Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, може просто да има еднакви, аз си купих веднъж едни тъмносини, които се оказаха много удобни, и си купих още няколко същите и в същия цвят, щото ме кефи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена абсурд да влезе, грам не си я представям вътре. Иначе поне успокояващо е, че снимките на 3-мата глупаци ги няма в сайта на ВИП-а. Явно наистина няма да са равностойни и равноправни участници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, то не трябва да си стар, че да знаеш толкова големи имена,обща култура се нарича, мойто момче! :mf_surrender:

 

Факт. Жалко е да знаеш Моника Валерия, а да не знаеш Ритон и Кристина Димитрова, при това и да се гордееш с това. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко правилно го каза Катя от Ритон: "Дали сме си задните части под наем" - тогава Кичка какво се суети без нищо...

 

Супеер, Кристина е много готина! Забавно ми е да гледам естрададжиите.

И аз се изкефих на Кристина Димитрова. Много е готина, дано само не се изложи нещо, хах.

 

Nova Play не ми работи в Щатите :girl_cry2:

Отнякъде мога ли да си сваля поне първия епизод?

На мен снощи не ми зареждаше от "Мозила", тогава пробвах от "Хром"-а - там тръгна. Опитай и ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съквартирант номер 14: Джино Джи Бианкалана!

 

"Жените са ми слабост. Имам доста солиден бекграунд с жени, защото не е номерът с колко жени си бил, а с кои жени си бил. Аз съм бил с доста жени на ниво".

 

Бреее,брее,брее..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт. Жалко е да знаеш Моника Валерия, а да не знаеш Ритон и Кристина Димитрова, при това и да се гордееш с това. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Ами просто така се е случило. Ритон ги знам, знам и други естрадни звезди, харесвам и песни, но нейното име не съм го чул и прочел никъде досега, не съм я виждал в пресата или медиите досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон ще е някакъв "Пей с мен", горката Преслава ще я гледат като богиня, защото тя единствена има участия извън Коледни концерти и кметски избори. Пък този Джино... Да не говорим и за останалите от миналия брадър, дето не им знам имената. Превключих канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя си е измислял, то е повече от ясно..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...