Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Очаквано си тръгнаха те двамата, което е добре донякъде, защото именно те могат да бъдат определени като част от лагера на Кичка. Сега гласовете на харесващите ги ще отидат при Кичка. Същата работа беше и в Биг Брадъра - Никита остана сама срещу всички и спечели.

 

Иначе победителят според мен ще е на 99% Джино, макар че ми е твърде префърцунен на мен.

 

П.С. Тая прегръдка между Кичка и Здравко нещо не ме изкефи. Не съм фен на тия изнасилени "сдобрявания"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейса на Брадъра обаче, продукцията отнася яко хейт за това, че толерират алкохолика Гъмов и го готвят за финалист. Почти всички мнения са такива + тези в подкрепа на Кичка и Джино. Изненадвам се, че има доста хора, които подкрепят Джино - накрая може точно те двамата да се борят за финала, ако от Брадъра решат да докажат, че не е нагласено. Общо взето за Ритон ще има минимален вот, много разочароваха народа като се показаха колко са злобни, Гъмов при реален вот е аут - него също не го понасят, Ернестина има някаква фенска маса, но абсолютно несравнима с тази на Кичка. Така че ако наистина не е нагласено борбата ще е между Кичка и Джино.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейса на Брадъра обаче, продукцията отнася яко хейт за това, че толерират алкохолика Гъмов и го готвят за финалист. Почти всички мнения са такива + тези в подкрепа на Кичка и Джино. Изненадвам се, че има доста хора, които подкрепят Джино - накрая може точно те двамата да се борят за финала, ако от Брадъра решат да докажат, че не е нагласено. Общо взето за Ритон ще има минимален вот, много разочароваха народа като се показаха колко са злобни, Гъмов при реален вот е аут - него също не го понасят, Ернестина има някаква фенска маса, но абсолютно несравнима с тази на Кичка. Така че ако наистина не е нагласено борбата ще е между Кичка и Джино.

Предаването не може да излъже народа и според мен усещат настроенията на масите. Не знам кой с каква заявка е влязъл от участниците. Като цяло тези предавания са нагласени. Но примерно последния път, макар че ще дам пример с Биг брадър, се изненадах от победата на Никита. Защото другите от лагера на Кирил се опитваха да я изкарат жертвата, ужасната, изрода, но накрая хората си я подкрепиха и според мен не от съжаление, а от възхищение, че тя устоя на цялата им помия - нещо, което в момента се случва с Кичка. Кичка е много богат човек вътрешно, има си своите принципи и не играе - аз тези дни гледам и участията и в Акамедията, защото не го следях това предаване. Един-единствен път го пуснах тогава, Здравко нещо псуваше ли, какво направи и се отказах. Сега вече го виждам реално какъв е. Според мен той не е злобен, просто е настървен в този период от живота си от други фактори, което не го оправдава, де. Поне си знае къде му е слабото място и го заявява, дано поработи върху това. Гъмов аз ще ги запомня с шутовщината и с нищо по-различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо беше, че спечели Влади Въргала примерно миналата година, беше отвратително, добре, че му се подиграха, че е мръсен, че да му обърнат внимание хората. И не знам как харесаха него, а се настроиха срещу Кали и Воче, при положение че след ходене до тоалетна не си миел ръцете, а се е случвало да отиде в кухнята. :mf_surrender: Нито някакъв специален характер показа, нито нищо. Но айде добре, че имаше нужда от пари.

 

Сега с Кичка е различно, защото тя е боец. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо беше, че спечели Влади Въргала примерно миналата година, беше отвратително, добре, че му се подиграха, че е мръсен, че да му обърнат внимание хората. И не знам как харесаха него, а се настроиха срещу Кали и Воче, при положение че след ходене до тоалетна не си миел ръцете, а се е случвало да отиде в кухнята. :mf_surrender: Нито някакъв специален характер показа, нито нищо. Но айде добре, че имаше нужда от пари.

 

Сега с Кичка е различно, защото тя е боец. :)

Аз много харесах и Кали, и Воче, особено Воче. Тя е нещо като Кичка - емоционална, отстоява си правата. И двете с труден живот, но бойци наистина.

 

Въргала - нагласена работа, мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що имаше реклама за концерта на Планета? Смятай как яко са се бръкнали за реклама, щом в най-гледаното време са си позволили да я пуснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу, ужасни бяха тези Kали и Воче, дребнави простачки. Истинските победители миналата година бяха Уош и Албена.

ООО, УОШ ми беше фаворит. Много нормално и свястно момче, което е рядкост в днешно време.

 

Днес много трогателен тоя брадър, бе... Всички са душички, ей така да бяха винаги, не да се карат.

 

Нарочно вкараха Тони Димитрова, но Кичка не се поддаде. Много гаден продуцентски ход, който за щастие на проработи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що имаше реклама за концерта на Планета? Смятай как яко са се бръкнали за реклама, щом в най-гледаното време са си позволили да я пуснат.

Да, обикновено я дават след 00:00. Аз за пръв път я засичам в прайм-тайма.

 

Страхотен епизод! Бях настръхнал през 80% от времето. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав епизод. И добре го бяха измислили Брадъра, да дадат на Кичка разговора в момент, в който нямаше да може да говори. Ако не трябваше да реагира, тя щеше да се издаде и сигурно щяха да я нападнат, което щеше да е отвратително в тоя случай и директно щяха да я направят победителка. :D Имам някакви надежди, че няма да спечели, дано не греша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейса баба ви Кица има най-малък вот вече, повечето за Ернестина и Гъмов.

Не искам злобно същество като Кичка да победи!

 

Във фейса Гъмов е с най-малка подкрепа открай време, а като говориш за злоба, той ти е фаворит с обръщенията "червей", "животно" и подобни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмовица е най-незаслужил, оставаше и той да спечели. И аз мисля, че борбата трябва да е между Кичка и Джино, най-симпатични са ми.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо винаги тоя формат го печели някой който е жертва и другите не го харесват? За да не я харесват 10 човека значи е противна, прави нещо с което дразни хората...Какво сте скочили да я подкрепяте все едно е баба ви? Ми вижте и държанието днес. Влиза Тони Димитрова и тя бяга в другата стая, не се усмихва. Супер гадна ми става последните епизоди. Нали тоя формат е за хората на които трябва да "подражаваме"? Аз ако един ден изглеждам като Кичка, просто ще се гръмна. Имало е моменти в които са прекалявали, но и тя си е виновна. Толкова ли не може да намери общ език? Седи като кукувица и се чуди кво да прави цял сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо винаги тоя формат го печели някой който е жертва и другите не го харесват? За да не я харесват 10 човека значи е противна, прави нещо с което дразни хората...Какво сте скочили да я подкрепяте все едно е баба ви? Ми вижте и държанието днес. Влиза Тони Димитрова и тя бяга в другата стая, не се усмихва. Супер гадна ми става последните епизоди. Нали тоя формат е за хората на които трябва да "подражаваме"? Аз ако един ден изглеждам като Кичка, просто ще се гръмна. Имало е моменти в които са прекалявали, но и тя си е виновна. Толкова ли не може да намери общ език? Седи като кукувица и се чуди кво да прави цял сезон.

Ок. А с какво тогава Гъмов е пример за подражание? И той е селянин и простак, но си има хора, които го подкрепят. Както съм написал, нещо в Ернестина също ми е страшно фалшиво. Остават Кичка и Джино, които са ми симпатични. Ритон са се запазили много години и може би са някакъв пример, но с това повишаване на тон и неуважително държание понякога от Здравко... не, че в живота няма такива хора или ние самите понякога сме такива, но аз лично не харесвам такива хора и не бих търпял такъв човек до себе си. Нетърпимо е просто. Кичка наистина много и тя реве, даже прекали, обаче това са емоции. Друг е въпроса, че това е ШОУ. А олицетворение на думата шоу беше ЛУНА, която правеше шоу (в точния смисъл на думата), но вече не е в играта. Следователно Кичка смятам, че е била по някакъв начин интересна. Джино също казах, че до определена степен ми е симпатичен. Единствено съм против някакъв клоун и пияница да печели това шоу.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...