нелина, Тони и пр. ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво става ако им вдигнат тарифата и участията на същите съвсем секнат? Колко участия имат на този нисък хонорар и колко ще имат на двойно по-висок? Все пак и те имат нужда от работа.

Тук не мисля, че фирмата е виновна а потребителите. Сами сме си виновни, че в клубовете предпочитаме липсинг от Преса и една неадекватна Анелия пред наистина пеещи и отдадени Нелина, Тони и пр. ..

Ми вината не е и в потребителите, а в собствениците, които дават пари на едни голи имена само защото са актуални по някакви техни си измислени критерии. Ок, има вървежни за дискотеките, ама трябва да се даде шанс и на други. Така, както трябва да се даде шанс в клубове да зазвучат и различни песни от общоприетите 5 - които всеки сезон са различни така или иначе, съответно сещаш се каква им е годността. Факт, че половината от тези актуалните си пеят и никой не им реагира. Реагират на Галена единствено - при нея е имало и опашки пред баровете, и то си е заради нея, заради купона й - не само заради модата като при останалите. Докато за такива като Глория, Нелина реагират така: "О, моля, как ще ида на тая баба", но ако случайно попаднат на тяхно участие, се размазват от кеф - живо пеене, контакт с публиката, хитове, връщат ги във времето. А и те си имат ниша, просто е другаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми вината не е и в потребителите, а в собствениците, които дават пари на едни голи имена само защото са актуални по някакви техни си измислени критерии. Ок, има вървежни за дискотеките, ама трябва да се даде шанс и на други. Така, както трябва да се даде шанс в клубове да зазвучат и различни песни от общоприетите 5 - които всеки сезон са различни така или иначе, съответно сещаш се каква им е годността. Факт, че половината от тези актуалните си пеят и никой не им реагира. Реагират на Галена единствено - при нея е имало и опашки пред баровете, и то си е заради нея, заради купона й - не само заради модата като при останалите. Докато за такива като Глория, Нелина реагират така: "О, моля, как ще ида на тая баба", но ако случайно попаднат на тяхно участие, се размазват от кеф - живо пеене, контакт с публиката, хитове, връщат ги във времето. А и те си имат ниша, просто е другаде.

Аз не смятам, че нещата са до даване на шанс, а до изграждане на име, до упорит труд, до усилия, до адаптивност към новите условия на жанра. Защото 5 "голи" според теб имена са много по-калени, много по-адаптивни от една Нелина например, тя никога не е била топ име, никога не е имала стотици участия по задимени дискотеки, никога не е пътувала 2/3 от годината. Че има глас като за трима няма спор, но за мен, тя не е за този тип музикална дейност - на нея повече ще й лежи концертният тип, какъвто сега Глория практикува из българските зали. За Преслава и ДесиСлава се отнася същото. Галена е другият тип, тя е подходяща за дискотеките, както и Анелия, Камелия. Това са два различни начина на забавление за хората, две различни емоции. Проблема за Глория, Нелина, Ивана не идва от дискотеките, а от предрасъдъците на обществото, вменени основно от жълтите медии. Това, че г-н Димитров не разбира от продуцентство е съвсем друг въпрос, и все пак колкото и да е недъг в тази област създаде 4 вечни звезди - Преслава, Глория, Ивана и Камелия и една, която се опита да "убие", но тя оцеля сама - ДесиСлава. Всичко друго в тази фирма е на периоди, но факт е, че Галена, макар и опашки да има за нея, никой не я слага до великите ГИК, същото се отнася и за Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има сто пъти по-добри гласове. Като почнат всички да ми хвалят Преса и Деса какви певици били, ми се драйфа.

Бил съм на участия на Преслава. Плейбек до дупка за няма и час, едни и същи песни и китки от кючеци, заигравки с манафи по сепаретата и надуто отношение към почитатели. Това за мен е една друсалка без нито един концерт в живота си. Жена, която разчита на късмета си. Жена, нагла до безобразие за награди. Кариеристка, която се прави на света вода ненапита. Съжалявам. Ако съм собственик, и 1000 лв няма да дам за нея. Спомняш си, предполагам, общото им участие с Глория - коя как стоеше на сцената и коя как пееше... Преслава отдавна не пее с душа, отдавна не пее на живо, отдавна няма виртуозни изпълнения. Не виждам с какво забавлява хората в заведенията. Галена поне това умее, колкото и да е лековата по участия. Вдига ги и го прави с кеф, не за пари.

Емануела да взима колкото Глория? Да, определено и в Сърбия е така. Мхм.

Преслава преди беше по участия на пълен плейбек , но си взе поука и се спря.Не те знам кога си ходил/а на нейно участие, но за последните 6 месеца съм била на 3 такива и на нито едно от тях не е била на пълен плейбек.Пее си свои песни,пее на Слави Трифонов,защото по дискотеките песните му са много харесвани (Без "Ад и рай" и "Пружината" няма вечер),пяла е на Софи Маринова балади и прочие.Не мога да я разбера тая злоба срещу Преслава?Отдавна се е спряла с тази практика , защото усети , че на хората им писна и с право.Има някои песни върху , които надпява плейбека("С теб или с никой") ,има други , които ги кара на пълен плейбек , има и трети ,които ги кара от началото до края,а не като Галена да надвиква плейбека цяла вечер и да грачи , в която част на песента й скимне.Има много клипчета в нета за нейното неадекватно поведение и така като гледам хората по-скоро отиват да и гледат сеира от колкото да слушат нейните песни.Естествено , че ще й вдигнат хронорара след като през последните години се е спукала от участия и щом я канят толкова години значи е интересна на публиката без да се излага селски като Галена.Факт е,че може да вдигне публиката на крака само с песни-както могат Ивана и Глория,не са и нужни пирамиди,дивани,балети и разни други допълнения за да е интересна на публиката.Аз на това му викам класа.Каквато има и Деси-пусни си от 2015 година концерта на изпълнението и на "Две сърца" и виж публиката как експлодира при началото на песента.Преслава и ДесиСлава са много добри певици в попфолка , колкото и да ти се драйфа са много над Галена,която хвалиш заради шоуто.Именно там е разликата между "Преса","Деса" и Галена.Те са певици, а Галена си е чисто шоу,което рано или късно ще омръзне на публиката.Когато ГалЯ стигне до 20-тата година в кариерата си и има успехите на ДесиСлава ще си говорим пак :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...