Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Според мен Богито си измисля, че има известна приятелка, а биг брадър от липса на интересни истории в самото начало на формата го изкарва голяма мистерия.

 

 

П.п. Иначе стила, който нова телевизия твърдо отрича, държи рейтинга на най-гледаното им шоу вече цяла седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами честно казано Луна е права, всякакви малки животинки аз лично правя усилия ако може да излязат просто, много от тях влизат по погрешка и се опитват да излязат, но не могат да разберат, че стъклата на прозорците не са изход от къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами честно казано Луна е права, всякакви малки животинки аз лично правя усилия ако може да излязат просто, много от тях влизат по погрешка и се опитват да излязат, но не могат да разберат, че стъклата на прозорците не са изход от къщата.

 

И аз така, но хапещите мухи ме изнервят. Ако ги уцеля, не ми е толкова жал, макар че няма смисъл да ги трепем.

Преслава се изкиска много грозно тогава. Не може така да се реагира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами честно казано Луна е права, всякакви малки животинки аз лично правя усилия ако може да излязат просто, много от тях влизат по погрешка и се опитват да излязат, но не могат да разберат, че стъклата на прозорците не са изход от къщата.

 

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Я стига глупости!!!!! Разбирам, че Луна е луда, но нормален човек да го напише.. :gun_bandana:

Ненавиждам всякакви насекоми, влечуги, риби и т.н, камо ли пък мухи!! С вестника една по една! :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината и аз съм си хващал насекоми и съм си ги пускал през прозореца без да ги убивам, но пък и това Лунното е прекалено да се превзема. Може аз да си пускам мухите, ама няма да тръгна да се карам на някого защото е убил муха..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна преиграва супер много или е тотален кукумицин.Образи като нея са ми крайно неприятни.Не ми се връзва никак цялото й поведение с образа, които е изградила през годините.Ако трябва да бъда честен изпитвам известно неудобство като я гледам.В крайна сметка това е ТВ шоу и главната му цел е висок рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Я стига глупости!!!!! Разбирам, че Луна е луда, но нормален човек да го напише.. :gun_bandana:

Ненавиждам всякакви насекоми, влечуги, риби и т.н, камо ли пък мухи!! С вестника една по една! :Д

 

Разбира се че нормален човек би го написал, защото това е нормалното. Ненавиждал ги.. Те също са живи същества и могат да усещат болка, защо трябва ненужно да им я причиняваме, защо трябва да им се намесваме в живота, те също живеят такъв, особено при положение че ние имаме интелект и разбираме кога се намесваме, една муха и други дребни животни не правят разлика откъде ядат, рибите пък какво ти вредят, че ги намеси, аз вече не ходя на риболов, точно защото осъзнах, че това, че рибите само си отварят устата, не значи, че не биха издавали от нея звуци от болка, докато им я пробиват човеците за някакъв си техен спортен кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се че нормален човек би го написал, защото това е нормалното. Ненавиждал ги.. Те също са живи същества и могат да усещат болка, защо трябва ненужно да им я причиняваме, защо трябва да им се намесваме в живота, те също живеят такъв, особено при положение че ние имаме интелект и разбираме кога се намесваме, една муха и други дребни животни не правят разлика откъде ядат, рибите пък какво ти вредят, че ги намеси, аз вече не ходя на риболов, точно защото осъзнах, че това, че рибите само си отварят устата, не значи, че не биха издавали от нея звуци от болка, докато им я пробиват човеците за някакъв си техен спортен кеф.

 

Ами да, разбирам да е самозащита, някакъв равностоен противник... А то муха. Въпрос на нервна система и ценности.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е сега Фокс-разбиращия от режисура? Нали имаха връзка? :mf_surrender:

 

Неслучайно Джино е в къщата и неслучайно след като се ''запознаха'' Богданов отиде в другия край на хола :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкажи малко повече,ако знаеш. :)

 

 

Приятелката му беше копие на него. Ходиха с едни и същи прически, едни и същи дрехи, един и същи грим, еднакви татуси. Бяха скандални по онова време. То нямаше други такива луди. Приличаха малко на покемони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този епизод на Вип-а рейтинга на Аматьорка и Водка с утеха се вдигна много :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора... това е популацията... тогава да спрем животни да ядат животни, или животни да ядат растения. Или, когато конят пасе трева, да не я наранява. Естествени процеси са. Да ловуваш, да се защитиш. Тук говорим за някаква убита муха...

Но винаги съм знаел, че Луда има последователи, не малко при това. Общото между всички е, че не са освидетелствани все още хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора... това е популацията... тогава да спрем животни да ядат животни, или животни да ядат растения. Или, когато конят пасе трева, да не я наранява. Естествени процеси са. Да ловуваш, да се защитиш. Тук говорим за някаква убита муха...

 

Но винаги съм знаел, че Луда има последователи, не малко при това. Общото между всички е, че не са освидетелствани все още хаха

 

 

Не е същото, но не съм и очаквал нещо, различно от плоско разсъждение. Ловуването за кеф е естествен процес, така ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...