Jump to content

Хонорари и участия


Препоръчани коментари

10 хиляди за Преслава? :o Та това е хонорар единствено за феномени като Азис... Явно Митьо въобще не смята да внесе промени в системата, тепърва му предстои да прибира добра пара от нея и да я прави Певица/Идол...

Поне Деси Слава вече официално е на 5000, при нея вече си е заслужено. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Азис хонорара колко е?

10 бона . Той и за това не пее много, много в БГ.

А Преса абсурд, да и дадат тея пари, като до сега е пяла на 4-5 бона, че и по малко с отстъпките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 бона . Той и за това не пее много, много в БГ.

А Преса абсурд, да и дадат тея пари, като до сега е пяла на 4-5 бона, че и по малко с отстъпките.

Сега с бенда, не трябва ли да е повече? И аз съм чувал, че хонорара му е 10 бона, но вече е с бенд и би трябвало да е повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е първата певица от Пайнер, която прибира пет цифрена сума. Емблема!

Едвали ще я прибира само тя, но явно се е насочила към родилното и ще намалява учстията. Куинка! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е първата певица от Пайнер, която прибира пет цифрена сума. Емблема!

 

200 участия по 10,000 лева = 2 милиона?!

А прави клипове за по 5,000 лева?! Това, ако не е подигравка с публиката и хората, които очакват нещо от теб....

Link to comment
Сподели в други сайтове

200 участия по 10,000 лева = 2 милиона?!

А прави клипове за по 5,000 лева?! Това, ако не е подигравка с публиката и хората, които очакват нещо от теб....

След като с 3 провала за годината, печелиш близо милион, ти ще хвърляш ли луди пари за проекти, след като знаеш, че и с малко можеш да печелиш много?

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като с 3 провала за годината, печелиш близо милион, ти ще хвърляш ли луди пари за проекти, след като знаеш, че и с малко можеш да печелиш много?

 

Ако искам да показвам качество и да заслужавам статуетките, които така или иначе взимам, да ще хвърлям.

Не е честно спрямо феновете й. А и не знам вие как се радвате на това нещо. Че тя ви взима за мезе и дори лайно да ви представи ще ви хареса и тя пак ще гушка желязото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

200 участия по 10,000 лева = 2 милиона?!

А прави клипове за по 5,000 лева?! Това, ако не е подигравка с публиката и хората, които очакват нещо от теб....

Ку*ка! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли си мисля, че с това изкуствено надуване хонорара на Преслава, целят да ѝ намалят участията и да по този начин да я отстранят от надпреварата за големи награди? Няма логика да ти надуват тарифата в една от най-слабите години в кариерата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искам да показвам качество и да заслужавам статуетките, които така или иначе взимам, да ще хвърлям.

Не е честно спрямо феновете й. А и не знам вие как се радвате на това нещо. Че тя ви взима за мезе и дори лайно да ви представи ще ви хареса и тя пак ще гушка желязото.

Къде съм написал, че ни харесва? Преслава пълни клубовете, прибира си парите, вижда феновете си щастливи по участията си, на кого друг да се доказва? Може би логиката ми не ви се струва много реална, но това е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

200 участия по 10,000 лева = 2 милиона?!

А прави клипове за по 5,000 лева?! Това, ако не е подигравка с публиката и хората, които очакват нещо от теб....

Жената заделя за старини! Всеки знае, че топлата вода по някое време свършва. :Vishenka_05:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде съм написал, че ни харесва? Преслава пълни клубовете, прибира си парите, вижда феновете си щастливи по участията си, на кого друг да се доказва? Може би логиката ми не ви се струва много реална, но това е тя.

Това, което Преслава вижда в клубовете, са само една малка част от феновете- тези, които са отишли да купонясват с нея, защото е Преслава, и от друга страна студенти, които просто са отишли да се веселят. Останалите стотици хиляди фенове в БГ очакват ниво от нея, която тя не дава... а накрая въпреки това увеличава хонорара. За нея всичко стана бизнес и статуетки, съвсем забрави какво е да е певица, която твори за публиката...

Но и аз като Cally-Pressyfan си мисля, че може това увеличаване да цели отстраняването й, но от друга страна е напълно възможно Митьо просто да си е решил, че тя трябва да му е най-голямата звезда и затова помпането да продължава. А клубовете като нищо може да са като една голяма част от облъчените българи и като чуят 'Преслава' да припадат и да са готови да дадат дори и тази крайно незаслужена сума...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което Преслава вижда в клубовете, са само една малка част от феновете- тези, които са отишли да купонясват с нея, защото е Преслава, и от друга страна студенти, които просто са отишли да се веселят. Останалите стотици хиляди фенове в БГ очакват ниво от нея, която тя не дава... а накрая въпреки това увеличава хонорара. За нея всичко стана бизнес и статуетки, съвсем забрави какво е да е певица, която твори за публиката...

Но и аз като Cally-Pressyfan си мисля, че може това увеличаване да цели отстраняването й, но от друга страна е напълно възможно Митьо просто да си е решил, че тя трябва да му е най-голямата звезда и затова помпането да продължава. А клубовете като нищо може да са като една голяма част от облъчените българи и като чуят 'Преслава' да припадат и да са готови да дадат дори и тази крайно незаслужена сума...

Кой очаква според теб нещо от чалгата освен ние по форумите и тези, по-запознатите? Другите чакат яки песни, на които да се забавляват.

Аз също съм на мнение, че се опитват да спрат дискотеките да я канят. Още като видях 10 000 и се сетих за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой очаква според теб нещо от чалгата освен ние по форумите и тези, по-запознатите? Другите чакат яки песни, на които да се забавляват.

Аз също съм на мнение, че се опитват да спрат дискотеките да я канят. Още като видях 10 000 и се сетих за това.

Ами сигурен съм, че много българи, които не влизат по форуми и не са толкова запознати, само като си пуснат Планета или като гледат клиповете им в Ютуб, виждат огромната разлика в продукцията между Преслава и Галена, например. Със сигурност на доста от тях, които са фенове на Преслава, им се иска и тя да качи нивото... а тя накрая качва хонорара... :D

 

ПП: Азис не беше ли с хонорар 20 000 по едно време?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли си мисля, че с това изкуствено надуване хонорара на Преслава, целят да ѝ намалят участията и да по този начин да я отстранят от надпреварата за големи награди? Няма логика да ти надуват тарифата в една от най-слабите години в кариерата.

Абсолютно, тъкмо тръгнах да го пиша. Според мен се цели именно намаляване на заетостта на Преслава, както Мара и Цура си вдигнаха неоправдано хонорарите за да не ги търсят много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Преска който си го може си го може , хем е с най - висок хонорар , хем е с най-много участия , има и хитове , глас и харизма , ако продължава така всяка година ще си е певица на годината и то заслужено , макар че тук го отричате , но навън както се вижда е друго!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промени:

* Вдигнали са хонорарите на Преслава, Емануела, Деси Слава, Йоргос Ясемис, Емилия, Галин и Яница.

* Ваня вече ходи на участия само с "Шоу Пандора".

* В списъка липсват имената на Сиана, Надя Казакова и Валентина Кристи. Не е ясно дали все още са с фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм да видя, че Екстра Нина започва с хонорар като на други две легенди Нелина и Тони Дачева. Очаквах да е около 1000 или по-малко, честно казано. Дано клубовете я канят.

Браво и на Яница, заслужи си да започне постепенно да се доближава до цифрите на ТОП имената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този хонорар на Преслава е вдигнат заради това, че Галена е бременна и не поема участия, Джена е разредила участията и тя поради същата причина. Заради това и Преслава е канена много. Според мен, а и някъде четох, че това вдигане е умишлено, защото самата тя не може да смогне да поема участия, заради липсата на Галена и донякъде Джена, и за да може да се канят и други изпълнители за клубовете. Иначе на всички трябва да ви е пределно ясно, че хонорар от 10 000 лева не може да избие нито един клуб. за печалба да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промени:

* Вдигнали са хонорарите на Преслава, Емануела, Деси Слава, Йоргос Ясемис, Емилия, Галин и Яница.

* Ваня вече ходи на участия само с "Шоу Пандора".

* В списъка липсват имената на Сиана, Надя Казакова и Валентина Кристи. Не е ясно дали все още са с фирмата.

Валентина Кристи е при Оцко. Сиана си гледа детето и не мисли за пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...