Jump to content

Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Вдигат на книга заради наранено его, иначе абсурд над 5000. Това е част от промиването на мозъци.....

Стига си измисля глупости!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си измисля глупости!

 

Никой в чалгата не може да бъде продаден, за повече от 5000 лева. Нямаме нито капацитета на клубовете, нито доходите на потребителите, за да го направим в България. Над 5000 лева може да се плати, за единични сватби и фирмени банкети, но не и за клубни участия. Преса никога не е ходила с бенд на участия, Анелия също, но явно никой не се вълнуна от тази евтина партенка. И Ивана я пишеха на 10 000 преди време, но днес всички са забравили за това. Както казах, просто пропаганда.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е психопатка! Разберете, че на собствениците на заведения изобщо не им пука дали се пее на плейбек или дали изобщо се пее, важното е клуба да е пълен. В това отношение Преслава си заслужава парите.

 

И все пак ... 10 000 лв.?

 

Колко повече бутилки да се изпиват и салфетки да се хвърлят в тези 60-75 минути, в които Преслава пее? И колко е допълнителния оборот спрямо ден, в който няма певица?

 

Нали това е идеята на канене на изпълнител - клуба да е по-пълен от обикновено, да има повече оборот, да дойдат по-платежоспособни компании, да отиде певицата, да пее на някой, който в тоя момент, в който се чувства божество да поръча два Дом Периньон-а ...

 

Особено ако се пее на вход 5 лв. или вход свободен, както е масовия случай, само дискотеките в центъра на София могат да си позволят тук-там 10 лв.

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пайнер" съвсем се самозабравиха. 10 000 за участие на Преслава? :mf_surrender: Явно съвсем са се смахнали и объркали, тук не е САЩ, може да сме в ЕС, но не сме Германия, Англия или Франция.........Никой нормален клуб няма да кани изпълнител с мега космически хонорар. Противната пропаганда по медиите как българите сме били богати и живеем добре, им е изпила ума. Съвсем са загубили връзка с реалността! :whistling: 1000%20(27).gif

 

Истината е, че българите като получат заплата, гледат да си платят сметките за тока, водата, отоплението, телевизията и интернета, харчат пари за храна и лекарства, дрехи, обувки, книги и развлечения си позволяват рядко. Клубовете в София и големите градове са пълни със бедни студенти, които си харчат безсмислено парите за вход и пиене, вместо за храна и учене. А кметствата в малките градове като моя са толкова бедни, че не могат да си позволят очти никой от изпълнителите. Е, в Берковица са идвали Деси Слава (3 пъти), Ивана, Камелия и Райна, но беше в по - добри времена. Сега кризата и крадливото гербаво управление доведоха нещата до там, че никога няма да видя нита Анелия, нито Гергана в нашия град. :cry2: Иначе на Магда хонорара и ми се струва нормален. Мисля, че хонорари от 2-3 000 лева е нормален, нагоре вече граничи с лудостта и липсата на разум, на точна и обетивна преценка за ситуацията в страната. Масово изпълнителите на "Пайнер" се взимат насериозно и си вярват, че имат статута на Мадона, Марая Кери, Бритни Спиърс и тем подобни........... С такова мислене ще останат без работа. Истинските им фенове са по провинциите, бедни и без възможности, тези, които виждат в клубовете са децата и внуците на престъпниците и наивните младежи от университетите, които са готови да гладуват, но да видят Петя или Татяна.

 

 

Нищо, и без това Анелия не е това, което беше! Твърде много си повярва и твърде много се взе на сериозно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си? На какви хапчета си? Нищожен? За какво са и на Петя толкова пари, в гроба ли ще си ги носи? Нито е омъжена, нито има деца. Няма нужда от чак толкова много пари. Певиците, които са омъжени и са майки, по - заслужават високи хонорари като Анелия, Емилия, Галена, Силвия, Мария, Соня Немска, Деси Слава, сега и Джена. В наши дни не е евтино да гледаш деца. Петя, Райна, и Яница нямат нужда от толкова много. Но е хубаво, че заместват колежки. Сега обаче някой ще трябва да замества и Райнушка, заминава за два месеца в Куба. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си? На какви хапчета си? Нищожен? За какво са и на Петя толкова пари, в гроба ли ще си ги носи? Нито е омъжена, нито има деца. Няма нужда от чак толкова много пари. Певиците, които са омъжени и са майки, по - заслужават високи хонорари като Анелия, Емилия, Галена, Силвия, Мария, Соня Немска сега и Джена. В наши дни не е евтино да гледаш деца. Петя, Райна, и Яница нямат нужда от толкова много. Но е хубаво, че заместват колежки. Сега обаче някой ще трябва да замества и Райнушка, заминава за два месеца в Куба. :)

Ти си тотално психо, заклевам се :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Хонорарът се определя от звездната величина на изпълнителя, от актуалността, приносите и успехите, които има в музиката, а не от семейното му положение ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си тотално психо, заклевам се :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Хонорарът се определя от звездната величина на изпълнителя, от актуалността, приносите и успехите, които има в музиката, а не от семейното му положение ;)

 

Кали с 3 деца заслужава най-високия хонорар.... :feminist_en: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си тотално психо, заклевам се :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Хонорарът се определя от звездната величина на изпълнителя, от актуалността, приносите и успехите, които има в музиката, а не от семейното му положение ;)

 

 

 

Кали с 3 деца заслужава най-високия хонорар.... :feminist_en: 1000%20(29).gif

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си обясняваме бейби бума тази година във фолка - раждат, за да им вдигнат хонорарите :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем, Преслава ще поема участията на бременните си колежки Галена и Джена, ще работи като за три певици едновременно - 10 000 са й малко дори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си? На какви хапчета си? Нищожен? За какво са и на Петя толкова пари, в гроба ли ще си ги носи? Нито е омъжена, нито има деца. Няма нужда от чак толкова много пари. Певиците, които са омъжени и са майки, по - заслужават високи хонорари като Анелия, Емилия, Галена, Силвия, Мария, Соня Немска, Деси Слава, сега и Джена. В наши дни не е евтино да гледаш деца. Петя, Райна, и Яница нямат нужда от толкова много. Но е хубаво, че заместват колежки. Сега обаче някой ще трябва да замества и Райнушка, заминава за два месеца в Куба. :)

Ама ти май си на хапчета, бе мила. Всъщност ти коя, че да й търсиш сметка? Разбирам злобатата ти към нея, все пак сте един набор, а ти си още в Берковица, а тя е най-голямата звезда на Пайнер. Но недей така с лошо, празници са все пак.

Иначе не виждам смисъл на масата от горепосочените да им се вдига хонорарът. Като не могат да си изхранват дечурлигата, да са пили хапчета против забременяване. По твойта логика трябва само ромите в тая държава да получават пари, защото са бедни, а работещите - кучета ги яли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква звездна величина бълнувате, тука не е Холивуд! Реалността тук е такава, че, ако имаш големи претенции за хонорар, ще си стоиш гладен. Собствениците на голяма част от ресторантите и клубовете не са богати като Крез, общините - също. Магда и други нейни евтини колежки ще си имат участия, пари и хляб, но повярвалите им си колежки - не! А що се отнася до "Плаза" - след като се разбра, че е наркомясто, нищо чудно, че могат да си позволят да пилеят огромни пари, нали печелят от наркотици.......... Хората, влизащи в тези "елитни" заведения, не са представителна извадка на народа.

 

Звездна величина, Боже Господи! Проумейте го, тук те са просто едни певици! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква звездна величина бълнувате, тука не е Холивуд! Реалността тук е такава, че, ако имаш големи претенции за хонорар, ще си стоиш гладен. Собствениците на голяма част от ресторантите и клубовете не са богати като Крез, общините - също. Магда и други нейни евтини колежки ще си имат участия, пари и хляб, но повярвалите им си колежки - не! А що се отнася до "Плаза" - след като се разбра, че е наркомясто, нищо чудно, че могат да си позволят да пилеят огромни пари, нали печелят от наркотици.......... Хората, влизащи в тези "елитни" заведения, не са представителна извадка на народа.

 

Звездна величина, Боже Господи! Проумейте го, тук те са просто едни певици! :mf_surrender:

Магда щяла да има хляб, а Преслава - не?! Ти чуваш ли се какви ги пишеш изобщо?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква звездна величина бълнувате, тука не е Холивуд! Реалността тук е такава, че, ако имаш големи претенции за хонорар, ще си стоиш гладен. Собствениците на голяма част от ресторантите и клубовете не са богати като Крез, общините - също. Магда и други нейни евтини колежки ще си имат участия, пари и хляб, но повярвалите им си колежки - не! А що се отнася до "Плаза" - след като се разбра, че е наркомясто, нищо чудно, че могат да си позволят да пилеят огромни пари, нали печелят от наркотици.......... Хората, влизащи в тези "елитни" заведения, не са представителна извадка на народа.

 

Звездна величина, Боже Господи! Проумейте го, тук те са просто едни певици! :mf_surrender:

Магда с 1000 лева хонорар има 20 участия за 2016, а Преслава - с 10 000 лева хонорар, има 200 участия.

 

Скрий се ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда с 1000 лева хонорар има 20 участия за 2016, а Преслава - с 10 000 лева хонорар, има 200 участия.

 

Скрий се ;)

На Прес хонорара й започва от 2017. Досега си е била на 7000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Прес хонорара й започва от 2017. Досега си е била на 7000.

Образно казано.

Даже и с 10 000, не вярвам да падне под 170-180.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти май си на хапчета, бе мила. Всъщност ти коя, че да й търсиш сметка? Разбирам злобатата ти към нея, все пак сте един набор, а ти си още в Берковица, а тя е най-голямата звезда на Пайнер. Но недей така с лошо, празници са все пак.

Иначе не виждам смисъл на масата от горепосочените да им се вдига хонорарът. Като не могат да си изхранват дечурлигата, да са пили хапчета против забременяване. По твойта логика трябва само ромите в тая държава да получават пари, защото са бедни, а работещите - кучета ги яли.

 

Наборки сме, да, но няма за какво да и завиждам. Че и за какво да и завиждам - че не може да има стабилна връзка, че е твърде зависима от мъжете, има комплекси, или че ходи по скъпарски хотели в чужбина, които не са ми по вкуса?

 

не и завиждам, а съм обективна! 3 000 хилядарки са и напълно достатъчни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

не и завиждам, а съм обективна! 3 000 хилядарки са и напълно достатъчни!

Викаш заслужава 3 млн. хонорар! :1000 (33): :notworthy:

 

Не мога да разбера какво те засяга обвързана или не, колко й плащат, ще ражда ли или не и т.н., та се впрягаш толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е какви са били хонорарите 2005 - 2007.

Някой да има информация или бланка от тогава? :3fdb8960598fa63e:

Ивана ли е била най-скъпата?

 

Разбира се, че аз имам стари бланки. Даже и отделни такива за банкети имам. Там ясно се вижда кой колко струва, защото само при тези, които ги търсят постоянно за частни партита и банкети има разлика в цената за участия и за банкети. И тъй, като тази бланка не ми се отваря на телефона и не мога да видя цифрите, а чета, че в нея има онези глупости.... Анелия и бенд, както и най-новата пайнерска простотия..... Преслава и бенд предполагам, с някъде 101% сигурност, че това е бланката за банкети, която Пайнер опитват да пробутват, като такава за участия или на едни фенчета им се ще да е такава.

 

Само да питам: Ивана и бенд още ли е на 10 000 лева или е останало само..... по договаряне?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата на народа Ивана и един от най-оборотните изпълнители на Балканите – Азис, се котират най-скъпо в програмите за Новогодишната нощ. За да осигурят саундтрака на празничната вечер на гостите си с хитове като „Кралете” и „Ще ти взема всичките пари”, собствениците на заведения трябва да броят не по-малко от 15 000 лв, показа проверка на „Монитор”.

 

Копирано от https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5967312

© www.24chasa.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...