Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Това майтап ли е? В кокошарника точно тези умения са на по-висока почит от пеене и талант, а и визията на въпросното същество е точно в димитровградска стилистика.

 

Чай малко, това да не е документален кадър - загадка и ние да познаем певачицата?

Нали :)

 

Иначе феновете на Планета и Пайнер си казаха мнението в анкетите:

 

1. Къде ще се проведе събитието - Аушвиц води убедително 90% близо от гласовете

2. Кой ще е следващият президент на България - Луна - 90% близо

3. Кой искате да закрива - Луна и Джорджано водят

4. С какво ще посрещаме певачиците - с гранати

5. Какво искате да раздават на входа ? - креМвирши

6. Koлко ще е общото IQ в залата - под 50.

7. Кой трябва да е водеШ на ШоОто - Един приятел

8. Кой открадна краката на Фики ? - няколко стотин анкети, но се смята, че е Спиндермен

 

Някои от въпросите сме ги дискутирали и ние, много се радвам, че народа си каза думата. Глас народен, глас...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, изобщо не са ми забавни. С изключение на 1-2 поста, всичко е много плоско.

 

Но пък нека, да им направят реклама :1000 (29): В САЩ такива неща продават най-много, цялата зала да е разпродадена за два часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквате при такава злоба и лоша реклама събитието да стане по-посещаемо - възможно, но кои ще са тези посетители - може би същите хейтъри от нета?

Къде видяхте позитивност в цялата тази камара от коментари? Къде видяхте ръст в продажбите на билети в един такъв случай?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навлизали сме в спорове, преди време тук, кой е по-известният, Галина или Фики, вече всички знаят отговора. Ест, че не е яко да те гаврят постоянно с краката, ама по-добре с тях, отколкото с това, че спиш с шефа на Явор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то това за Галин и шефа на "Явор" си е само тук във форума, никой извън рамамиа ме свързва Галин с това.

Иначе не млаля, че и един от тия тролове ще посети концерта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, те няма да го посетят, ама така самото събитие стана известно на много повече хора, включително и такива, които биха отишли, но ако не беше тая забава, само от калпавата рекламна стратегия на "Пайнер" едва ли щяха да разберат.

 

Пък и то не е злоба, колко от нещата са "мръсни курви, чалгата езло, тряа да бъде забранена" и т.н. със сериозен тон, почти никои, всичко са някакви майтапи. Хората не изпитват гняв като го пишат, а се смеят. Дори и аз зададох въпрос, а ще си купя билет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е момента Пайнер да си направят рекламата още по известна.

До няколко дни телевизията, вестниците, сайтовете и всички други ще гръмнат.

Сега е момента постерите, плакатите и всичко друго да пускат.

Както казвахте, че никой не знае за концерта, е сега вече ще се знае.

И Фики го хейтиха, а на края мегахит.

А това с тролването... Определено Пайнер ще спечелят от това.

http://store.picbg.net/pubpic/C1/E0/b46488061a92c1e0.png

Гледайте...

 

Ще спечелят колкото спечелиха и лятото - едно голямо нищо. Раздуваха балона за Пловдив, после за Стара Загора, а накрая при монтажа не смееха да покажат колко хора има в дествителност на фолклорното им концертче, с 350 продадени билета под Азямото. Чалгата олекна, ама д`зверски олекна в последните години. А им бе взела страха на троловете и на пропагандата естрадна и поп музикална, за близо 10-летие. И не ми говорете, че всичко е ОК, защото не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже каква злоба по чалга концерт от самите чалгари. Доживях...

 

Тука всичките сте големи Ванги, но в повечет ослучаи когато предвещавате, после не се обаждате, ами стоите в ъгъла, защото никога предположенията ви не се покриват с действителността.

 

Концерта ще има страхотна концепция и ще бъде нещо ново за Пайнер. Дори да е провал, чалгаджиите трябва да го подкрепят, защото след година - две ще ревете за концерти, ама ше ходите само по участия. Глупав народ

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, ще подкрепяме позьорски концерт, само щото Деса ще пее на него. Вие 12 години подкрепяхте ли нещо на Пайнер бре "десови" тролове? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе те може да са я обявили, но може да пее за разлика от гореспоменатите. И Глория може и да е мутреса, но никога не е имало публична излагация с полиция, дрога, бой и т.н., това са утрепките. Нали знаеш, парцала е да се обършеш с него. А когато парцала е лидера на жанра, който го млатят по кръчмите, няма как да погледнеш сериозно на този жанр.

Преслава не може да пее?

При Преслава никога не е имало боища, скандали и дрога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не може да пее?

При Преслава никога не е имало боища, скандали и дрога!

Имало, нямало - всяка седмица поне на кориците на 2-3 вестника и списания имаше заглавие "Бирмата преби Преслава", " Преслава се стопи от дрога" и прочие. Добре, че сега покрай Випа малко й се поизчисти имиджа.

Не твърдя, че тези неща са верни, просто казвам, че се тиражират от години в медиите.

 

Страницата на ивента вече не ми е интересна - взеха да се повтарят много. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не може да пее?

При Преслава никога не е имало боища, скандали и дрога!

Аз съм свидетел как Преса е поемала кокаина в носа си. С очите си съм го видял. В стаичката за друсане в Плаза!!!!

 

Мисля, че последните месеци обаче се е осъзнала. Съдя по визия, настроения, проекти и обкражение.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм свидетел как Преса е поемала кокаина в носа си. С очите си съм го видял. В стаичката за друсане в Плаза!!!!

 

Мисля, че последните месеци обаче се е осъзнала. Съдя по визия, настроения, проекти и обкражение.

 

Стаичка за друсане? И ще те пуснат точно теб вътре? :1000 (29): Много ти се ще да си близо около тях, че да се индентифицираш като някакъв герой тук, но не става. И защо трябва да има стаички за друсане в заведенията? Такава си има във ВИП Брадър още от времето на Ицо Хазарта. Ама в кръчмите за какво? Те си се друсат някъде по масите и не се притесняват. С Илиян беше същото и не случайно го пребиха в днешният "Планета Пайнер клуб" на "Мария Луиза", че не си плащаше на дилърите дрогата. Няма да се пиша доста информиран, но Преса излезе в едно настроение от Брадъра и влезе пак с друго. Дрогата не прощава, когато настъпи криза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак казвам - ма вие сериозно ли? Хората си правят гаргара, щото кокошарника са лесна и удобна мишена, че и твърде ниска летва при това. Убиват време, колкото да им мине работния ден. Днеска са на вълна 32 години омазване, утре ще минат на нещо друго, все пай сме в Абсурдистан, поводи ще се намерят.

 

Ама явно уцелват доста болни места, щом тука "фенчетата" го приемате толкова навътре, насериозно и от майтап не разбирате.

Не, хората не си правят гаргара, а се правят на модерни. Като видят новите си идоли - Мотикаря, Спиндерман и подобни утайки да пишат такива коментари, започват да копират поведението им без да се виждат колко са смешни с неграмотното си писане на латиница (защото ако ги накараш да го напишат същото нещо на книжовен български, сигурно ще направят още повече грешки). Ама така е в днешно време - стадото овце гледа едно от друго без да влага някаква реална мисъл зад постъпките се. И това не се свежда до това дали някакъв си концерт на Пайнер ще бъде осмят или не, а за обществото ни като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В офиса на Ивентим на Граф Игнатиев беше препълнено с хора - може би над 20, от които само 2-ма си взеха билет за концерт, различен от концерта на Планета. Така, че правете си сметка .. ако можем да разчитаме на интерактивната схема в сайта, вече около 50% са продадени, а остава повече от месец.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В офиса на Ивентим на Граф Игнатиев беше препълнено с хора - може би над 20, от които само 2-ма си взеха билет за концерт, различен от концерта на Планета. Така, че правете си сметка .. ако можем да разчитаме на интерактивната схема в сайта, вече около 50% са продадени, а остава повече от месец.

 

Не предполагай оптимистично, че да не останеш изненадан накрая....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не предполагай оптимистично, че да не останеш изненадан накрая....

Кой предполага оптимистично, бе? Току-що се връщам оттам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой предполага оптимистично, бе? Току-що се връщам оттам.

 

И аз се връщам от Ивентивтикетпронабабаимхвърчилото, ама няма как да го докажа точно така, както ти не си видял какво купуват хората.

 

Пълниш съвсем нарочно темата със спам, като всяка друга, за да заговориш още в следващия пост за Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се връщам от Ивентивтикетпронабабаимхвърчилото, ама няма как да го докажа точно така, както ти не си видял какво купуват хората.

 

Пълниш съвсем нарочно темата със спам, като всяка друга, за да заговориш още в следващия пост за Преслава.

Да, те хората понеже не казват на касата какво искат, а служителката ще ги разбира телепатично най-вероятно :) Стига наглей.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, те хората понеже не казват на касата какво искат, а служителката ще ги разбира телепатично най-вероятно :) Стига наглей.

 

Не бе, да те ръчна още в началото на идеята ти за спам тук, че от доста време минаваш между капките, а си главен спамер в тоя форум....

 

Нали се сещаш колко тъпо звучи това, че хората казвали, все едно си седял на челото на опашката и си им прибирал парите на касата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бе, да те ръчна още в началото на идеята ти за спам тук, че от доста време минаваш между капките, а си главен спамер в тоя форум....

 

Нали се сещаш колко тъпо звучи това, че хората казвали, все едно си седял на челото на опашката и си им прибирал парите на касата?

Ами то в офис с размерите на стая 5х5 метра приблизително, трябва да си глух да не чуеш кой какво поръчва, но както ти е удобно да мислиш - самоубеждавай си се в това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не може да пее?

При Преслава никога не е имало боища, скандали и дрога!

Че тя беше в полицията за такова нещо. Аз също съм вижддал с очите си как шмърка. Не точно как поема дрогата, но като излезе от кенефа имаше белично в ноздрата тъпата шматка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то в офис с размерите на стая 5х5 метра приблизително, трябва да си глух да не чуеш кой какво поръчва, но както ти е удобно да мислиш - самоубеждавай си се в това.

 

Не те разбрах какво искаш са ни покажеш с тия постове? Купил си си билет за концерта и те е срам да кажеш или... искаш да ни се похвалиш с това?

 

Роско примерно си купи няколко, снима ги и ги показа във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сме спорили, готинки неща имаше, сега който иска да ходи. Аз също съм КУПИЛ билет, но още се чудя. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...