Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ще е скандално да спечели Кристина Димитрова.

Бих се изкефил, но знам, че няма шанс.

От мъжете последен се надявам да излезне Люси.

Джино е любимец но за мен той е фалшив и една голяма поза.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд да спечели Кристина. Тя не се е представила достойно по простата причина, че изобщо не се е представила. Аз този месец и половина не съм чул нейно мнение, нейна история, нейна шега. Тя е просто един слушател за интересните съквартиранти.

 

Люси е страхотен, наистина има режисьорско мислене - винаги знае точно какво да каже и как да зададе върпоса. Не смятам, че е интригант в лошия смисъл на думата; в крайна сметка не си измисля, а просто представя нещата от правилния ъгъл.

 

Ритон са дразнещи като Кичка. Аман от чест и его :feminist_en: Да се извинят на Люси, нищо няма да им стане. С този бас станаха за смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е мноого елементарен човек, никаква тежест, никаква сериозност... да бях станал по-рано, за да й звънна днес в къщата.. хубаво щях да я наредя. Селянка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно симпатизирам на Кристина Димитрова! Да, за сеирджийско шоу като "Биг Брадър" тя е скучна, но това че е обрана и преценя кога да си изкаже мнението, съвсем не я прави безгласна буква. Много се дразня като някой каже, че трябва винаги да изразяваш позиция. Ами, чакай, бе, има неща, които като не касаят пряко теб, е по-добре да не се бъркаш, а тактично да застанеш отсрани. Или дай, защото трябва да се откроиш, карай се наред с всички за не толкова значими неща, да не кажа за дребнавости.

Дано да е в челната тройка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде в нета четох, че Преса и Гъмов имат допълнителен бонус към хонорарите си, за да играят този цирк...може и да е вярно. Видя се, че Преслава на всичко е готова за кинти, как пък не се наяде. :mf_surrender:

Преслава събира пари за фамилно имение в Драгалевци, така че нищо чудно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси кви глупости пак, може ли толкова гнусно.

 

Кристина Димитрова е супер, не е нужно във всяка тъпотия да взема страна и да имаш мнение не означава да викаш и да псуваш, за да може да е сигурно за другите, че отстояваш нещо, не е нужно на всяка цена особено за неща, които не те интересуват пряко.

 

+1

 

Никой не отбеляза факта обаче, че на Ритонците никак не им се дават 100 бона... щом се хващаш на бас и още повече когато ти си подстрекателя за този бас, не е никак мъжка постъпка (от страна на Здравко) после да се измъкнеш по терлици, след като си загубил.

+1

 

 

Абсолютно симпатизирам на Кристина Димитрова! Да, за сеирджийско шоу като "Биг Брадър" тя е скучна, но това че е обрана и преценя кога да си изкаже мнението, съвсем не я прави безгласна буква. Много се дразня като някой каже, че трябва винаги да изразяваш позиция. Ами, чакай, бе, има неща, които като не касаят пряко теб, е по-добре да не се бъркаш, а тактично да застанеш отсрани. Или дай, защото трябва да се откроиш, карай се наред с всички за не толкова значими неща, да не кажа за дребнавости.

Дано да е в челната тройка!

 

+1

 

Дано спечели Кичка, но е хубаво да отбележим наистина достойното поведение на Кристина. Има поиция, но не я натрапва на всяка цена, именно защото разбира, че нищо няма да се промени. В Джино ме отблъсква това, че за разлика от Кичето, той наистина ГО играе жертва. Да плачеш пред цяла Свинария, че Джена те е зарязала и леля Ерна да я хлеби утешавайки те... сори пичове, ама не е мъжко. Ако наистина искаше да си върне Джена, нямаше да е два месеца в шоуто, а щеше да е вън и да се бори за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сагата Гъмов-Преса вече е много зле изиграна и безинтересна. В името на шоуто и рейтинга му могат да измислят далеч по-градивна прийоми.

Вече съм абсолютно убеден, че Ритон са влезли с уговорката да ги изкарат стожери, патриарси - да вземат да им вдигнат паметниците вече и да се приключи.

Тези скайп разговори бяха селектирани и извадени от контекста. И много скучни и тъпи въпроси и съответно отговори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сагата Гъмов-Преса вече е много зле изиграна и безинтересна. В името на шоуто и рейтинга му могат да измислят далеч по-градивна прийоми.

Вече съм абсолютно убеден, че Ритон са влезли с уговорката да ги изкарат стожери, патриарси - да вземат да им вдигнат паметниците вече и да се приключи.

Тези скайп разговори бяха селектирани и извадени от контекста. И много скучни и тъпи въпроси и съответно отговори.

Абсолютно .. и тия, които се обаждаха на Ритон, освен да злепоставят Кичка и да я изкарват боклук, друго не казваха - факт, който караше Ритонци да се насерат от кеф, естествено :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно .. и тия, които се обаждаха на Ритон, освен да злепоставят Кичка и да я изкарват боклук, друго не казваха - факт, който караше Ритонци да се насерат от кеф, естествено :mf_surrender:

Ама то може и други да са се обаждали и друго да са казвали, но накрая така ни представят нещата.

То на Кичка даже вече не й се занимава да спори, като я гледам. Но това за жертвата стана банално. Една лъжа, повторена сто пъти, става истина.

На хората им дай да се хванат за нещо и нямат спирка.

Защо не дадоха за Кристина обажданията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то може и други да са се обаждали и друго да са казвали, но накрая така ни представят нещата.

То на Кичка даже вече не й се занимава да спори, като я гледам. Но това за жертвата стана банално. Една лъжа, повторена сто пъти, става истина.

На хората им дай да се хванат за нещо и нямат спирка.

Защо не дадоха за Кристина обажданията?

 

Е те не дадоха на всички. И на Светлана, и на Люси не дадоха. Както винаги отново подбраха така разговорите, че да си продължат тази линия на скандали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е те не дадоха на всички. И на Светлана, и на Люси не дадоха. Както винаги отново подбраха така разговорите, че да си продължат тази линия на скандали...

Да, аз се чудих на кого още не дадоха. Много тъпо така.

В началото бяха по-интересни и забавни. Сега са забили вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Луна избухва : "Съквартирантите могат само да ми носят куфарите, но без Джино, понеже китките му са много нежни. На него ще дам розовите си боксерки! " :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Луна избухва : "Съквартирантите могат само да ми носят куфарите, но без Джино, понеже китките му са много нежни. На него ще дам розовите си боксерки! " :1000 (29):

Къде го е изцепила това хахахах?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не я познавам лично, но моите адмирации към скромната и талантлива особа на певицата Джена. Тя е изключително талантливо момиче и той няма право да оправя личните си отношения, ако изобщо е имал такива, с толкова известна певица в попфолка..."

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама в това интервю на Луна има много смисъл. Говоря в отговорите на първите въпроси, защото другото вече го прочетохме в Сигнал.

Тая жена голям манипулатор ще излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Ритонката майка й да еба, пак излъга пред цяла България за Кичка. Имала 6 - 7 брака. Имала е 4 брака с 3 ма мъже. При това единият 6 месеца. Ето, че се оказа, че Кичето е имала само 3 мъже. Оная 100% е знаела, но в злобата си, отново излъга както в случая с Люси. Не мога да повярвам колко злоба има в тия хора, а уж са успели звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ернестина честно казано е най-готиния и интелигентен човек от всички които са останали. Личи си че е искрена, просто много и липсват близките и за това избухва на моменти. Подкрепям я, бих се радвал ако спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...