Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Ние бяхме вчера да си купим билети от ТЕХНОМАРКЕТ и се изумих, всичко беше продадено, имаше тук-там по някое единично место. Едвам намерихме да сме двама едно до друго, а останалите ще са на майната си. :3fdb8960598fa63e:

Радвам се, че вече ги имам билетите. Заради Галена и Яница най-вече ми се ходи. :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние бяхме вчера да си купим билети от ТЕХНОМАРКЕТ и се изумих, всичко беше продадено, имаше тук-там по някое единично место. Едвам намерихме да сме двама едно до друго, а останалите ще са на майната си. :3fdb8960598fa63e:

Радвам се, че вече ги имам билетите. Заради Галена и Яница най-вече ми се ходи. :az:

Що не драсна? Щях да ти намеря покани. :)

Дано да е успешен този концерт! Иначе ще изгният в НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние бяхме вчера да си купим билети от ТЕХНОМАРКЕТ и се изумих, всичко беше продадено, имаше тук-там по някое единично место. Едвам намерихме да сме двама едно до друго, а останалите ще са на майната си. :3fdb8960598fa63e:

Радвам се, че вече ги имам билетите. Заради Галена и Яница най-вече ми се ходи. :az:

 

А с другите, дето се беше объркала поръчката, кво стана?

 

В кой сектор сте? :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата зала ли е продадена ? :0 БРАВО! :1000 (33):

Горните сектори не са пуснати в продажба, но предполагам тези дни ще ги пуснат и тях.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А с другите, дето се беше объркала поръчката, кво стана?

 

В кой сектор сте? :happybday:

 

Не знам, така и не можах да си вляза в акаунта и останаха висящи. Грам не помня в кой сектор сме, а билетите не са у мен, за да ти кажа... аз исках правостоящи, ама приятелите ми не са толкова запалени чалгари и искат да гледат сеир седнали. :1000 (20):

 

Можеше да я изпълни в Арената, ама нищо .. шанс. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е много честно така да си променят позицията за излъчването, нз.

 

Иначе да, считайте за разпродадена, защото има само един сектор, в който все още можем да говорим за непродадени още редове, всички други места са по едно или две, най-много по три и те по-бавно ще се запълват, защото едва ли много хора ще искат да им е самотно. :1000 (29): Балконът казвам да го пуснат за продажба само ако има стабилна бройка на терена долу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се напълни залата и да съобщят,че концерта ще се излъчва! Няма да имат равни.

 

+1

Според мен първоначално са решили да не го излъчват на живо, защото не са били сигурни дали ще има достатъчно хора. Но сега, след като нещата отиват на добре, трябва да си променят решението. Не ми харесва идеята да го гледаме чак на Нова година, представяте ли си как вместо да купонясват, всички от форума идват тук да коментират кой какъв прием има? :lol:

 

Радвам се, че има такъв интерес към концерта. Надявам се Пайнер да не се изложат и да дадат всичко от себе си, за да бъде събитието запомнящо се. Добре ще е да се докаже, че жанра съвсем не е толкова зле, колкото някои твърдят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта няма да се излъчва на живо, ко ще и 20 000 да има на опашка да влязат. ;) :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен няма да го излъчват заради частта с ретро песните, поради причината, че много малко от тях са с уредени права.

 

Да избегнат евентуални гафове е по вероятно.

 

Ако не пуснат балкона, може да сложат по него фойерверки :D ще е ефектно :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, гледах Магда в интервю след ония награди, дето беше водеща, и каза нещо от сорта, че май във фирмата са били доволни, че така са се развили нещата. :1000 (29):

 

Кой ли ще е водещ сега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, гледах Магда в интервю след ония награди, дето беше водеща, и каза нещо от сорта, че май във фирмата са били доволни, че така са се развили нещата. :1000 (29):

 

Кой ли ще е водещ сега?

 

Ти ще ходиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ще ходиш ли?

 

Да, най-задните сектори се падат. Първоначало исках правостоящи, но по същата причина като при теб, се реши седящи и понеже исках сцената да е срещу нас, а не да стоя настрани :1000 (29): , ще сме там. Дано да не е чак много далече, не съм ходил в залата досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадното е, че после като го излъчат ще режат на поразия - бисове, приеми, дори цели песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадното е, че после като го излъчат ще режат на поразия - бисове, приеми, дори цели песни.

 

Аз ще имам клипчИта.

За Галена и Яница ще има доказателства, че са най-добре приетите.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами клипчета със сигурност ще се появят, но от мен не очаквайте, ако има, ще е нещо като за Снапчат кратко, не обичам докато гледам нещо, да го снимам, предпочитам да се кефя. Но ще разкажа подробно, като се прибера. :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,добре де кой ще седне примерно на Бъдни Вечер или Коледа пред ТВ и да гледа концерта на Планета?

За нова година ще го пуснат. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...