Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има някои образи, които доста ми се губят - Деян, Люси, Кристина Димитрова, донякъде и Моника .. като цяло първите дни всичко се върти около Преслава, Луна и Кичка. Дано занапред натоварят и останалите с внимание :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Непонятно ми е как може някой на сериозно да се кефи на Луна. Аман от психота.

 

Интересно ми е как ще подходи Преслава и как ще се измъкне "големият мъж" Богданов.

 

За момента съм за Ернестина.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Преслава и Богданов ми е много странна история. От една страна си мисля, че най-вероятно продуцентите са предложили сериозни пари на Богданов, за да си измисля и лъже цял сезон и накрая да му гледат сеира като го съберат с Преслава. От друга страна пък и тя си е голяма актриса. Възможно е наистина да са имали нещо и сега просто да се прави на луда, защото знае, че Бирмата ще им смачка главите и на двамата... :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах епизода и много ми хареса, честно казано с глас се смях на Луна.. :Д Както казах преди да влезе тази е луда и тепърва ще има шоу...Лошото е, че тя не се прави а наистина е куку..Това с шала и пеенето беше върха, много се смях.. :baaasmiley:

 

Колкото до Преслава, толкова аматьорски монтирано, че и децата ще разберат, че е театър, 10 пъти показваха едни и същи кадри на лицето на Преслава, после Богданов и така 10 пъти...Жалка работа...на Богданов са му дали пари за тоя цирк, то е ясно..но нещо не се получи..:Д

 

На Преса и е много малко устата.. :D А честно казано тя си е лисица и няма да се учудя ако е наясно с това, че Богданов ще излъже..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна страда от лунатизъм. Кичка е мръднала и тя. Луна-Кичка. :Д Много нагласено като цяло, много преиграно, много евтино. Чудят се какво да измислят вече. За някой лев големи жертви и артистизъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чета коментарите на ФОкси, разбирам защо е такъв..Човека грам не разбира от шоу, камери и телевизия, не случайно се лъже на всичко.. :Д Разбирам, че го е яд, че Преса пак излезе чиста и невинна, ама..това е положението. Жената е умна и знае кога и какво, как да прави.. :Vishenka_05:

 

 

 

Иначе за Луна, аз не знам тая жена няма ли роднини да и кажат да не се излага...Разбирам за пари е всичко, ама да си продадеш живота и да си шут-а на всички...не..Аз не бих се навил и за пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въх, каква е тая гъвкавост, какво е това чудо, големи движения и упражнения, голям разкрач, явно ги е овладяла чрез доста упражнения, налагало се е през годините.

Обаче много се крие от камерите, явно на нищо не мяза във фейса.

И много кофти, в същото време и странно, че тя е изключително индивидуален играч и някак си така прави, че нейното шоу и дивидентите от него са само в нейна полза, другите са покрай нея, ама не могат така да се облажат от случващото се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не е много интересно засега. Цяла седмица ли ще въртят историята с Преслава и Богданов, айде да излиза истината вече и да се приключва. Луна пък изобщо не е за коментиране, не е нормално това нейното поведение.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ми падна в очите... като излезе да я арестуват за убийство :gun_bandana: :roll1:

И без това дебютира в криминалните хроники вече :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...