Jump to content

Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Нелина има няколко проблема:

1. Дори като пее балади се усмихва. Неадекватна е.

2. Няма сценично поведение... Лято, слънце, море... безумни физиономии

3. Скучна е... виждал съм я по участия... публиката заспива

4. Повечето й песни ги пее на плейбек

5. Както Сашо написа - има 10-20 песни от стотици, които стават за слушане.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина има няколко проблема:

1. Дори като пее балади се усмихва. Неадекватна е.

2. Няма сценично поведение... Лято, слънце, море... безумни физиономии

3. Скучна е... виждал съм я по участия... публиката заспива

4. Повечето й песни ги пее на плейбек

5. Както Сашо написа - има 10-20 песни от стотици, които стават за слушане.

Даже 20 са много.

 

Пирогов

Бял Мерцедес

Добре,че вали

Твоите изгарящи очи

+ песните и от тая година

 

Аз за други по-известни песни не се сещам нейни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора спрете да завиждате на хонорара на Преслава. Жалко е.

 

Не Деса, не Галош, а именно Азис и Преса са изпълнителите, които могат да се похвалят с подобен хонорар и разбира се, че им плащат тази цена, без значение заслужава ли си или не. Това е друга тема. Но да омаловажавате подобни факти само защото са постигнати от Преслава, ви прави по малки и ниски от тревата.

 

Преслава мкар и с по малко участия пак е в топа по приходи за нея и за фирмата. Звъннете и побвайте да я смъкнете заа некво измислено ново заведение да видите кво ши ва прай Женя. Има приложения, които записват разговори. После ще ви се смеем :Vishenka_05:

и на Галена вече 10 к така че млък

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже 20 са много.

 

Пирогов

Бял Мерцедес

Добре,че вали

Твоите изгарящи очи

+ песните и от тая година

 

Аз за други по-известни песни не се сещам нейни.

Имаше една "Любов след любовта", чиито клип беше като трилър - сватба, отвличане. Една "Най-добрият", която беше с интересен клип и се пееше, че мъжът е 8-мо чудо на земята. Една "Щом те видя - плаче ми се" или нещо от сорта.

Едит:"Щом за теб се сетя" се казвала, там показва доста плътен и мощен глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже 20 са много.

 

Пирогов

Бял Мерцедес

Добре,че вали

Твоите изгарящи очи

+ песните и от тая година

 

Аз за други по-известни песни не се сещам нейни.

Има и други известни песни, стига я принизявайте. "Пожар в сърцето", "За теб", "Скандално голи", дуета с Анелия, "Най-добрия" (Осмото чудо) и "Да живеят близнаците" също бяха хит на времето.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора спрете да завиждате на хонорара на Преслава. Жалко е.

 

Не завиждаме, защото знаем, че не е такъв в клубовете. А ти си пиши колкото искаш мечти, за да ти вържат за хонорара, за банкети на Деса от 5000.

 

За справка: Кама иска 5000 за клубове и 7000 за банкети и ги взима. Може да отстъпи път и хотел, но ги взима и не дели с никой. Пръсни се от мъка... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не завиждаме, защото знаем, че не е такъв в клубовете. А ти си пиши колкото искаш мечти, за да ти вържат за хонорара, за банкети на Деса от 5000.

 

За справка: Кама иска 5000 за клубове и 7000 за банкети и ги взима. Може да отстъпи път и хотел, но ги взима и не дели с никой. Пръсни се от мъка... :1000 (19):

Той хонорара и е обявен в официалната страница на компанията, в която работи, ама ти пак се напъваш за разни пропаганди по форумите. Козирог ли си ти. Телец ли си. Друго обяснение нямам :1000 (29):

В този форум думата ти отдавна няма авторитет и значимост. За теб важи пословицата Ти го гониш през вратата, то изскача от прозореца

Според теб хората на кого вярват на публично обявена официална тарифа каквато е ситуацията с Преса, или на неопоменатите никъде 5000 за Кама, която няма тотален хит от 10 години :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хонорарите никога не се обявяват официално от компанията, никога. Само в нета хвърчат някакви такива бланки, по които съдим как стоят нещата. Когато в някоя бланка видя ред.... Анелия и Бенд - 10 000 лева, първо се скъсвам от смях, защото тя няма нито едно участие с бенда на Дани Милев, а после започвам да съжалявам Пайнер. Едно време имаха 2 бланки. Една за участия и втора за банкети. Сега пуснали една измислена, с нереални неща в нея и първото, което започват да ти говорят, като им се обадиш, са условията и промоциите, при потвърждаване на участие. Цените, са далеч от това пожелателно ниво. В България всичко върви надолу от 2008 година насам. Има няколко имена, за които се бъркат до 5000 лева, но само в провинцията. В София са за по 40 минути и всичко е на промоция. Особено за изпълнители на компания, която има 70 изпълнители и реално и работят 6-7. Таванът е Азис със 6000 в "Галакси" в Пловдив всяка седмица. Това е, нагоре нема.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хонорарите никога не се обявяват официално от компанията, никога. Само в нета хвърчат някакви такива бланки, по които съдим как стоят нещата. Когато в някоя бланка видя ред.... Анелия и Бенд - 10 000 лева, първо се скъсвам от смях, здащото тя няма нито едно участие с бенда на Дани Милев, а после започвам да съжалявам Пайнер. Едно време имаха 2 бланки. Една за участия и втора за банкети. Сега пуснали една измислена, с нереални неща в нея и първото, което започват да ти говорят, като им се обадиш, са условията и промоциите, при потвърждаване на участие. Цените, са далеч от това пожелателно ниво. В България всичко върви надолу от 2008 година насам. Има няколко имена, за които се бъркат до 5000 лева, но само в провинцията. В София са за по 40 минути и всичко е на промоция. Особено за изпълнители на компания, която има 70 изпълнители и реално и работят 6-7. Таванът е Азис със 6000 в "Галакси" в Пловдив всяка седмица. Това е, нагоре нема.....

Много добре го написа. Сега остана само да докажеш написаното. КАкто винаги, немаш доказателства. Аз вече от неколко месеца се каня да направвя една постановка на Кама и да ми изпрти офертата си, че отдавна не съм ти показвал пътя ти към дома, а.к.а мишата дупка

 

 

Преслава е феномен :girl_witch:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре го написа. Сега остана само да докажеш написаното. КАкто винаги, немаш доказателства. Аз вече от неколко месеца се каня да направвя една постановка на Кама и да ми изпрти офертата си, че отдавна не съм ти показвал пътя ти към дома, а.к.а мишата дупка

Преслава е феномен :girl_witch:

 

Ами намери ми доказателства? Аз търсех 10 години и пуснах тук една камара. Но няма и смисъл да търся, само като гледам как Кама и Азис са на едни и същи места, на едни и същи периоди от 2 години и им плащат сходни хонорари. Забелязвам и как Пайнер не пускат своите там, защото менажират конкурентни клубове в тези градове. Не е трудно да се сети човек колко струват, особено като е ходил да ги гледа тях и после се е прецакал, да иде на пайнерски изпълнители. Класата и крайният резултат е потресаващо размазващ, в ущърб на пайнерските еднотипки....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой клуб няма да даде 10 000 на изпълнител, не се излагайте... И това дори е цена БЕЗ ДДС. За да се избият тези пари трябва в клуба да влязат минимум 1000 човека на вход от 10 лв... Колко клуба има с такъв капацитет и колко имат такъв вход?

 

По темата за Нелина - има страхотни песни, особено по-старите. В албума "Душата ми" например няма слабо. "Сънувах те" е уникална балада, "Дойдох си, мамо" също. "Пожар в сърцето" май стана Песен на 99-та. Това, което не харесвам при нея е, че на моменти напомня на голямо дете, ама тип зубър, прави някакви мега странни физиономии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силни аплодисменти за Яница.

В рамките на две години вдигна доста хонорара!

Очаквам до година (ако върви добре с песните) да го вдигне на 4000!

И за Райна се радвам - от 2009 без масов хит а хонорара не пада и поема участия само когато иска!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами айде, направи го. Ще е интересно за всички.

Ще го направя, но в неочаквано за Фокса и инструментите на Кама в Рама момент , за да не ме издънят троловете. И за промоциите ще питам. И на Женя ще звънна, и Преса ще проуча.

Цяла бг измамих. Кама и Цветин ли нема да мога :whistling:

ТРЕПЕРЕТЕЕЕ

 

В този форум още не разбраха, че вход от 10лв в дискотеките не избиват хонорарите на певиците. Винаги АЛКОХОЛА е основното, с което клубовете избиват и печеляат отгоре. В БГ и наркотиците се продават свободно от собствениците и охраните на клубовете, така че 10000 не са нищо за най оборотните клубове в сраната. Има компании , които пръскат по 5-10 бона на вечер с всички ектри за вечерта. Не сте никак бизнес ориентирани. Затова повечето тук сте продавачи по лафки с извинение.

една бутилка белуга по заведениаа е на стойност 300 лева. Само брат ми поръчва по 3 такива. А какво остава при мутрите и бизнесмените дето всяка вечер харчт по нощен живот като луди

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще го направя, но в неочаквано за Фокса и инструментите на Кама в Рама момент , за да не ме издънят троловете. И за промоциите ще питам. И на Женя ще звънна, и Преса ще проуча.

Цяла бг измамих. Кама и Цветин ли нема да мога :whistling:

ТРЕПЕРЕТЕЕЕ

 

В този форум още не разбраха, че вход от 10лв в дискотеките не избиват хонорарите на певиците. Винаги АЛКОХОЛА е основното, с което клубовете избиват и печеляат отгоре. В БГ и наркотиците се продават свободно от собствениците и охраните на клубовете, така че 10000 не са нищо за най оборотните клубове в сраната. Има компании , които пръскат по 5-10 бона на вечер с всички ектри за вечерта. Не сте никак бизнес ориентирани. Затова повечето тук сте продавачи по лафки с извинение.

една бутилка белуга по заведениаа е на стойност 300 лева. Само брат ми поръчва по 3 такива. А какво остава при мутрите и бизнесмените дето всяка вечер харчт по нощен живот като луди

 

Входовете може и да не избиват хонорарите, но и никой няма да си даде по-голямата част от оборота/коката за хонорар. А мутрите общо взето останаха в миналото, вече много рядко ще видиш някой такъв по баровете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера бързо и намери заместници докато е в майчинство,така че Галена не е незаменима

Колкото за няколко месеца - да, но иначе - абсурд. Галена наистина е незаменима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета, че обсъждате Нелина...Не очаквам да прочета особено хубави неща, защото повечето от вас са доста млади и очевидно не са запознати с началото на кариерата й. Аз си я спомням още от времето, когато пееше с формация "Фаворит" или както им викахме "Близнаците" - с тоя оркестър се изявяваше и Еми Стамболова, и даже и Глория по едно време дооооста отдавна и имах видеокасети с тях трите ;) Тогава Нелина имаше даже кавър на "Кукавица" и издаваха албуми съвместо с Емито...После имаше и самостоятелна кариера в Милена Рекърдс и тези времена ме подсещат за Екстра Нина, Луна, Румяна....

 

Знам, че сегашното поколение знае само "Бял мерцедес" като най-голям хит на Нелина, но вече ми е трудно да ви схвана и критериите за хит, защото едно време нямаше YouTube,че да броим гледания и такъв дискотечен нощен живот, ама съм бил на много концерти, механи, кръчми, празници на градове, работил съм и по кабелни телевизии, и знам, че Нелина беше харесвана много, поръчвана, желана, канена...

 

Който не е слушал да чуе очарователни песни като "Не разваляй магията", "Олей-олей" (и до днес ми носи страхотно настроение и даже я чух в днешни дни по некво радио!), "Заклевам се" (у-н-и-к-а-л-н-а!!!), "Душата ми" (страхотна песен и не случайно е заглавие на един от албумите й, в който наистина няма слабо - имах го на касетка и как съм я слушал!), "Налей си", "Вместо сбогом" (смразяваща балада, кара ме да настръхвам от първия акорд, жесток текст, силно изпълнение), "Върни ми любовта" (тогава беше страшен хит, страхотна музика, ритъм, аранжимент супер модерен)

"Дойдох си, мамо" (мен ми въздейства много повече от песните на Глория и Рени посветени на майките им),

"Пожар в сърцето" (беше хит определено, и имаше весел клип) , "Се Ла Ви", "Пирогов" (пак хитове по онова време), "Сляпата неделя" (много модерна като музика и текст, актуален и до днес), "Лястовица" (велика балада!) ,"Най-щастлива" (след тая песен Нелина забременя и някак си започна спада при нея сякаш...), "Гръм" и "Свят без любов" - пак жестоки балади....и оттам насетне сте вероятно по-запознати, няма смисъл да пиша повече за песните...Аз имам и още доста любими, ама и тия стигат ;) Ако някой не знае, да кажа, Нелина имаше дует и със Милена рокаджийката - "Приятелко здравей"

 

Относно какво й липсва на Нелина - ето тука е най-големият парадокс, защото колкото и ужасно да звучи, точно мощният й силен глас, т.е. гласище, може би отблъсква някои хора...Това е така, защото прекаленото вибрато и удължените фрази в комбинация с гръмкия глас идват в повече, човек може да го заболи главата.....И такова пеене с удължени фрази дразни някои хора и те го причисляват към естрадата - това вероятно е причина такива като Нелина и Глория да ги изкарват демоде и да не ги пускат по дискотеките. Може би ако пеят песни с по-кратки текстове, не тип стихотворение, и изпяване "стакато", а не "легато" - ще се получат нещата...Не случайно хората харесаха "певици" като Гергана и Андреа - защото имат нежни, сладникави, "кукленски" гласове, които явно галят сетивата и не дразнят така....Понякога не става само с глас...То и на външен вид Нелина ми е една такава твърде висока, набита, едра жена, някак си не ми е женствена, сексапилна и нежна....Българинът по си пада по симпатични,миловидни миньончета...

 

И не на последно място - Нелина е жестока в пеенето на филклор - изпълнението й на "Караджа дума Русанки" ми харесва, дори повече от оригинала на Керанова, и жената правилно се пренасочи да издава фолклорни албуми, защото определено се купуват - имам познати, предимно 40+, които си купуват тези албуми, така че няма лошо - жената си пее и за попфолк феновете си, и за тези на фолклора...Май Райна и тя натам ще го избие след време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТРЕПЕРЕТЕЕЕ

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Славчо, от 10 години се изхвърляш по тия форуми и всички ти се смеят. Когато започнеш да коментираш бизнес е ясно защо твоя фалира. Причината е, че много говориш и се изхвърляш, а реално си дребен измамник, който е комплексиран от това, че не може да води желаният начин на живот и само си приписва такъв на други хора. За последно ни обясняваше как цяло лято не излизаш от клубовете в Слънчев бряг, а накрая единственият разказ бе от "Варадеро" в с. Равда. Така, че хайде укроти се малко. Някои сме работили в кръчми, дори сме били МОЛ в такива. Затова хайде да не ни открехваш как клубовете, са създадени само, за да плащат хонорара на Деса с цялата си печалба от уикенда.

 

Иначе кой мислиш, че ще трепери от каквото и да е свързано с теб? Някой от нас тук ли? Цветин и Кама? Че ще им звъниш? Пхахаха :roll1: Ти верно си верваш, на глупостите. На Цветин е първия телефон у фейса и. Вторият е на Сашка "Ангелчето". А за Женя Димова направо да ти кажа, че ментаците ги усеща по миризмата. Само ще ти хвърли тая измислена бланка и ще те разкара. Някои хора работят в тоя бизнес от 20 години, а ти нищо не работиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...