Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Raina Terziiska: И СЕГА ТРЯБВА ДА НИ ВМЕНИТЕ 1000 ПЪТИ, ЧЕ Е КАЗАЛ НЕЩО, КОЕТО ВСЪЩНОСТ НЕ Е КАЗВАЛ, МНОГО ВАЖНО, ЧЕ СА ПЯЛИ ПЕСНИ НА ПРЕСЛАВА, МИ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА ИМ ЗНАЕ РЕПЕРТОАРА.. НАЛИ НЕ Е ОТ ЗВЕЗДИТЕ И ВИ Е УДОБЕН ЗА ГАВРА, ПОНЕЖЕ ДРУГИТЕ СА НЕДОСЕГАЕМИ, ЗАРАДИ ДОГОВОРИТЕ СИ..ПФ! ГОЛЯМО РАЗДУХВАНЕ, ГОЛЯМО НЕЩО.. НА 22 Е, ВСЕКИ Е БИЛ ПОВЪРХНОСТЕН НА 22...

 

 

 

Опаа, кака Ви Райна на колко години е, да не е тя момата, че така се е разпалила :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Raina Terziiska: И СЕГА ТРЯБВА ДА НИ ВМЕНИТЕ 1000 ПЪТИ, ЧЕ Е КАЗАЛ НЕЩО, КОЕТО ВСЪЩНОСТ НЕ Е КАЗВАЛ, МНОГО ВАЖНО, ЧЕ СА ПЯЛИ ПЕСНИ НА ПРЕСЛАВА, МИ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА ИМ ЗНАЕ РЕПЕРТОАРА.. НАЛИ НЕ Е ОТ ЗВЕЗДИТЕ И ВИ Е УДОБЕН ЗА ГАВРА, ПОНЕЖЕ ДРУГИТЕ СА НЕДОСЕГАЕМИ, ЗАРАДИ ДОГОВОРИТЕ СИ..ПФ! ГОЛЯМО РАЗДУХВАНЕ, ГОЛЯМО НЕЩО.. НА 22 Е, ВСЕКИ Е БИЛ ПОВЪРХНОСТЕН НА 22...

 

 

 

Опаа, кака Ви Райна на колко години е, да не е тя момата, че така се е разпалила :D

 

Как си личи злобата на това девойче. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Raina Terziiska: И СЕГА ТРЯБВА ДА НИ ВМЕНИТЕ 1000 ПЪТИ, ЧЕ Е КАЗАЛ НЕЩО, КОЕТО ВСЪЩНОСТ НЕ Е КАЗВАЛ, МНОГО ВАЖНО, ЧЕ СА ПЯЛИ ПЕСНИ НА ПРЕСЛАВА, МИ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА ИМ ЗНАЕ РЕПЕРТОАРА.. НАЛИ НЕ Е ОТ ЗВЕЗДИТЕ И ВИ Е УДОБЕН ЗА ГАВРА, ПОНЕЖЕ ДРУГИТЕ СА НЕДОСЕГАЕМИ, ЗАРАДИ ДОГОВОРИТЕ СИ..ПФ! ГОЛЯМО РАЗДУХВАНЕ, ГОЛЯМО НЕЩО.. НА 22 Е, ВСЕКИ Е БИЛ ПОВЪРХНОСТЕН НА 22...

Опаа, кака Ви Райна на колко години е, да не е тя момата, че така се е разпалила :D

 

Тая пък къде се меси нон стоп. Само някой да й каже името и избухва. И тя е боклук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ли те е яд, че ПРеса е център на внимание на цяла България и пак излезе чиста и непорочна и всички я харесват? Всеки ден чувам и чета, какъв глас, какво поведение и т,н..ЯД ЛИ ТЕ Е ? :whistling: Няма да се учудя ако победи.

 

Пред оная работа ми е за Преса. Тя се излага, не аз или любомата ти Кама. Тук не вървиш, че и за полата на модераторите не можеш да се хванеш. И за да те ядосам слушай внимателно, няма да повтарям. Не забравяй никога - Преса е само статист във ВИП Брадър, а Кама бе водеща на "Голямата уста". Което ще рече, 3 класи над мястото за излагане от Перслава. Едната е просто редник, а другата го играеше генерал в това шоу. Не че нещо, но е оценка на продуцентите. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другата ненормалница се обади

 

Raina Terziiska Стана ми жал за момчето, сред толкова ''изпечени'' пред камера хора ..Ако ББ не знаеше, че става дума за Джена, защо тогава е поканил Гиньо Ташев от Чикаго ? Просто намериха пролука от недоизяснената ситуация и айде..Разчитат на това, че никой няма да се запита за присъствието на Гиньо в къщата и успяха да ви вкарат във филма. Гиньо е жокера, мислете..Нямаше да го канят, ако не знаеха , че е баджанак на този малкия..А той толкова беше ентусиазиран, че спал с някоя топ, че даже не се усети, че пеят песни на друга топ.Те във фолка и без това всички са ''топ''..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взе да ми идва в повече цялата история с Богданов - 3 дни се дъвче едно и също. В къщата все едно няма други хора :mf_surrender: И аман от тия "компетентни" говорители, на никой не са интересни, да показват повече кадри от къщата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази история стана крайно досадна вече. Май няма да се разбере с коя наистина е бил Пламен, но пък нужно ли е да знаем? Превърнаха тази глупост в ТОП тема в държавата. :D Да преминават към следващата интрига, тази писна! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що се ебавате с Райна, като знаете, че след някой друг ден и Преса ще реве така безпомощно? :scratch:

Нищо няма да реве Преслава, участието й минава много по-скучно от залязлата Луна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да реве Преслава, участието й минава много по-скучно от залязлата Луна.

 

Спокойно, разчитай на мръсното подсъзнание на Биг Брадър. И Кали уж беше желязна миналата година, па крокодолски сълзи ронеше накрая...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...