Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защо да си е платил? Не виждаш ли, че във фейсбук най-голямо одобрение имаше към него, ти обаче всичко подозираш. :1000 (29):

:1000 (29):

Не вярвам България да е гласувала за този. А смс-и вече много малко хора пускат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Не вярвам България да е гласувала за този. А смс-и вече много малко хора пускат.

Аз пък вярвам. Джино си се показа истински според мен, не знам. Не мисля, че си е купил наградата... за какво му е въобще?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Не вярвам България да е гласувала за този. А смс-и вече много малко хора пускат.

 

Ами да де, защо не вярваш, те които гласуват, са баш феновете на шоуто, а сред тях Джино имаше най-голяма подкрепа, във фейсбук тая вечер най-харесваните коментари бяха с неговото име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо. Аз не мисля, че победата е нагласена защото масово хората харесват Джино...Аз не успях да видя нищо в тоя човек, според мен не е истински. Да не говорим колко е старомоден и отблъскващ на външен вид :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По важното е, че всеки е победител за себе си. Вижте колко хора подкрепяхме Кичка само от форума, нима това не е победа за самата нея ? Иначе добре го бяха нагласили, някак я компенсираха, защото тя надви основните си противници Гъмов и Ритон. Ерна отнесе също много хейт, затова я сложиха втора. Ако Гини пиг го нямаше, там щеше да е Криси.

 

Другото което искам да кажа е, че се гордея с Джена. Мангала рева, прави циркове за нея, но тя дори не се смили над него. Остана си вярна докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има негативни коментари, то за всеки щеше да има. Но не забравяйте, че вотът е положителен - т.е. победителят не е най-малко мразения, а най-харесвания.

Аз категорично вярвам, че Кичка не е била с най-много СМС-и. В моментът, в който изгониха Ритон и Гъмов, феновете им са разбили вота си между Ернестина и Джино като дори вярвам, че повече смс-и от тях са отишли за Ерна. Така Кичка е останала трета пред тях двамата, а при финал между Джино и Ернестина, беше логично да победи той.

Радвам се за него. Качествено момче, което дава добър пример. И въпреки това беше интересно за гледане. Рядко се появяват такива образи в българския ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, добре - предаването свърши, някои хора може да спрат с плювните си по Кичка, не приемайте толкова лично нещата...

Видя се, че Ритон са олекнали в очите на хората, Гъмов също. Малко или много имаше време да се подредят нещата до финала, хората не са прости.

На Кичка си й личи обидата още... личеше си, че не й е много комфортно, но който и от антифеновете й е гледал най-добрите моменти накрая, трябва да е разбрал, че това е добър човек. Не знам защо се вижда или поне се набива от страна на сценаристите само лошото при нея. Заслужи си третото място. Ернестина си заслужава второто. Джино... аз не разбрах много за това момче. Постоянно гравитираше около всички като свободен електрон. Като цяло има някакво честолюбие. Радвам се, че млад човек печели. Не за първи път се случва подобна победа - така беше и с Лестер, Лео също беше стигал два пъти до финал. Няма значение колко си вип и дали живееш постоянно в България. Важен е примерът, който се дава. Мисля, че Джино като за млад човек и въобще в къщата беше най-малко конфликтният човек, като изключим обидите към Луна, но той наистина даде шанс на всички и е най-малкото зло от всички там, безобиден един такъв и доказа, че при добро отношение няма поколенчески сблъсъци. Как изглежда няма значение в случая. Не е някакъв мамин лигльо според мен. Предпочитам това да спечели пред плеймейтка или нацепена батка.

Луна изкърти! :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви се, по-добре да спечели младо и сравнително възпитано момче като Джино, отколкото алкохолизираната изпростяла лелка Ерна.

Трябваше Кичето да си спечели. Пак казвам Кичка е егоист, себична е и адски много горделива, но е обяснимо за беден сирак, който е изгледал брат си. В смисъл когато се бориш с живота и си на абсолютното дъно, дори копаеш в него, ставаш много затворен и праволинеен. Ставаш вълк единак и човек, който не търпи критика и е лесно раним. Ако не вярвате погледнете други подобни хора, това е нормално за тях. Обществото мачка слабите и бедните, а колкото по беден си, толкова по - зле те третират навсякъде. Това е общочовешка истина. НО!!! НО, извън това Кичка щеше да е пример затова, че и сам воинът е воин! Не бива да се оставяш да те мачкат, не бива да се предаваш, защото успеха ще дойде. И накрая ще живееш в луксозни домове, купени с твоите успехи.

 

Не искам да спорите с мен, това Е моето мнение и е базирано на факти. Другите лайнари нямат толкова труден път и повечето са си останали на дъното. Занаятчии и нищо повече. Въпреки всичките им "общо човешки качества" си остават посредствен актьор и актриса, хора жертвали личното щастие заради кариерата, но пак достоен дует за победа, и човек който предпочита да плаче за изгубената любив и да повтаря какъв е мъжка, вместо да се бори като мъж за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...