Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Аз говоря от гледна точка на това, че съм приятел с организаторите и знам подробности. За другите певици не знам. Говоря само за Глория. Тя няма нищо общо с Камелия, Ивана, Петкана и т.н. Нито някога е пяла на половин хонорар, нито е смъквала надолу нито нищо. А сега хем има музикална компания зад гърба си, хем си е продуцент, хем тя се договаря за хонорара си.

Глория трябваше да пее за празника на Хасково - 8 ми септември , хонорара й е 7000 лв. с ДДС. Участието го отказа тя тъй,като в този ден е била в Гърция! Жалко, че не се осъществи, но щом отказва участия значи е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да смъква на 2 хилки , прави 10 участия на месец и я боли гъза .

А Варела ? Толкова ги прави за година . Нали се сещаш , че Мара беше на 6 бона .

А мен лично много ме съмнява Варела да е н толкова , нямаш и доказателства, следователно спекулираш.

 

А твоите доказателства за 6 000 на Кама къде са? Следователно спекулираш.

Неведнъж са се появявали тарифите и Ивана от години не мърда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ниския хонорар на Кама, наложи липсата на Виво Монтана?

 

Това обяснява защо обикаля телевизиите и плаща за реклама. :1000 (19):

 

Но тя жената сега започна да усеща проблемите. В интервюто го каза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обяснява защо обикаля телевизиите и плаща за реклама. :1000 (19):

 

Но тя жената сега започна да усеща проблемите. В интервюто го каза.

Оркестъра иска 1000лв/ч...Събота свирих на 1 юбилей идваха за 1ч - 1000лв !

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в Биад ще пее за 2200 Камелия, който не вярва да пита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли Ивана го е казала от злоба към нея и тоталните успехи след напускането на Пайнер? :3fdb8960598fa63e:

То в това няма нищо лошо. Важното е, че жената си чука мангизи и е заета с по 10/12 участия. Нормално да е на 2000 ако иска по - голяма заетост. 25 000 на месец са колосална сума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То в това няма нищо лошо. Важното е, че жената си чука мангизи и е заета с по 10/12 участия. Нормално да е на 2000 ако иска по - голяма заетост.

 

Разбира се, че няма лошо, но Фокси вижда най-лошото в това и се опитва да ни залъже с дълги постове и негови си удобни обяснения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам да е на 2000 лв, но и на толкова да е - справя се сама и не дели с някого, който не прави нищо за нея. По-добре 2000 лв сама, отколкото 2000 лв след подялба с продуцент-сводник-измекяр, който не е заслужил и лев. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че няма лошо, но Фокси вижда най-лошото в това и се опитва да ни залъже с дълги постове и негови си удобни обяснения.

Е да, Фокси се дразни. Но виж Ивана и Глория, като са на по 5 бона какво става - 3 участия на месец. Истината е, че в нашата държава като ти мине времето не те бръснат за слива. Както и да е, не ми се спори, просто питах вчера защото ми стана интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, Фокси се дразни. Но виж Ивана и Глория, като са на по 5 бона какво става - 3 участия на месец. Истината е, че в нашата държава като ти мине времето не те бръснат за слива. Както и да е, не ми се спори, просто питах вчера защото ми стана интересно.

 

3-4 участия - 20 хиляди + няколко частни на по-висок хонорар... никак не им е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

3-4 участия - 20 хиляди + няколко частни на по-висок хонорар... никак не им е зле.

Не е точно така, защото от тия 5 000 те плащат на Пайнер и осигуровките си на 50%, което значи, че и на тях им остават 2500 някъде ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо.

Тоест според теб Ивана си взима всички пари, а Пайнер само й уреждат участия ей така за нищо защото е Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест според теб Ивана си взима всички пари, а Пайнер само й уреждат участия защото е Ивана.

 

Двете с Глория не отчитат 50%. Няма да коментирам повече, защото това са си техни договорки, които сами са си извоювали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2200? :helpsmilie: И тогава какъв беше смисълът от напускането на Пайнер, при положение, че взима за себе си по-малко, отколкото щеше да взима във фирмата? Преди от 5500 щеше да прибира 70% т.е 3850, а междувременно щеше да има и по-добра реклама, възможност за концертни изяви, канал с почти 700K абоната, името на най-голямата компания на проектите си...

Иначе за един средно статистически човек 2200 за една нощ несъмнено са страшно много, но въпросът е, че Камелия не е средно статистически човек, а една от най-големите чалга легенди. Да се връща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А лятото ми се смеехте за 2500..а то стигнало 2200 :1000 (29):

 

Абсолютно и аз потвърждавах същото, но повечето ми скачаха и ми казваха, че не е възможно, но ето, че е факт втора година след като напусна Пайнер и Камелия издъхна, зъбеше се на Димитров, но едва ли ще се върне, но 2 200 лева са достатъчни за нея, за един нормален човек са много дори така, че щом е решила на толкова да пее, пак добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На колкото и да пее Кама, пак взима повече от Ивана, та затова и нейните така беснеят. Обаче, Кама не я гледайте - тя направи популярна песен, много по-качествена от всички пошлости на Ивана през последните години и много по-известна, качена в канал с 60 пъти по-малко абонати :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно и аз потвърждавах същото, но повечето ми скачаха и ми казваха, че не е възможно, но ето, че е факт втора година след като напусна Пайнер и Камелия издъхна, зъбеше се на Димитров, но едва ли ще се върне, но 2 200 лева са достатъчни за нея, за един нормален човек са много дори така, че щом е решила на толкова да пее, пак добре!

След всичко казано, да се върне...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...