Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Николета Балабанска

14 години Планета ТВ

 

· ZDRAVEI PLANETA MOJE LI DA TE POMOLA DA OTLOJISH KOMCERTA S 25 MIN CHE LUBO SVURSHVA BACHKANE V 7 CHASA A MOQ OPEL NI PALI I SHE PUTUVANE S NEGOVATA ASTRA MERSI POZDRAVI OT CELIQ BLOK

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ

ПРОДАВАМ КОЗА

+73

 

PAIAK

+47

 

BOILER

+18

 

Майка ти

+16

 

ПРОДАВАМ ПО-КРАСИВА КОЗА

+15

 

Да иба мухата ти, да иба...

+14

 

Motikarq 4.20

+12

 

ПРОДАВАМ РАЗГОНЕН КОЧ

+10

 

Geri, Nikol i brat mu

+8

 

ДЖОРДЖАНО

+7

 

Милко Калайджиев

+5

 

Искам да си продам миризливите чорапи и една дамаджана КИСЕЛО ЗЕЙЕ на ценителити

+5

 

ПЕШО

+4

 

СЛАВИ

+3

 

Боли ме ляв бицепс. От какво може да е?

+3

 

Влади Марков

+2

 

СЛУШАЙ РАП, СПАСИ САЛФЕТКА

+2

 

Продавам Чушкопек - дискретно!

+2

 

Richie Hawtin

+2

 

PRODAM PRASE

+2

 

6to

+2

 

ФИКИ

+2

 

БАЩА МУ

+2

 

ЛУНА

+1

 

Квартета Сирийски нощи

+1

 

Richie Hawtin

+1

 

ЖАНТА СА ГОЛВ 2

+1

 

#КОЙ E NAJDOBRIQ!

1 гласувания

+1

 

Sedalki za golf, ne sa skasani!

+1

 

NEIZPOLZVAMA SNIMKA NA PRES LAVA

+1

 

As

+1

 

:roll1:

Ама това даже не е смешно, дори не е някаква подигравка, ама някакви рандъм неграмотно написани неща. Аз ли не схващам шегата, или просто шега няма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога ме притеснява как от нещо дребно на пръв поглед, тези млади хора се палят толкова и откачат. Дано утре не им хрумне нещо по-скандално. Определено Интернет е оръжието на нашето време.

Някоя от певиците с хиляди последователи не се ли изказа, че ми е интересно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то си е специфичен хумор, феномен. "Пайнер" да викнат Луна, народът ще полудее, но сиг знаят, че ще им засенчи певиците, пък и тя дали ще се съгласи, но дано, все пак Галка уж няа да е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога ме притеснява как от нещо дребно на пръв поглед, тези млади хора се палят толкова и откачат. Дано утре не им хрумне нещо по-скандално. Определено Интернет е оръжието на нашето време.

Някоя от певиците с хиляди последователи не се ли изказа, че ми е интересно?

Всяко чудо за три дни. До края на седмицата вече друго нещо ще е модерно, на друго място ще изливат помията си. Както лятото всичко живо беше скочило на Гери-Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога ме притеснява как от нещо дребно на пръв поглед, тези млади хора се палят толкова и откачат. Дано утре не им хрумне нещо по-скандално. Определено Интернет е оръжието на нашето време.

Някоя от певиците с хиляди последователи не се ли изказа, че ми е интересно?

Много се връзваш. Аз много се смях, удължиха ми живота. Много яки колажи правят, особено като насмитат някого. Няма как да не оцениш чувството за хумор поне ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се връзваш. Аз много се смях, удължиха ми живота. Много яки колажи правят, особено като насмитат някого. Няма как да не оцениш чувството за хумор поне ;)

Наистина имаше много добри попадения. Ама то нещо като стане модерно и от 100 едно става за нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина имаше много добри попадения. Ама то нещо като стане модерно и от 100 едно става за нещо.

Това е факт:) Все пак ще видим, както казах, ако Преси, Луна и Сашка Васева са там ще отида, ако не са, нъц!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то си е специфичен хумор, феномен. "Пайнер" да викнат Луна, народът ще полудее, но сиг знаят, че ще им засенчи певиците, пък и тя дали ще се съгласи, но дано, все пак Галка уж няа да е там.

 

Би било уникален ход от тяхна страна, но значи да признаят, че е по-голяма звезда от останалите...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се връзваш. Аз много се смях, удължиха ми живота. Много яки колажи правят, особено като насмитат някого. Няма как да не оцениш чувството за хумор поне ;)

Сигурно сте прави, просто ме е яд, че винаги в основата на нещо подобо е подигравката, нещо гадно. В това ли трябва да сме винаги единни и най-добри?

Иначе да, хуморът наистина е на високо ниво, и аз се засмях на няколко пъти, но все пак горният въпрос мен си ме тревожи от доста време насам. Това тролстване из Интернет ми идва много в повече. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно сте прави, просто ме е яд, че винаги в основата на нещо подобо е подигравката, нещо гадно. В това ли трябва да сме винаги единни и най-добри?

Иначе да, хуморът наистина е на високо ниво, и аз се засмях на няколко пъти, но все пак горният въпрос мен си ме тревожи от доста време насам. Това тролстване из Интернет ми идва много в повече. :)

Както ти казах, гледай да не го отнесеш, защото в интерес на истината боли. Отстрани е смешно, но едно момиче го направиха на гъз и си изтри поста. Аз се смях, но от някои шеги и мен щеше да ме жегне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както ти казах, гледай да не го отнесеш, защото в интерес на истината боли. Отстрани е смешно, но едно момиче го направиха на гъз и си изтри поста. Аз се смях, но от някои шеги и мен щеше да ме жегне.

А, разбира се, че няма да се занимавам. Пък и както казах донякъде и жанрът си го заслужи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"СЛУШАЙ РАП СПАСИ САЛФЕТКА" е новия ми кандидат за моабет на годината. Но има сериозна конкуренция в лицето на "ПРОДАВАМ ЧУШКОПЕК - ДИСКРЕТНО", много се колебая, но засега не мога да си избера фаворит. Вие какво ще ме посъветвате, аз всъщност заедин приятел питам ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някво момиче Хриси защити чалгуната и вижте сега какво хвърчи:

 

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=56C766A9

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=56C5A5C7

 

 

И така 1150 коментара!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва "Слушай рап, спаси салфетка" беше на мода преди три години, кога разни Леота, Деота, Рафита си бяха повярвали, че ще "убиват чалгата" :gun_bandana:

И на мен ми стана гадно, щото се вижда колко ни е лайняна държавата. Заради какви пълни глупости се мразят хората! Утре като нищо ще се хванат за гушите "ин риъл лайф" и ще стане гражданска война...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е момента Пайнер да си направят рекламата още по известна.

До няколко дни телевизията, вестниците, сайтовете и всички други ще гръмнат.

Сега е момента постерите, плакатите и всичко друго да пускат.

Както казвахте, че никой не знае за концерта, е сега вече ще се знае.

И Фики го хейтиха, а на края мегахит.

А това с тролването... Определено Пайнер ще спечелят от това.

http://store.picbg.net/pubpic/C1/E0/b46488061a92c1e0.png

Гледайте...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва "Слушай рап, спаси салфетка" беше на мода преди три години, кога разни Леота, Деота, Рафита си бяха повярвали, че ще "убиват чалгата" :gun_bandana:

И на мен ми стана гадно, щото се вижда колко ни е лайняна държавата. Заради какви пълни глупости се мразят хората! Утре като нищо ще се хванат за гушите "ин риъл лайф" и ще стане гражданска война...

 

Пак казвам - ма вие сериозно ли? Хората си правят гаргара, щото кокошарника са лесна и удобна мишена, че и твърде ниска летва при това. Убиват време, колкото да им мине работния ден. Днеска са на вълна 32 години омазване, утре ще минат на нещо друго, все пай сме в Абсурдистан, поводи ще се намерят.

 

Ама явно уцелват доста болни места, щом тука "фенчетата" го приемате толкова навътре, насериозно и от майтап не разбирате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това майтап ли е? В кокошарника точно тези умения са на по-висока почит от пеене и талант, а и визията на въпросното същество е точно в димитровградска стилистика.

 

Чай малко, това да не е документален кадър - загадка и ние да познаем певачицата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...