Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добре де, ако Богданов е спал с Джена и са имали връзка месец и половина, дори няма да й знае възрастта ли? А и в кадрите, които излъчиха, съвсем ясно си личеше, че визира Преслава. Не ми се връзва нещо.

 

Но е факт, че Преската пак удари кьоравото. Даже Евгени Минчев я похвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И повечето се чудихте защо хората са против връзката им, след като това е личен живот. Ами защото този е пълна пародия на мъж, докато тя си е име в бранша.

 

Аз имам друга теория. Този е глупаво момче, бил е с Пресила, тя му се е представила като Преслава, той не е разбрал, изкефил се е и сега парадира с връзка.

 

Но честно казано всичко ми изглежда като сценарий, замислен още от миналия сезон.

 

Луна е страшно противна. Това психо да си го вкарат в съответното лечебно заведение. То вярно, че хората на стари години се вдетиняват, но тя е пълен дебил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам друга теория. Този е глупаво момче, бил е с Пресила, тя му се е представила като Преслава, той не е разбрал, изкефил се е и сега парадира с връзка.

 

Бинго! Точно това си го помислих и аз. Между другото шефа му, който дойде да го защитава участва в клипа на Пресила, където е във ваната.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли кое ми е странно, в дивите ви пристрастия към Преса в случая? Вярвате, че Биг Брадър е дал пари на Богданов да лъже, че имат нещо общо, а не се замисляте дали пък не са му дали пари, щото са ударили кьоравото със случаен тъпкач на Преслава. В крайна сметка, такива като Преса, които са акцент не ги почват от пълвия ден. Винаги си ги оставят за средата на шоуто, когато ще има нужда от сеири резтегнати във времето. Никой няма да си изгърми патроните за 2 дни, щото тинейджърчета някакви нямат търпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бинго! Точно това си го помислих и аз. Между другото шефа му, който дойде да го защитава участва в клипа на Пресила, където е във ваната.

 

 

Да, той все едно не знае как изглежда Преслава, та ще повярва :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богданов умира от страх от Бирмата

 

Бирмата няма нищо общо с Преса от месеци и вече всеки може да си я тъпче. Новата му мадама е в пъти по-добра от Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бинго! Точно това си го помислих и аз. Между другото шефа му, който дойде да го защитава участва в клипа на Пресила, където е във ваната.

 

 

 

Щом и двамата смятаме така, значи има нещо. Да го предложим за развръзка на сценаристите, пък така ще направят повече реклама на Пайнер.

 

Да, той все едно не знае как изглежда Преслава, та ще повярва :mf_surrender:

 

Естествено, че се бъзикаме, но като нищо може да се окаже истина. Такива като него се хвалят и лъжат, за да изглеждат вървежни.

 

Да вземат да въведат на конкурса Плеймейт кръг, в който да им пробват четенето.

 

ПС: Теорията за Алисия също е добра. Тя колкото по-възрастна става, толкова по-млади футболисти търси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Богданов е имал нещо с Алисия. Никой не е казал, че трябва да е от Пайнер, тя не е на 31, но знам ли... той може да е объркал годините!

 

Ще ме скъсате от смях. :roll1: Толкова да ми е отвратителна тази тема, но не се спирате с глупостите и трябва да пиша. Пичове, още малко ще изпишете имената на мадамите в цялата чалга, само и само да намерите някоя, на която да хвърлите Богданов, но да не е Преса. :hahaha: Питах ви онази вечер, питам ви и сега:

 

- Какво му има на пича, че да не легне Преса с него? :scratch: Той е по-добър за секс от вички боклуци, с които е лягала през живота си барабар с Коко Динев.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли кое ми е странно, в дивите ви пристрастия към Преса в случая? Вярвате, че Биг Брадър е дал пари на Богданов да лъже, че имат нещо общо, а не се замисляте дали пък не са му дали пари, щото са ударили кьоравото със случаен тъпкач на Преслава. В крайна сметка, такива като Преса, които са акцент не ги почват от пълвия ден. Винаги си ги оставят за средата на шоуто, когато ще има нужда от сеири резтегнати във времето. Никой няма да си изгърми патроните за 2 дни, щото тинейджърчета някакви нямат търпение.

 

Много ли те е яд, че ПРеса е център на внимание на цяла България и пак излезе чиста и непорочна и всички я харесват? Всеки ден чувам и чета, какъв глас, какво поведение и т,н..ЯД ЛИ ТЕ Е ? :whistling: Няма да се учудя ако победи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...