Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Тия тримата пък от какъв зор ще влизат, какви са те?

Е, как какви? В България всеки, участвал за час-два или няколко дена в някакво реалити/конкурс или преспал с някой такъв, автоматично става ВИП. :mf_surrender:

 

Като цяло подборката им е много зле. Кажи-речи само Преслава е звезда. Кичка и Ритон също, но са поовехтели. На пръв прочит съм за Ернестина, защото е супер позитивна и енергична жена. Ще видим какви тъпаци още ще вкарат. Почти съм сигурна, че връзката на Преслава и Богданов е само е неговата глава или било няколко пъти just sex.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

E напиши му името в гугъл и веднага ще се сетиш.

Направих го. :D Знам кой е, значи съм истински чалга фен. :phpgrin2:

Няма място в къщата. Не виждам с какво може да е интересен освен, разбира се, ако издава някакви неща за чалга индустрията, но такива неща аз не харесвам, така че - да ни го спестят.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих го. :D Знам кой е, значи съм истински чалга фен. :phpgrin2:

Няма място в къщата. Не виждам с какво може да е интересен освен, разбира се, ако издава някакви неща за чалга индустрията, но такива неща аз не харесвам, така че - да ни го спестят.

Ама кой е казал, че ще влиза!? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче много хора са гледали снощи випа,заради Преслава.Имам познати,които не могат да понасят това предаване,но като са разбрали за Петето са си пуснали Нова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен дует Тритон ще са най-големите интриганти и дразнители в къщата, такова предчувствие имам :dontknow:

Да, малко на такива приличат, макар че Здравко изглежда по-печен, ама ще ги видим - най-вероятно с Кичка ще си станат дупе и гащи и ще има да обсъждат другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В продукцията ще вземат участие още редица позабравени певици. Луна и Сашка Васева със сигурност ще прекрачат прага на Къщата в Нови хан срещу скромните 40 бона хонорар. Луна се очаква да разкрие как е спечелила парите си и какво е правила в Турция и САЩ. Певицата в последните дни е във фокуса на вниманието с желанието си да се изявява и като политик. Дупнишката Мадона Сашка Васева пък се очаква да бъде разговорлива и да разкрие за отношенията си с Братя Галеви и мъжа си Христо Бакърджиев, с когото ту се бият, ту се обичат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...53578099589424/

 

Беше ясно, че този боклук лъже.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А добро утро! :Д

На Богданов му е даден някой лев да каже това....За това го излъчват чак сега...Беше повече от ясно, казах ви. Като чета коментарите в ФБ 90% не вярват на това и подкрепят Преслава..

 

Не съм очаквал че Преска ще стане такава медийна звезда за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Буквално от снощи всичко е само Преслава, само новата песен липсва :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/...53578099589424/

 

Беше ясно, че този боклук лъже.

Нарочно го направиха, само да има сензация и интрига, така и предположих.

За Сашка Васева нямам търпение! Голям смях ще е, но в сайта на Випа има още 5 празни места на жени и мъже, а не три, така, че ще видим тази вечер.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...