Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тук само Раманиа Брадър няма... награди измислихте.. дайте да измислим и Рамания Брадър :D

 

То имаше миналата година, ама бързо се изчерпаха нещата. Аз викам да направим "Гласът на Рамания"! :1000 (29): Може да се измислят интересни задачи.

 

Това, че Преслава е за малко, е слух все още, надявам се? Искам да остане до финала, за да пее. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса изревнува от Луна, затова се фръцна!

Луна интегрира слабите!

Луна и Джолано са покъртителни, хубаво са се сдушили!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък Джена? Струва ми се, че вече се чудят какво да кажат и направят, за да имат рейтинг.

Иначе си личеше, че Преслава беше притеснена, когато видя Пламен. Но може това да е инсценировка, макар че не мисля, че Преслава ще тръгне да върви така срещу имиджа си.

Луна продължава да кърти! :roll1: Преслава как ги гледаше докато се мотаеха с Пламен, все едно наистина ревнуваше... :roll1: Надявам се скоро да се разбере как стоят нещата.

Засега фаворитка ми е именно ЛУНА! :roll1: От по-сериозните- засега Ернестина или Кристина Димитрова, изглеждат ми симпатични. Преслава ще я видим накъде ще отиде, може и тя да ми стане фаворит на даден етап.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа и аз имам приятел тираджия в Хамерика и мога да твърдя, че си е съвсем истински милионер. Почна от шофьор при един тамошен превозвач, на третата година си взе на лизинг негов камион и работеше към същата фирма. В момента има към 20 тира негови и над 50 души персонал, дръпна си цялото семейство там, та и половината приятели :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка работа..

 

Изгледах видеото с Преслава и Богданов, изобщо не се познават.. и Биг Брадър знае това разбира се, жалко беше да се трупа рейтинг на гърба на Преслава.. :mf_surrender: Всичко е сценарии и на Богданов му е платено за това. За да може хем Преслава да влиза в описанието, хем Джена. И двете са на една възраст и за Джена също може да се каже, че е в топ-а и т.н

 

Все пак се успокоих, че жена като Преслава не е лягала с такъв гнусен селяк...за Джена не се учудвам.. :gun_bandana: :mf_surrender: :mf_surrender: Само наистина къде видя усмивката..:Д

 

 

 

ЛУНА- е тая жена е трагедия.. :mf_surrender: Определено ще има цирк с нея, хич не е наред с главата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещате, че Преслава си има договор и е подписала такъв, така че няма как да не е знаела предварително, че ще я обвържат с нещо си, което или ще й повреди на имиджа, или ще допринесе нещо.

Плюс това онова леке Пламен си говореше баш за Преслава и даже когато другите съквартиранти се усетиха, че става въпрос за нея викаха "Верно ли беее, айде стига беее" или нещо от сорта. Т.е. всичко си е по план подредено още от началото на обикновения брадър.

 

И защо за Бога го вкараха пак тоя, взе да ни се гади вече от него. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна към Богданов: "Аз тебе съм гледала. Въобще не съм разбрала за други работи"...това след като Пламен Би и съобщава, че нямали тоалетна, а тя така и не разбрала за това, а уж им следяла сезона.

 

Ах, тази дърта палавница... :D

 

Да ти взема поста, че да обясня нещо на анонимките тук. Да, на Преслава не и стана кеф, като го видя. Да, и той се смути, като дойде до масата им и я видя. Да, странят някак един от друг, ама той режисьора не е тъпанар, че да направи такова клипче с тях двамата в кадър. Да, тук е имало някаква връзка. Да, тя сигурно е като десетките на Преслава - или за кариера, или просто щото няма кой. Но, тези двамата не са вкарани случайно и не се следят специално, че и цял клип да им направят, за да се излъчи в прайм-тайма, ако не са имали нищо и най-вече, ако БИГ Брадър няма планове за тяхното влизане. И още нещо. Луна го дръпна този със самото влизане, ама направо от вратата. Изгледах клипчето внимателно и видях как след като Луна и този Богданов се отделиха от масата и излязоха навън, Преса започна нервно да го търси с очи без да съобрази, че камерите я гледат. Обзе я паника и в този момент забрави за камерите, а БИГ Брадър веднага ни го показа. ОК, да обобщим: Преса и този са минали през един креват за кратко и Луна има мисия да го сваля, за да се създаде ревностен конфликт между старата генерация в чалгата (Луна) и губещата вече позиции от поколението на Фики, Галин и Теди Александрова, в лицето на Преслава. Добра идея, а Преса няма представа за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти взема поста, че да обясня нещо на анонимките тук. Да, на Преслава не и стана кеф, като го видя. Да, и той се смути, като дойде до масата им и я видя. Да, странят някак един от друг, ама той режисьора не е тъпанар, че да направи такова клипче с тях двамата в кадър. Да, тук е имало някаква връзка. Да, тя сигурно е като десетките на Преслава - или за кариера, или просто щото няма кой. Но, тези двамата не са вкарани случайно и не се следят специално, че и цял клип да им направят, за да се излъчи в прайм-тайма, ако не са имали нищо и най-вече, ако БИГ Брадър няма планове за тяхното влизане. И още нещо. Луна го дръпна този със самото влизане, ама направо от вратата. Изгледах клипмето внимателно и видях как след като Луна и този Богданов се отделиха от масата и излязоха навън, Преса започна нервно да го търси с очи без да съобрази, че камерите я гледат. Обзе я паника и в този момент забрави за камерите, а БИГ Брадър веднага ни го показа. ОК, да обобщим: Преса и този са минали през един креват за кратко и Луна има мисия да го сваля, за да се създаде ревностен конфликт между старата генерация в чалгата (Луна) и губещата вече позиции от поколението на Фики, Галин и Теди Александрова, в лицето на Преслава. Добра идея, а Преса няма представа за това.

 

Ти чувал ли си за режисура?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти чувал ли си за режисура?

 

Не ми се открехвай, като нищо не ти отбира главата. Тава не са ти поп-фолк скандали, където модератори могат да ти съдействат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се открехвай, като нищо не ти отбира главата. Тава не са ти поп-фолк скандали, където модератори могат да ти съдействат....

 

Още преди влизането на този псевдомъжкар Преслава си беше стресната.

Защо обърнаха палачинката с Джена? Срамно е да се хващаш на въдицата като 12 годишен..

 

Богданов е привидно глупаво момче, което продуцентите разиграват както си искат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още преди влизането на този псевдомъжкар Преслава си беше стресната.

Защо обърнаха палачинката с Джена? Срамно е да се хващаш на въдицата като 12 годишен..

 

Богданов е привидно глупаво момче, което продуцентите разиграват както си искат.

 

Тонът ти никак не кореспондира с нивото на разсъжденията ти. Изпусни въздуха, че много ти личи как си глътнал земното кълбо, когато говориш с мен. Преслава винаги е стресната, когато покрай нея не са екипите на Пайнер. Това обгрижване в продължение на 10-летие само и помогна да стане маргинал и напълно зависима от тях и помощта им. Не съм я бил аз по ушите да влиза в тази месомелачка. Като е подписала договор, да е мислила. Тук Пайнер не може да помага, освен да следят дали е снимана негримирана. Освен това, в тъмната стаичката и Ицо Хазарта бе викан всеки ден по 20 пъти я за инструкции, я за по една линийка. И когато продуцентите му възразиха, че Биг Брадър го правят на маймуна им бе показан един негов обикновен ден и изцепките, които е правил и от тях не са показани и 10%. Между другото, тогава в къщата бе и Преса и е видяла всичко. А, че продуцентите търсят жадни за слава тъпанари като Богданов, които не мислят за последствията не е проблем на продукцията, а на жертвите и, които са гледали само цифрите в договора, но не и дребния текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

които са гледали само цифрите в договора, но не и дребния текст.

 

Те ако на тоя мухлясал селтак са му дали пари, са за убиване. Той би живял в тая къща цял живот, само и само някой да научи за него. Лесен е за манипулиране и за това могат да си правят с него каквото си искат, а той се радва като малко дете на играчка от Макдоналдс :)

 

П.П.: Единствено се поизнерви малко, като му вкараха другия бек - на Анита (ако бъркам името, поправете ме) мъжа, дето му каза, че ще го смачка :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, според мен надценяваш режисьорите на Брадъра.

 

Сега гледах пак влизането на Богданов и се самопоправям - Преслава не го познава, реакциите й нямат нищо общо с него - те си правят там някакви уж скандали с другите и се забавляват.

 

Честно казано се съмнявам и с Джена да има връзка тоя смешко. Подозирам, че момчето е много тъпичко и искаше да се направи на вървежно, като се изфука, че има връзка с някой известен. Ще си изяде боя накрая ми се струва. Поне в лицето на Луна наистина има шанс да бодне някоя макар и залязла звезда. Тя от първите секунди го налази тази хиена.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, според мен надценяваш режисьорите на Брадъра.

 

ОК, тогава да питам: - Защо като той влезе, камерите следяха само него и Преслава за реакции? Защо не някоя друга, а нея? И защо веднага? Търси се драмата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, тогава да питам: - Защо като той влезе, камерите следяха само него и Преслава за реакции? Защо не някоя друга, а нея? И защо веднага? Търси се драмата....

Защото Брадъра 2 дни само за тях говори. Нали той създаде скандала, анкета пуснаха за гласуване. А и Брадъра мислеше,че като вкара Богданов прави мръсно на Преслава, а те всъщност не се познават. Затова ги следеше за реакции!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...