Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава обаче наистина е мноого готин човек! Толкова е позитивнаа, сега разбирам защо всичко й се получава от раз! Да бях аз с нея в едно легло! :Vishenka_05: Много яка жена, има супер якото тяло!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава обаче наистина е мноого готин човек! Толкова е позитивнаа, сега разбирам защо всичко й се получава от раз! Да бях аз с нея в едно легло! :Vishenka_05: Много яка жена, има супер якото тяло!

Ти си недобре, ама никак...

Как можеш да кажеш за Преслава, че има яко тяло, та тя си изглежда баш като долна разпоретина и наркоманка. Чуй й гласа, виж й торбичките под очите. Язък й за таланта и феновете й лаици.

А това с леглото беше и е доста гнусно - алкохолик и надрусана ку*ва, супер комбинация.

 

Иска ми се Танев да си ходи довечера, но най-вероятно ще е Катрин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това официално е най-тъпия сезон в историята. Фермата е много по-интересно и участниците са по-готини. Нямам фаворити, най-симпатични са ми Кица и Кристина, останалите са потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна липсва в цялата тази конфигурация.

Ритонците официално ми съксват на макс вече, Гъмов и аверките му - също. Танев превъртя.

Дано Кичка стигне до финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умрях ... Преса пее "Бягайте крачета" на Луна, а Люси играе танца от клипа :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че Гъмов и Ернестина са доста посредствени актьори. НИкаква артистичност. Всички други бяха 100 пъти по-добри.

Добро утро, ако бяха нещо, някой щеше да ги знае и преди ВИП Брадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен епизод наистина, много забавно ми беше. Браво!

Пак имаше някакви манипулации и грозни неща с Кичка и Ритон, не можаха да оставят поне този път нещата без такива простотии, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка си игра перфектно ролята, Катя също, за Люси е излишно да споменавам! Не ми харесаха Иво, Здравко и Гъмов заради високите ми очаквания. Светлана за мен беше учудващо артистична. А сценарият е перфектен, много се смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Люси, добре усети какво трябва да прави и му се получи. Гъмов беше много слаб, тоя човек да не си пада верно по Преслава?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мюзикълът изстреля Люси сред фаворитите! Той събра най-много позитиви, и то напълно заслужено. Смаза другите актьори, които са с куп награди, браво!

Иво си тръгва в понеделник :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че Гъмов и Ернестина са доста посредствени актьори. НИкаква артистичност. Всички други бяха 100 пъти по-добри.

 

И аз така смятам.

 

Иначе на Светлана голяма роля и дали...да я бяха сложили храстче :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...