Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Не те разбрах какво искаш са ни покажеш с тия постове? Купил си си билет за концерта и те е срам да кажеш или... искаш да ни се похвалиш с това?

 

Роско примерно си купи няколко, снима ги и ги показа във фейса.

Даже още 5 взехме. Групата ни става от 10 души :D :D

Очаквайте ни по празниците по ПЛАНЕТА HD :happyppl: :1000 (29): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те разбрах какво искаш са ни покажеш с тия постове? Купил си си билет за концерта и те е срам да кажеш или... искаш да ни се похвалиш с това?

 

Роско примерно си купи няколко, снима ги и ги показа във фейса.

Аз каквото имам го казах - че бързо се разпродават билетите, тва че се правиш на три и половина е твой проблем.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се връщам от Ивентивтикетпронабабаимхвърчилото, ама няма как да го докажа точно така, както ти не си видял какво купуват хората.

И защо да не е видял? И аз съм засичал хора като съм ходил за мои билети и се вижда от принтера билети за кое събитие излизат + това трябва да си глух, за да не чуеш тези пред теб :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, умирам от кеф да гледам как теорията ти от педи месец за провали всеки ден олеква. Такъв си ти 10 години в очите ми (и не само в моите) с всичкио, което напишеш. Кама да не подуе очите от рев, че няма на кой концерт да се изяви?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли билетите са за правостоящи само? Някой по-наясно който е може ли да ме просветли? И каква е тази експанзия на анти чалгари във фейса... че от Планетата да им,се връзват на акъла?!?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли билетите са за правостоящи само? Някой по-наясно който е може ли да ме просветли? И каква е тази експанзия на анти чалгари във фейса... че от Планетата да им,се връзват на акъла?!?!

Те понеже могат да направят нещо.

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=56C6F30F

 

Между другото имам 700 приятели във фейсбук, около за 200 съм сигурен, че мразят чалгата и в кръвта си. Затова пък масово всички са казали, че ще ходят на концерта и се ебават с темата нон стоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те понеже могат да направят нещо.

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=56C6F30F

 

Между другото имам 700 приятели във фейсбук, около за 200 съм сигурен, че мразят чалгата и в кръвта си. Затова пък масово всички са казали, че ще ходят на концерта и се ебават с темата нон стоп.

 

 

Аз постоянно получавам известия, че някой си приятел е коментирал или пльоснал нещо в страницата. На пръв поглед може да изглежда безобидно и забавно, но всъщност е доста плоско и агресивно дори. Ако в началото е било забавно, вече е банално, но нищо де - разнобразие и напрежение да има малко. Интересно ми е откъде започна всичко... и каква е целта.на занятието.

 

Всъщност от екипа на Планета млгат вместо да им отоговарят на безумиците им, да трие постове наред, малко цензура да вкарат, повече ще ги вбесят антитата...

 

ПС. Тази вечер при Милен Цветков ще се обсъжда дали има война срещу поп-фолка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле пишете им на Планета да ги вкарат в пътя, спрял съм си известията от ивента , но пак получавам хиляди такива ...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще спечелят колкото спечелиха и лятото - едно голямо нищо. Раздуваха балона за Пловдив, после за Стара Загора, а накрая при монтажа не смееха да покажат колко хора има в дествителност на фолклорното им концертче, с 350 продадени билета под Азямото. Чалгата олекна, ама д`зверски олекна в последните години. А им бе взела страха на троловете и на пропагандата естрадна и поп музикална, за близо 10-летие. И не ми говорете, че всичко е ОК, защото не е.

 

Не знам да е имало ЧАЛГА концерт това лято??? Още по-малко пък в Стара Загова?? Бъркаш събитията!! Това е поп-фолк раздела!

 

Ти ще се поболееш от яд бе човек, до декември месец да не получиш някой инфаркт? :whistling: Ти не очакваше да има концерт дори в НДК, а тея два концерта в Арената и това, че стана такъв ПР направо те срина...:Д Е най-добрия концерт, в най-голямата ни зала, за първи път с толкова публика и бенд в историята-ПРЕДСТОИ! И ти и Камелия може да се пръснете от яд, тя ще го гледа само по телевизията от в къщи!!

Много се кефя как се развиха нещата, дори аз не очаквах толкова добре да си напасне всичко! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз постоянно получавам известия, че някой си приятел е коментирал или пльоснал нещо в страницата. На пръв поглед може да изглежда безобидно и забавно, но всъщност е доста плоско и агресивно дори. Ако в началото е било забавно, вече е банално, но нищо де - разнобразие и напрежение да има малко. Интересно ми е откъде започна всичко... и каква е целта.на занятието.

 

Всъщност от екипа на Планета млгат вместо да им отоговарят на безумиците им, да трие постове наред, малко цензура да вкарат, повече ще ги вбесят антитата...

 

ПС. Тази вечер при Милен Цветков ще се обсъжда дали има война срещу поп-фолка...

Нормално, народа мрази чалгата, освен нас които я слушаме. Тя губи таргет, а бедният българин е озверял и иска да си насочи коплексите в нещо. Чалгата винаги е била използвана да охладиш хейта си. Сега просто стигна определен пик, но дори аз съм изненадан, колко много хора които не я харесват са се включили. Целият ми фейсбук е в картинки на иронизиране на чалга фенове или чалгарки, но ако ме карат да се смея изобщо не ме ебе, че тролят курвите от Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако може да се разчита на сайта на Ивентим, първите сектори, които са около сцената, са почти напълно изкупени - от 12 предни сектора с общи места 2600 има само 120 свободни места. Вече на задните сектори има доста свободни места, но е логично, че първите, които купуват ще гледат да са напред за повече видимост.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, народа мрази чалгата, освен нас които я слушаме. Тя губи таргет, а бедният българин е озверял и иска да си насочи коплексите в нещо. Чалгата винаги е била използвана да охладиш хейта си. Сега просто стигна определен пик, но дори аз съм изненадан, колко много хора които не я харесват са се включили. Целият ми фейсбук е в картинки на иронизиране на чалга фенове или чалгарки, но ако ме карат да се смея изобщо не ме ебе, че тролят курвите от Пайнер.

 

Да ти кажа честно тези мои приятели, на които съм им чел простотиите, демонстрират по-скоро своето „извисено” ниво като интелектуалци и култур трегери (нещо като Ернестина и Гъмов във ВИП-а). Именно такива демонстрации мен ме дразнят - виж ти колко си прост, за да видят другите аз колко съм готин. В тези шегички, които визирам, се акцентира именно на това - колко са прости чалгарите. С това клиширано мислене и стереотипи докъде ли ще стигнем.

 

Ако така и за концерта на Ритон излязат феновете на Кичка да плюят, ше стане ебати и драмата. И това няма да е само за концерти и певци, а ще стане упешна практика в политиката и медиите... Това не е четен ПР, ми направо егати и идеологическата пропаганда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да се учудвате на писанията. Чалгата винаги е била оплювана, медиите винаги са се стремели да покажат, че това е музика за неграмотни и необразовани. Всичко е на база "овце", единият видял, че коментарите му събират лайкове, коментари и всеки е почнал да плюе и избълва помията, която има в себе си. На народът, винаги причината за състоянието, масовата неграмотност, е била чалгата. Винаги мятат топката към тях, защото им са удобни и масово мразени. Но пък, сега е момента на хората слушащи тази музика да напълнят залата и покажат реалното състояние на тази музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно тези мои приятели, на които съм им чел простотиите, демонстрират по-скоро своето „извисено” ниво като интелектуалци и култур трегери (нещо като Ернестина и Гъмов във ВИП-а). Именно такива демонстрации мен ме дразнят - виж ти колко си прост, за да видят другите аз колко съм готин. В тези шегички, които визирам, се акцентира именно на това - колко са прости чалгарите. С това клиширано мислене и стереотипи докъде ли ще стигнем.

 

Ако така и за концерта на Ритон излязат феновете на Кичка да плюят, ше стане ебати и драмата. И това няма да е само за концерти и певци, а ще стане упешна практика в политиката и медиите... Това не е четен ПР, ми направо егати и идеологическата пропаганда.

Има истина в думите ти, но повечето чалгари наистина са адски адски прости. Особено новото поколение, те са с капацитет на полски мишки. Сега извинявай, но не може да не знаеш елементарни неща. Чалгата отнася хейта в момента, защото първо много изпростя като музика, второ защото се отделечи от хората и последното, но най - важното е, че просто певиците демонстрират неща, които все по - бедният българин го дразнят.

 

Иначе съм съгласен, че хората са точно тип Ернестина и Гъмов. Ебават се с Луна, Преслава, Джордано, Джена, Фики, но основното нещо което се пропуска и това е идеално за всички политици са преговорите за тока, това че събарят културни паметници за да строят техни си неща, бежанската криза и т.н. И понеже сме стадо, всичко живо в момента е там. От друга страна, все ще се намерят едни 8 000 покрай тази реклама да напълнят концерта на Пайнер, който иначе щеше да е 100% провал. Така й той печели, но петното и омразата към тази музика ще става по - голямо.

 

За финал искам да кажа, че наистина е по - добре самата чалга музика в този си вариант да няма турнета и концерти, а само отделни певици. Другите нека си пеят по нощните заведения, защото все пак тяхното е по - скоро проституция, а не музика. А там могат да изкарат и от двете достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо да не е видял? И аз съм засичал хора като съм ходил за мои билети и се вижда от принтера билети за кое събитие излизат + това трябва да си глух, за да не чуеш тези пред теб :mf_surrender:

 

Защото в момента се купуват билети за Енрике, за Брена, за какво ли не. Но не, той видял точно, за пленатният концерт видиш ли. :gun_bandana:

 

Славчо, давай сега, че след концерта знаеш как ще е.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото в момента се купуват билети за Енрике, за Брена, за какво ли не. Но не, той видял точно, за пленатният концерт видиш ли. :gun_bandana:

 

Славчо, давай сега, че след концерта знаеш как ще е.... :whistling:

 

Енрике, Брена, Брембена, това не е форум за тях!! Тук се обсъжда само концерта на Планета, ако не ти изнася, смени раздела... :whistling: Въпроса е, че всички коментари те докарват до нервна криза, днес пък и новина, че всичко отпред в продадено...2 месеца преди концерта.. :1000 (29): Приготви си от сега негативните коментари след концерта, че ще се чудиш какво да пишеш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике, Брена, Брембена, това не е форум за тях!! Тук се обсъжда само концерта на Планета, ако не ти изнася, смени раздела... :whistling: Въпроса е, че всички коментари те докарват до нервна криза, днес пък и новина, че всичко отпред в продадено...2 месеца преди концерта.. :1000 (29): Приготви си от сега негативните коментари след концерта, че ще се чудиш какво да пишеш...

 

Има голяма вероятност, да не коментирам нищо след концерта, а да гледаме заедно клипчета.... :whistling:

 

Снощи гледа ли каква трагедия са Анелия и Кокаинчо при нас? :whistling: Нещо не ти се коментират клипчета от зали, а? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимат реклами за концерта, определено за заготвили зверска реклама, дано се получи и Арената да се пръска...

Фики и Анелия са първите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики и Анелия са първите. :3fdb8960598fa63e:

И Емилия е снимала днес. Поне само те са се показали в нета. :1000 (29): Много искам да видя Преслава, Цветелина Янева и Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...