Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Ок. А с какво тогава Гъмов е пример за подражание? И той е селянин и простак, но си има хора, които го подкрепят. Както съм написал, нещо в Ернестина също ми е страшно фалшиво. Остават Кичка и Джино, които са ми симпатични. Ритон са се запазили много години и може би са някакъв пример, но с това повишаване на тон и неуважително държание понякога от Здравко... не, че в живота няма такива хора или ние самите понякога сме такива, но аз лично не харесвам такива хора и не бих търпял такъв човек до себе си. Нетърпимо е просто. Кичка наистина много и тя реве, даже прекали, обаче това са емоции. Друг е въпроса, че това е ШОУ. А олицетворение на думата шоу беше ЛУНА, която правеше шоу (в точния смисъл на думата), но вече не е в играта. Следователно Кичка смятам, че е била по някакъв начин интересна. Джино също казах, че до определена степен ми е симпатичен. Единствено съм против някакъв клоун и пияница да печели това шоу.

Гъмов е най-гадния от всички, така е. Не ти говоря за него. Ернестина е толкова искрена...Защо когато някой е добър 100% сте сигурни, че го прави за да е харесван? Ми тя ако го правеше заради това, нямаше да си казва на всички какво мисли. Тя е единствената която беше директна и не и пукаше какво казва. Защо да е играла роля? Не и пукаше да си ходи рошава, да пуши по 10 кутии цигари, да си казва мнението, да защитава най-оплюваните и т.н и т.н Не е играла никаква роля, просто хората почнаха да губят добротата си и вече който е добър, значи е подмазвач, лизач, иска да спечели нещо...Ми не е така, сори.

 

А щом толкова голямо значение отдавате да гледате и да коментирате това шоу...Как така не забелязахте, че точно Джино си върти игрички и си прави схемите? Та то му личи в погледа...Много сте заблудени, за жалост. За Кичка нямам какво да кажа....До преди седмица бях за нея и много и симпатизирах, но просто имам чувство че към края взех да осъзнавам каква всъщност е. Толкова много иска да спечели, че...Нека! Щом това ще и помогне да е малко по-щастлива, ок....Но ако аз имам такъв човек в обкръжението ми, който не се радва на успехите ми, дърпа ме постоянно надолу, все говори за себе си и не приема че все пак във нещо може да съм над него...то просто го изхвърлям от живота си. Ритон може да са по-директни, особено Здравко, но бяха на 100% такива каквито са - Здравко е по-избухлив и не цепи басма на никой, Катя е балансирана и по-спокойна...И толкова много си подхождат.

 

А това като е шоу, нали знаеш че има и деца на по 7-8 дето го гледат и се възпитават от него..Би ли се радвал един ден детето ти да се държи като Кичка? Гадна е тая жена. Напомня ми на бабите по селата - вечно недоволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз не разбирам защо винаги тоя формат го печели някой който е жертва и другите не го харесват? За да не я харесват 10 човека значи е противна, прави нещо с което дразни хората...Какво сте скочили да я подкрепяте все едно е баба ви? Ми вижте и държанието днес. Влиза Тони Димитрова и тя бяга в другата стая, не се усмихва. Супер гадна ми става последните епизоди. Нали тоя формат е за хората на които трябва да "подражаваме"? Аз ако един ден изглеждам като Кичка, просто ще се гръмна. Имало е моменти в които са прекалявали, но и тя си е виновна. Толкова ли не може да намери общ език? Седи като кукувица и се чуди кво да прави цял сезон.

Тя и Никита дразнеше някакви хора там - и какво???

Ти не виждаш ли отношението на продуцентите към Кичка и всеки им ход в полза на другите и неин ущърб?

Тони Димитрова е селянка и беше казала абсолютна простотия в Академията за Кичка, така че... Що не вкараха Георги Христов да защитава Кичка и да видим на Ритонците мутрите? Въобще не е седяла като кукувица цял сезон. Тя си е пич. С когото можеше, се разбираше. Може би това не са нейните хора. Аз не виждам жената нарочно да прави нещо, с което да дразни, както постъпваше Луна, защото имаше стратегия. И от къде тръгна това за жертвата, че го повторихте сто пъти всички и стана истина? Сменете малко репертоара. С кое по-точно се е показала като жертва, като тя искаше да се маха от там дори и й личи, че не й е комфортно и стои само заради публиката си? Ти би ли се разбирал с хора като Гъмов и Здравко? В Академията само дето звезди не й свали вторият, а сега тук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте скочили да я подкрепяте все едно е баба ви? Ми вижте и държанието днес. Влиза Тони Димитрова и тя бяга в другата стая, не се усмихва.

 

Имаше един скандал преди време между Кичка и Тони Димитрова... това е нещо случило се извън шоуто и явно имайки предвид безразличието на Кичка при влизането на Тони в къщата е ясно, че не са в ок отношения и до момента. А сега ако бях на нейно място аз също нямаше нито да поздравя, нито да се усмихна на Димитрова... за мен е лицемерно да поздравявам човек, който не харесвам и който знае това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Никита дразнеше някакви хора там - и какво???

Ти не виждаш ли отношението на продуцентите към Кичка и всеки им ход в полза на другите и неин ущърб?

Тони Димитрова е селянка и беше казала абсолютна простотия в Академията за Кичка, така че... Що не вкараха Георги Христов да защитава Кичка и да видим на Ритонците мутрите? Въобще не е седяла като кукувица цял сезон. Тя си е пич. С когото можеше, се разбираше. Може би това не са нейните хора. Аз не виждам жената нарочно да прави нещо, с което да дразни, както постъпваше Луна, защото имаше стратегия. И от къде тръгна това за жертвата, че го повторихте сто пъти всички и стана истина? Сменете малко репертоара. С кое по-точно се е показала като жертва, като тя искаше да се маха от там дори и й личи, че не й е комфортно и стои само заради публиката си? Ти би ли се разбирал с хора като Гъмов и Здравко? В Академията само дето звезди не й свали вторият, а сега тук...

А ти не виждаш ли поведението на Кичка към тях? Винаги като се сдърпа с някой, ВИНАГИ чака другия да и се извини. Хора дето не могат да простят и да се извинят за мен са много зле като цяло. Какво толкова са и направили? Тя обиди Ритон за детето, което е много по-гадно от това дали си пял или не в някаква зала...Хора, осъзнайте се малко. Изобщо четете ли какво пишете ? Все едно са ви промити мозъците. Особено пък за момчета така да се кефят на държанието на Кичка и Луна...Не е много ок, чак е притеснително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмов е най-гадния от всички, така е. Не ти говоря за него. Ернестина е толкова искрена...Защо когато някой е добър 100% сте сигурни, че го прави за да е харесван? Ми тя ако го правеше заради това, нямаше да си казва на всички какво мисли. Тя е единствената която беше директна и не и пукаше какво казва. Защо да е играла роля? Не и пукаше да си ходи рошава, да пуши по 10 кутии цигари, да си казва мнението, да защитава най-оплюваните и т.н и т.н Не е играла никаква роля, просто хората почнаха да губят добротата си и вече който е добър, значи е подмазвач, лизач, иска да спечели нещо...Ми не е така, сори.

 

А щом толкова голямо значение отдавате да гледате и да коментирате това шоу...Как така не забелязахте, че точно Джино си върти игрички и си прави схемите? Та то му личи в погледа...Много сте заблудени, за жалост. За Кичка нямам какво да кажа....До преди седмица бях за нея и много и симпатизирах, но просто имам чувство че към края взех да осъзнавам каква всъщност е. Толкова много иска да спечели, че...Нека! Щом това ще и помогне да е малко по-щастлива, ок....Но ако аз имам такъв човек в обкръжението ми, който не се радва на успехите ми, дърпа ме постоянно надолу, все говори за себе си и не приема че все пак във нещо може да съм над него...то просто го изхвърлям от живота си. Ритон може да са по-директни, особено Здравко, но бяха на 100% такива каквито са - Здравко е по-избухлив и не цепи басма на никой, Катя е балансирана и по-спокойна...И толкова много си подхождат.

 

А това като е шоу, нали знаеш че има и деца на по 7-8 дето го гледат и се възпитават от него..Би ли се радвал един ден детето ти да се държи като Кичка? Гадна е тая жена. Напомня ми на бабите по селата - вечно недоволни.

Истината е, че повечето хора на нейна възраст от това което аз съм забелязал в живота - имат подобни претенции понякога, подобен тип държание, такъв начин на хранене, който аз лично не одобрявам и не харесвам. Да и това, че постоянно виси в кухнята също не ми харесва, може би защото аз не понасям някой да ми готви наблизо или да ми дава съвети какво и как. Това е нещото което най-много ме дразнеше в нея. С тая храна, с тая кухня.... но и ако си забелязал тоя сезон е такъв. За една храна се изложиха страшно много. Не вярвам или не си представям в някое семейство подобни проблеми, поне при нас и това, което съм видял аз е малко по-различно.

А за децата и примера, бих искал по-скоро да са такива, каквито са. Като аз бих ги възпитал по доста по-различен начин. Но ние сме различно поколение, както ще се повторя. Мога да насоча кое е хубаво и кое лошо за мен, в никакъв случай обаче няма да искам и ще направя каквото мога, те да бъдат силни, а не жертви.

Няма проблем в това, че Ернестина ходи рошава, пуши и т.н. Аз самия вкъщи си стоя както искам и пуша по кутия и половина цигари понякога на ден, това не ми пречи и за мен не е лошо, защото това съм аз и харесвам такъв тип хора. Да показват това, което са, това е и естественото. Но за мен лично това държание, да спечели доверието на Гъмов, да привлече безгласна буква и плеймейтка на нейна страна... Хайде, с Моника се имаха по някакъв начин, обаче Светлана беше толкова лесна, чак елементарна за манипулиране, че няма накъде. Точната дума е, че за мен Ернестина е много добър играч, който умее да манипулира по някакъв начин, но това е друга тема. Харесвам я до определена степен и да спечели тя по-добре. А Ритон са се задържали точно за това, защото все някой от двамата трябва да отстъпва повече, но когато имаш ясна позиция и тя се разминава с другия - просто поемате различен път, в което няма нищо лошо. И все пак съм за Кичка да спечели. Миналия сезон, когато Въргала спечели ми се стори доста нереално, както и случаят с оная Христина. Да не стане само пак така и Бай Гъмьо да спечели.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти не виждаш ли поведението на Кичка към тях? Винаги като се сдърпа с някой, ВИНАГИ чака другия да и се извини. Хора дето не могат да простят и да се извинят за мен са много зле като цяло. Какво толкова са и направили? Тя обиди Ритон за детето, което е много по-гадно от това дали си пял или не в някаква зала...Хора, осъзнайте се малко. Изобщо четете ли какво пишете ? Все едно са ви промити мозъците. Особено пък за момчета така да се кефят на държанието на Кичка и Луна...Не е много ок, чак е притеснително.

Еми ще чака. Тя не започва първа спор. Ама все да я зачекват - не готви, не яж чушка, не дишай, не си пяла еди-къде си... Бах ги в злетаците. Подкрепяш хора, които нямат уважение към възраст и авторитет? Тя жената показа, че за нея прошката и извинението са нещо важно, самата тя също го направи, майтапеше се със себе си също, което показва, че не се приема насериозно. Мисля, че това за детето, като го каза, имаше друго предвид - но това е за този, който може да чете между редовете. Да, кефим се. Всеки с вкуса си. За мен е по-притеснителното да се кефиш на онези другите, ама не съдя за човек по това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, кефим се. Всеки с вкуса си. За мен е по-притеснителното да се кефиш на онези другите, ама не съдя за човек по това.

Притесняваш се за мен, че харесвам Ернестина ли? И защо? Изперкала бабичка в критическата или психично болна е? Супер печен и забавен човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти не виждаш ли поведението на Кичка към тях? Винаги като се сдърпа с някой, ВИНАГИ чака другия да и се извини. Хора дето не могат да простят и да се извинят за мен са много зле като цяло. Какво толкова са и направили? Тя обиди Ритон за детето, което е много по-гадно от това дали си пял или не в някаква зала...Хора, осъзнайте се малко. Изобщо четете ли какво пишете ? Все едно са ви промити мозъците. Особено пък за момчета така да се кефят на държанието на Кичка и Луна...Не е много ок, чак е притеснително.

Ритон все едно не я обиждат с "Баба ти Кица", "Кукумицин" и прочие, даже дъщеря й намесиха онзи ден :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Притесняваш се за мен, че харесвам Ернестина ли? И защо? Изперкала бабичка в критическата или психично болна е? Супер печен и забавен човек.

Ернестина ми е съмнителна. Хареса ми в началото. После започна на всеки да клечи и същевременно да го обсъжда с други. Много е влязла във филма и не одобрявам майки Терези, самарянки - това е не по-малко хитра стратегия от тази на жертвата за победа. На няколко пъти я хващах да излиза от нерви - с Луна и Люси, и пак беше прикрита и неподготвена. Приятелка с всички. Във всичко да участва. Който е с всеки приятел, с никого не е. И да сме приятелки с плеймейтки и да им отваряме очите, дето утре като излезе, с мъжа си ще се напият и ще ги иронизират. Както и да е. Има някаква доброта в нея, но има идва леееко конформистко. Освен това не ми харесва, че се носи като повлекана.

Кичка може всичко да е, но не е лош човек, а в достатъчно мисии, игри и т.н. продуценти и участници я нападаха без основание. Аз не я харесвам и подкрепям от съжаление. Още повече, че преди да почне предаването, аз бях фен на Ритон, а сега виждам нещо съвсем различно. След това се поинтересувах от Кичка - прочетох книгата й, гледах интервюта и представянето й в Музикална академия. Тя си има подкрепата на много хора и самата тя помага на много хора, но не е тръгнала да го разгласява. Лош човек и егоист едва ли ще го направи. Просто е като отворена книга за тях и я атакуват в слабите места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти не виждаш ли поведението на Кичка към тях? Винаги като се сдърпа с някой, ВИНАГИ чака другия да и се извини. Хора дето не могат да простят и да се извинят за мен са много зле като цяло. Какво толкова са и направили? Тя обиди Ритон за детето, което е много по-гадно от това дали си пял или не в някаква зала...Хора, осъзнайте се малко. Изобщо четете ли какво пишете ? Все едно са ви промити мозъците. Особено пък за момчета така да се кефят на държанието на Кичка и Луна...Не е много ок, чак е притеснително.

Аз останах с впечатление, че тя ги обиди по - скоро затова, че не знаят какво означава да се закълнеш в детето си. Те буквално се присмиваха на клетвата й. И като ги гледам всички там, какво отноешение имат, не се учудвам, че е била права Денис. Но не искам да споря за това, всеки си има мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще се кефим на Луна, тя беше интересен играч, с малко театро извади най-лошото от всички на показ. Искам да гледам интересни и интелигентни участници като Луна, Людмила Захажаева, Албена Вулева, Евгени Минчев и т.н., а не простаци като Тачо, Ернестина, Kатерина Евро и тем подобни. Наистина трябваше Георги Христов да влезе, щеше да направи живота на Ритон тъмночерен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая да сложат Кичка над Ритон поне в една класация. Голямо мачкане беше целия сезон, сега поне ще е в ТОП 3 със сравнително симпатичните Ернестина и Джино. И излизането на Гъмов си беше на място.

Моите предпочитания- победител КИЧКА, след нея съответно Ерна и Джино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...