Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пускайте и да анализираме Пете! :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее, едно е веднага да започне да се вайка как така Пламен е там, друго е да изчака известно време, за да види как ще се развият нещата.

А и забелязахте ли как снощи са си намеквали със Светлана нещо за букета, който подариха на Преса.

Скандала не беше мисия, а самите съквартиранти решиха да се правят на интересни и да шокират новите попълнения. А погледите й ако са такива заради 'скандала' .. голяма актриса го раздава значи, да ходи да се снима в индийски сериали, объркала е явно професията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее, едно е веднага да започне да се вайка как така Пламен е там, друго е да изчака известно време, за да види как ще се развият нещата.

А и забелязахте ли как снощи са си намеквали със Светлана нещо за букета, който подариха на Преса.

Букета й го подари Елина (нейна фенка)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мам"а му...бях на фитнес и пак пропуснах предаването, а съм в чужбина сега и ви бокс не върви като хората..Няма ли ютуб?? :Х

p2pbg бачка ли в чужбина? Там ги качват епизодите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфффф. За мен е повече от ясно, че си е стопроцентов сценарий. Не е истина как повечето се вързахте :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте се вайкали... от 100 км си личи колко е режисирано всичко... как пък точно в тоя момент решиха да играят скеч, че се карат и да дават реакцията на Преслава уж, че като вижда Богданов се спича... айде моля ви се... :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледал още, но от това което пишете, защо според вас дават мисия на ПРеслава да се карат?? :Д За да може като влезе Богданов тя да изглежда странно...:Д Хора не научихте ли Биг Брадър??? Там винаги всичко е сценарии...10 години го има и хората не спряха да се връзват. Ще се окаже, че дори не го познава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сякаш след лайфа ако си шушка, камерите няма да го заснемат. Това е Биг брадър, не наградите на Планета. :1000 (29):

:roll1:

 

Стига глупости, бе! Преслава им паднала в очите... Голямо чудо, че е преспала евентуално с Богданов. Кой не е правил секс за една нощ?

Даже ако е така от е съвсем нормално да се стъписа леко.

 

Интересно е какво ще си шушукат със свитата й.

 

 

Не знам що за човек е Джино, факт, че изглежда като излъскан циганин, но на мен ми изглежда свястно, възпитано и сдържано момче. Май е леко шокиран от мястото, на което го пратиха и онази паплач, с която е.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандала не беше мисия, а самите съквартиранти решиха да се правят на интересни и да шокират новите попълнения. А погледите й ако са такива заради 'скандала' .. голяма актриса го раздава значи, да ходи да се снима в индийски сериали, объркала е явно професията.

 

Изобщо не е, един изпълнител не трябва само да може да пее, той трябва да има присъствие, да е артистичен.. Преслава е уникална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Преслава даже на едно място се захилва докато играят сценката. Едва ли има нещо, тя май не го и забеляза сякаш веднага, опасни са обаче тия сценаристи, ей. :-D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да преценя какво се случва. Може и да има нещо, ама като цяло много трудно да се каже.. :dontknow: Аз бях убеден, че се познават от реакцията на Преслава, ама вие тука за някакви сценки ми говорите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна към Богданов: "Аз тебе съм гледала. Въобще не съм разбрала за други работи"...това след като Пламен Би и съобщава, че нямали тоалетна, а тя така и не разбрала за това, а уж им следяла сезона.

 

Ах, тази дърта палавница... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...