Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз вече съм за Ернестина. Но и Джино не ми е кой знае колко противен. А за Кичка беше достатъчна победа, че стана рекордьорка по спасяване и че остана над Ритон и Гъмов. А и така тъкмо няма да я обвиняват в нагласена победа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да се радват всички, че Преслава излезе сама... защото и 5-мата нямаха никакъв шанс срещу нея :D

 

Който и да спечели от двамата, ще съм доволен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки някой и друг резил, Кичето беше страхотна!

Луна нещо е зарязала имиджа с опашката и се е върнала към стила на буйна чалга дива. :D Шоуто изпусна като не я върна с тайна мисия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси, Катарин, Иво, Светлана и Моника, ВИП ли са? ;D

Не са Very Important Person - в къщата само Преслава, Кичка, Кристина Д. и Ритон бяха - но поне са ги знаели едно 10 хиляди души преди да влезнат в този формат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси, Катарин, Иво, Светлана и Моника, ВИП ли са? ;D

 

 

Какво значение има какви са, нали те не спечелиха? А и който се интересува от сферите, в които си изявяват те са ги чували. Джино ако беше в Биг Брадър да беше спечелил, нямам нищо против, но не и тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са Very Important Person - в къщата само Преслава, Кичка, Кристина Д. и Ритон бяха - но поне са ги знаели едно 10 хиляди души преди да влезнат в този формат.

 

възможно е, аз от Моделките знаех само Моника Валериева коя е.

 

и все пак бях за Ерна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още преди няколко дни го разбрах, те си дадоха индикации от предаването.

Толкова да ми е противен на мен - мазен, зализан, разкопчана риза, ланци, броеници, кръстове, часовници, очила... даже и селските бекове вече не ходят така.

Нищо не става от тоя формат, супер нагласено, супер неуважение към истинските випове.

И не ми е истински, съжалявам. Поза след поза му е всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте ся, това кой колко е успял има значение ПРЕДИ да влезе в шоуто. След като вече е влязъл, той за няколко епизода стана супер известен и разпознаваем в БГ и оттам нататък е важно кой какъв е в играта. Джино беше от най-заслужилите, поздравления!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...