Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Е, що да го прави, да ѝ се ебе още повече гласът ли. Хем си удовлетворява желанието за пушене, хем си вреди колкото може по-малко, познавам жена, която години наред така пушеше по свой избор, преди окончателно да ги спре.

 

Точно това е, че като не гълташ дима, не си задоволяваш никотиновия глад, по-скоро не правиш нищо освен да хабиш цигарата. Няма никакъв смисъл.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Антон Стефанов е редовен коментатор при Гала, беше там още от началото и на Биг Брадър.

 

Аха, и точно днес имаше нужда от уточнение, че този имал нещо общо с Джена, а не с Преса. Къде е Джена в цялата схема? Нея я няма в къщата. Там са този дришльо и Преслава. И какво, ако са лягали заедно? Нещо вреди на имиджа на Преса ли? Че пича е прав, здрав и корав, а според мен в пъти по-добра партия от онзи овчар Бирмата. Защо е този напън да се доказва, че нямат нищо общо след снощното клипче, в което и врабчетата около Нови хан разбраха за какво иде реч?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това е, че като не гълташ дима, не си задоволяваш никотиновия глад, по-скоро не правиш нищо освен да хабиш цигарата. Няма никакъв смисъл.

 

Не знам наистина, не пуша, не харесвам.

 

Богданов интересно как като каза Преслава "Искам да съобщя..", тръгна да излиза и като продължи тя за тигана за палачинки, се върна. Май не е вярно. Иначе голям смях с Луна отново - царица на шоуто - и с Преслава също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, и точно днес имаше нужда от уточнение, че този имал нещо общо с Джена, а не с Преса. Къде е Джена в цялата схема? Нея я няма в къщата. Там са този дришльо и Преслава. И какво, ако са лягали заедно? Нещо вреди на имиджа на Преса ли? Че пича е прав, здрав и корав, а според мен в пъти по-добра партия от онзи овчар Бирмата. Защо е този напън да се доказва, че нямат нищо общо след снощното клипче, в което и врабчетата около Нови хан разбраха за какво иде реч?

 

Защото е лигльо и аудиторията не го харесва, оттам и коментарите, че Преслава им била паднала в очите, ако излизала сериозно с такъв мъж. Но или той си го е измислил, или са го накарали според мен, не е невъзможно, но не ми се вижда много вероятно да са имали връзка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам наистина, не пуша, не харесвам.

 

Богданов интересно как като каза Преслава "Искам да съобщя..", тръгна да излиза и като продължи тя за тигана за палачинки, се върна. Май не е вярно. Иначе голям смях с Луна отново - царица на шоуто - и с Преслава също.

Като я знам каква е интригантка и сеирджийката, аз също помислих, че ще го изцепи пред всички :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е лигльо и аудиторията не го харесва, оттам и коментарите, че Преслава им била паднала в очите, ако излизала сериозно с такъв мъж. Но или той си го е измислил, или са го накарали според мен, не е невъзможно, но не ми се вижда много вероятно да са имали връзка.

 

Ахааааааа, значи все пак имало нужда да се хвърлят журналисти на амбразурата? И как аджеба разбрахте, че Преса няма нищо общо с тоя, като всичко говори точно за обратното? Аз нямам и грам съмнени, че са имали нещо общо, защото този анонимко никога нямаше да бъде в къщата, ако не бе така. Чудно ми е как ще го използват, а не дали и кога, защото те вече го правят. И в крайна сметка защо разводняват нещата с Джена? Той има още 148 в актива си.... и са все от сой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси нищо не разбира, ама и тука се включи, та да плюе Преслава .. не е лесно :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси нищо не разбира, ама и тука се включи, та да плюе Преслава .. не е лесно :mf_surrender:

 

Защо неприятната истината за Преса винаги се оказва плюене? :scratch: А да, защото го говоря от много години....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо неприятната истината за Преса винаги се оказва плюене? :scratch: А да, защото го говоря от много години....
Цял ден ли мислиш Преслава с кого спи, какво прави, и като цяло само за нея ли мислиш? :mf_surrender: Мисли си, каквото искаш, не мисля, че някой изобщо ти слуша глупостите :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не ми е интересна драмата с Преслава и Богданов, напълно е възможно да са спали няколко пъти, може и да не са, грам не ме вълнува. Сензацията за мен е Луна!!! :phpgrin2: Размазва просто, дано не я махнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахааааааа, значи все пак имало нужда да се хвърлят журналисти на амбразурата? И как аджеба разбрахте, че Преса няма нищо общо с тоя, като всичко говори точно за обратното? Аз нямам и грам съмнени, че са имали нещо общо, защото този анонимко никога нямаше да бъде в къщата, ако не бе така. Чудно ми е как ще го използват, а не дали и кога, защото те вече го правят. И в крайна сметка защо разводняват нещата с Джена? Той има още 148 в актива си.... и са все от сой.

 

Джена също може да се вмести добре, защото пък в другата къща е този, с когото са били сгодени две години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ние сигурни ли сме, че докато Богданов говореше за певицата наистина е вървяла песента на Преслава, а не е нагласено от Биг Брадър и това с физиономиите му в момента и търсенето на цигара, бягането да е тайната му мисия? Много нагледно прави всичко в момента, което е странно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

А ние сигурни ли сме, че докато Богданов говореше за певицата наистина е вървяла песента на Преслава, а не е нагласено от Биг Брадър и това с физиономиите му в момента и търсенето на цигара, бягането да е тайната му мисия? Много нагледно прави всичко в момента, което е странно.

Той каза, че приятелката с която е, изпълнява песента "Аматьорка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сценарий ли е, какво е, на мен ми е адски интересно, хората си постигат целта, щом всички гледате, независимо от коментарите тук. :D Богданов е мишка, "мъжката, мъжката", а излезе по-нисък от тревата :D Умря от страх, срам и притеснение тая вечер. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богданов е доста, доста глуповато момче, личи му още по физиономията. Нормално да го вържат във формата, но изобщо да не го държат вътр, особено след като излъга, айде стига са набутвали едни и същи образи, какъв вип пък е точно този, Джорджано е даже повече от него.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е всенародна любимка - навсякъде я обсъждат и, приятно изненадващо и за мен, предимно с положителен знак. Държи се на ниво.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На ниво се държала... Тя не била миела и чистила?! Wtf? Какво по-нормално от това да си измиеш чинията след като си ял, никой не е длъжен да й ги мие и какви са тези претенции да е на "президентското място" и едва ли не да я смятат за най-голямата в къщата...

Аз очаквах една весела, позитивна и приятна жена, а тя се оказа надувка. Забавна е с тази неадекватност, ама айде да не е идол :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На ниво се държала... Тя не била миела и чистила?! Wtf? Какво по-нормално от това да си измиеш чинията след като си ял, никой не е длъжен да й ги мие и какви са тези претенции да е на "президентското място" и едва ли не да я смятат за най-голямата в къщата...

Аз очаквах една весела, позитивна и приятна жена, а тя се оказа надувка. Забавна е с тази неадекватност, ама айде да не е идол :D

 

Аз се чудя дали нямат някакви мисии, предварително раздадени? И тоя Пламен сякаш нарочно говори... А и странно, че до момента на никого не са дали тайна мисия пред зрителите?

Луна преигра с това за мястото, облъчването и плача, но пак е забавна с тия странности. Иначе като комуникация се държи нормално, не обижда, не простее.

 

Абе, Преслава винаги ми е приличала на циганка, но съвсем се е обострило това в нея. Може би покрай общуване с много мангали като Тони Стораро, Софи Маринова дори самите й мимики, реакции, погледи са супер мангалски... Прилича на импулсивна мангуста. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля някой да резюмира епизода, защото пак не можах да го гледам..:Д

Луна не искаше да си измие чинията. Преслава, от името на Луна, помоли съквартирантите да си пускат водата след всяко сране, Луна плака защото не й отстъпиха президентското място на масата за хранене и каза, че се чувства "облъчена" от светлините в къщата, но съквартирантите са готови да се обзаложат, че по-скоро извънземните имат пръст я това. Джорджано има паразитен израз - "Като цяло" и го използва за всяко нещо, например: "Като цяло ме боли корема".

По-безинтвресната част - Преслава видя записа с реплките на Богданов, че те са заедно и каза, че за първи път в тази къща е видяла това момче и се смееше.

Поръчаха си тиган за палачинки.

Преслава викна Богднов да си поговорят и ... Следва продължение! Утре от 20:00 по НОВА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо неприятната истината за Преса винаги се оказва плюене? :scratch: А да, защото го говоря от много години....

 

Пак си неподготвен.

1. Първо започна Биг Брадър с неизвестни хора.

2. Богданов, който е на 22, нееднократно се хвалеше, че има връзка с фолк певица... топ звезда, но не каза името. Описанието пасваше на Преслава.

3. Преса влезе във ВИП-а и понеже продуцентите са я договорили от 100 години, не излъчиха, когато Богданов е говорил това и се възползваха от ситуацията да вдигнат рейтинга.

 

За Преса е негативен рейтинг, защото Богданов се свързва с мрънкане, караници и елементарност. Освен това и като жиголо.

 

ЗА мен има 2 схеми: Богданов няма връзка с никоя, просто си вдигна позициите, за да се намърда във ВИП-а.. Богданов тъпче Джена, което за мен е непонятно тая жена как може да има нещо общо с него... Честно казано, очаквах Анелия да е връзката му. Щеше да е култ... двама души, ощетени от интелект да са се събрали.

 

А как долно не обявиха, че реакцията на Преса е заради мисия. Тук направо си имаше монтаж як.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости, той няма от къде да знае, говорейки за Преслава, че ще бъде набутан във випа.

Всичко е сценарий от предния сезон с него, който да продължи и в сегашния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...